Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zlosliwiec
Siemasz alleaffar🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochani!! ale ruch w interesie!super..ile nowych buziek... allefar,krąglutka,rewelacja,anacona..i zapewne kogoś pominęłam...za co przepraszam;) złosliwiec -nie daj się!!pode mnie też się jeden burak próbował podszyć;(więc powiedziałam pas;) dzisiaj mnie nie ciągnie;) 3mam się dalej;) aha...nie potrafię zrobić;) takiego ładnego niebeiskiego kwiatuszka.. całusy dla wiewióreczki,wesolutkiej,fado,słoneczka...złośliwca,comety,cygaretki..i Wszsytkich Pozostałych aha...a piotra46 nie ma...;(mam nadzieję,że nie poległ.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
hej!!ale tu sie ruch zrobil :D ja dzis zaczynam 6 dzien bez fajki najgorsze jest to ,ze zaczal sie weekend .a co w weekendy najczesciej sie robi majac 21 lat?:D 🖐️ .ale mam nadizeje ,ze nie zapale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam katia13 pozdrawiam i dla Ciebie kwiatek 🌼 bo dziś częstuje kwiatkami :D (kiedys śmierdzielem  ) voytass-pozdrawiam graba trzymam kciuki za Twój weekend BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witaj rewelacja –szybciutkiego powrotu do zdrówka I przesyłam Ci uzdrawiający kwiatek 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Katia13 w nawias wpisujesz kwiatek to wszystko na ten temat A tego nas nauczyła wiewióreczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bywalców topiku 🖐️ Wpadłam tylko, żeby się pochwalić: Dziś obchodzę pierwszą rocznicę Niepalenia :D Ależ ten ROK szybko zleciał, również dzięki Wam kochani 🌻 Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was mocno kciuki. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani moi do poczytania w poniedziałek...jadę nad morze..:)..kocham morze !!!!!!! Sciskam wszystkich mocno Złosliwcze---> buziaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Pozdrowka serdeczne :), nawet nie mam czasu ostatnio WAS poczytac, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Ale melduje ,ze nie pale.!!!Mimo imprez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Cosmic – 100 lat 100 lat 100 lat wznoszę toast za Twoja rocznice nie palenia Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i nigdy więcej peta 🌼 :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witaj kinia/ 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
no , robie sobie przerwe w pracy , nie nie na papierosa , na Was :D Kinia - mimo imprez ? gratulacje KAtiu - ile sie męczyłaś żeby sie wreszcie wyspać porządnie. Ja sie strasznie zaczełam pocić w nocy , ki pieron , czyzby to od niepalenia? :( słoneczko - ale ci bosko- ja tez kocham morze, plaża, szum fal i krzyk mew i moge umierać. Niestety ja bardziej góralka i daleko mi. Ale korzystam z kazdej okazji i staram sie byc w miesiącach letnich. Ech pozdrów morze ode mnie:D złosliwiec - odsyłam kwiatuszka 🌼 , bardzo pomógł :) cosmic - no jest co świętować , oby tak dalej Uściski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaretka🌼 co do spania..to róznie..dzień dobrze..ale większość to mordęga..;( już byłam tym zmęczona...ale..ale..ostatnie dwa tygodnie piłam meliskę na wieczór..może to mi pomogło??-muszę kupić nowe pudełko-a może organizm się już przyzwyczaił do braku nikotyny??nie mam pojęcia..ale oby sen wrócił na dobre;) tego życzę wszystkim.bo nie ma to,jak się wyspać porządnie!!;) :P aha..dzisiaj, koleżanka w pracy, na hasło,ż emnie ssie na fajeczkę....usłużnie mnie częstowała...;) nie wzięłam!!!!!! o dziwo....nogdy wcześniej nie była tak chętna do poczęstunku;P papa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cygaretki 🌼 tak ogólnie to jeszcze zanim rzuciałam palenie-a to już 28 dni:)-miałam kłopoty ze snem..z innych powodów...stres i w ogóle..;( ale te ponad 20 dni spałam kiepsko;od kilku jest dobrze:D papa POZDRAWIAM WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Cosmic--->100Lat,100Lat,100Lat 🌻🌻🌻🌻 Trzymaj tak dalej.Życze kolejnych takich rocznic:) Rewelacja-->ja choruje od 2 pazdziernika,myslałam,ze dzis ostatni raz poje do lekarza z wynikami i we wtorek do pracy.Niestety kolejne badania,tylko ze juz u innego lekarza:)Niestety od wtorku dalsze leczenie:) Słoneczkooo--->przywiez mi jodu:) Fado--->pozdrawiam:) Kinia,Wesolutka,Zlosliwiec,Cometa,Voytass,Jerzys,Katia13, Cygaretka,Krąglutka,Palaczka była,ika 👄👄👄 takze dla niewymienionych Jawel75--->co z tobą kochana,melduj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Alicjo\"fado\" mama pojechała nad morze...Ale zapomniała jednego...:) Spisać sobie Pani andresu:) Poprosiła mnie abym napisała tutaj na forum do Pani:) Mama prosi żeby napisała jej Pani swój adres na jej numer komórki:506254557 Z góry dziękuję za mamę:) Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×