Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

oki, paatusia, zrobię tak, dzięki i pozdrawiam...:) alleaffar - lokalizacja cudna...:) zawiało dzisiaj wiatrem od morza, oj zawiało... słoneczkooo - niech nie porwie cię jakaś fala kolejna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś jest już 4 dzień bez papierosów i już mam z górki, i wiesz Fado...wcale nie uważam że jestem wielka :( byłabym wielką nie wracając do palenia a tak... nie jestem zbyt dumna z siebie...zapaliłam po 11 m-cach niepalenia. Kretynka ze mnie 😠 😡 i teraz już mnie nie cieszy tak bardzo liczenie tych dni...to już nie to samo :( ale co ciekawego zauważyłam to to, że teraz nie jestem taka nerwowa, rok temu rzucałam z Tabexem ale kilka dni nerwowych było, teraz jest cisza i spokój. Byc może dlatego, że teraz mam całkiem inną sytuację w domu niż wtedy, napewno tak. Wtedy towarzyszył mi mąż, razem rzucaliśmy a teraz rzucam sama i to jeszcze w tajemnicy, bo nikt nie wie że ja paliłam. I dziś już wiem (baa...wiedziałam to już rok temu ;) ) że sukces jest możliwy tylko trzeba sobie jasno i wyraźnie powiedzieć o co chodzi w tej grze i tego sie trzymać. Cosmic gratulacje 🌻 mi brakło 30 dni do roku :( Słoneczkooo przywieź troszkę piasku i muszelek :) Złośliwca pamiętam jeszcze sprzed wakacji bom tu czasem zaglądała jako niepaląca pod innym nickiem i znam moc jego kciuków bo wielu osobom już pomógł :) Złosliwcu dla Ciebie 🌻 Co się dzieje z Iką? Pozdrawiam wszystkich bywalców topika 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe..., Jelena, no u mnie jakoś też nie wiedział nikt z najbliższych, że paliłam..., więc i nikt kciuków nie trzymał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
ide na impreze ciekawe jak to bedzie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczko ciesze się ogromnie że mnie wspomniałaś i pamiętasz, oj chwile załamanicha tak wiekie;(:(:( tak mi smutno, że nawet tu nie wchodziłam, buu tak zawiodłam, ale takie wciąż mam zacięcie, o nowa , ponownie czuję że muszę zaczynać od nowa, i polecą na mnie gromy;( ale wolę to niż obojętność, bo mąż mimo że widział powiedział tylko: PALISZ!!! nic więcej, żadnych rozmów, i to dla mnie nie jest wsparciem...buu ...przykro mi...zawiodłam :(Mimo to wciąż chcę walczyć..:) poniedziałki są najlepszym dniem od nowa BP, bym ponownie podjęła tą drogę walki, jeśli nie polegnę, zamelduję się;(Trzymajcie kciuki:) POZDRAWIAM WSZYSTKICH WALCZĄCYCH I CHCĄCYCH WALCZYĆ DALEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewel trzymam kciuki za Ciebie...dasz radę. Nastaw sie psychicznie, pomyśl sobie że bardzo chcesz rzucić śmierdziele. Ja tylko na początku wspomagałem się gumami do rzucia przez ok.2 tygodnie ;) a teraz już nic nie potrzebuję...:D ( 41 BP ) Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 chiba jestem za wczesnie jest wekend ciezko nic nie robic zeby zajac rece chba gdzies wyjade nudno tak samemu rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zmagających sie z nałogiem. Postanowiłam rzucić, ale czuje, że nie będzie latwo. Drugi dzień bez papierosa, jakoś sie trzymam, nawet mnie za bardzo nie ciągnie, ale te nawyki...Trudno mi tez na myśl, że mam juz nigdy nie zapalić, bo ja bardzo lubiłam palić...No ale nic, zdrowie ważniejsze. Wiem że dopóki nie kupie paki to będzie dobrze, ale boje sie że jak mnie ktoś poczęstuje to nie dam rady. Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelena---> czy Ty bylaś pod nickiem Dorottka??? Tak bym chciała żeby mnie przeczucia nie myliły:( odpisz proszę ika* i ika370 to jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...do Wala T. przedewszystkim musisz bardzo chcieć nie palić. Jeśli rzucasz bez przekonania to będzie ciężko.... ;) Pomyśl sobie że chcesz bardzo rzucić ponieważ zależy Tobie na zdrowiu: chcesz mieć białe ząbki, świeży oddech, chcesz pachnieć. Ja nie palę 41 dni teraz czuję ten wielki smród od innych, śmierdzą ich ubrania, pomieszczenia w których palą. A całowanie się z taką osobą ......można porównać .... :P... szkoda \"gadac\" .... 🌻 Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam i pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🖐️ :D jelena – 🌼 – 5 dzionek :D trzymam za Ciebie kciuki człowiek uczy się na błędach :P JEWEL 75-🖐️ 🌼 Wala Twist – witam Cie serdecznie w naszym gronie 🌼 ika –🌼 :classic_cool: za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Alleaffar-🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Pozdrawiam gorąco!!! Jawel75--->jak mogłam zapomniec o tobie:)czasami zdarzy mi sie kogos pominac,ale mysle o wszystkich z topiku.Walcz kochana:) Buziaczki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
witam!! i jakims cudem nie zapalilem na imprezce :) 7 dzien leci pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy:) Czuję, że tym razem moze sie udać. Juz wcześniej próbowałam rzucać. W sumie w ciągu 3 lat kurzenia miałam 3 miesięczną przerwę. Pamietam, że wtedy mnie zgubiła mysl, że jeden nie zaszkodzi...:o Eh, dzis na ulicy ktoś poprosil mnie o ogień. Pomyslałam: przeciez już nie palę, ale ręka powędrowała do kieszeni i oczywiście była tam zapalniczka...Wszędzie mi się walają takie akcesoria...Trzeba będzie sie tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy!!! witam nowych na topiku! i pzodrawiam.. całusy dla wszystkich 👄👄 nooo..tak....piotr46 zaginął :-( mam nadzieję że powórci do nas... miłej soboty 🌼 Trzymam kciuki za potrzebujących wsparcia..do usłyszenia... byłam na basenie-30 długości machnęłam..;) pa 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Właśnie dzis minął rok, jak ja i mój mężulek rzuciliśmy palenie :-D Zaoszczdziliśmy ok. 3500zł. Cóż wiecej nam trzeba!!! Pozdrawiam Was baardzo mocno :-) i jak widzicie, rzadko sie tu pojawiam, to myślami chyba do konca życia bedę TU!! Widzę nowe twarzyczki- i rosne w dume,że choć małym kawałkiem swego życia przyczyniłam sie do tego, że wiele ludzi tu zaczęło przychodzić. Ale to nie tylko moja zasługa---> to zasługa kazdego \"ludka\", który tu sie choć raz wpisał. Cmoki dla WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
jovik – 100 lat 100 lat 100 lat wznoszę toast z okazji pierwszej rocznicy nie palenia życzę przedewszystkim Tobie jak rowniesz twojemu mężowi dużo zdrowia i nigdy więcej peta 🌼 :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
kastalinka pare dni temu byłaś tu na tym topiku jeszcze Ci malo tych kosmetyków ja 4 razy kliknę myszą i załapie -WIRUSA – :( spadaj ):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik---> wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego męża🌼 odkąd niepalę Ty i Złosliwiec byliście dla mnie największym autorytetem:) i niech tak pozostanie:) Y (lampka szampana za Wasze zdrowie) Cosmic--->🌼 dla Ciebie z zyczeniami płynacymi z głebi serca:) Ps. Jovik ,dziekuję,ale niestety kłopoty mnie kochają Zwiała 3 raz a wczoraj byłam z teściową w Zabrzu ...ech:/ same wiadomości,o których nie bedę się rozpisywać:) jeszcze raz dziękuję🌼 oby ten listopad szybko przeleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
ika Wiem ze jesteś po drugiej stronie [kwiatek ] :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwcu--> też Cię pozdrawiam:) 👄buziak w policzek ;) staram się codziennie zagląnąć na swój ulubiony wątek. Nie piszę codziennie,bo ilekroć się pojawiam to Wam psuję nastrój:) mam nadzieje,że do grudnia złe minie pozdrawiam wszystkich BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe słowa...:-) Ika*...nikomu tu nie psujesz nastroju...pisz, na skrzynke, tu lub gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz.....a nawe powinnas to robić,nie ma co samemu walczyć z problemami...człowiek nie Herkules...wszystkiego sam nie poniesie.... Złośliwcu....jestes teraz popdpora tego topicu....pełen szacunek dla Ciebie za to, że pomimo tego, ze problem nikotynowy masz za soba, to zawsze znajdziesz czas, by wspierać innych. W tych czasach te wartości u ludzi to rzadkość, chociaż człowiek dla człowieka powinien być ...CZłOWIEKIEM. cóż, rzadko spotykana teraz cecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
ika – co Ty wypisujesz- komu psujesz nastrój ?- :O jesteś tu potrzebna tu nie ma ---lepszy ---gorszy tu jesteśmy Wszyscy równi ten sam śmierdzący problem ja tez czuje ze nie którym nie pasuje (może zadrugo tu już jestem ):O jak będziesz mogła to odzywaj się jak najczęściej 🌼 wielu ludzi czeka tu na Ciebie :D 🌼 czekamy BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×