Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ja ma to samo z mama jak patrze jaka ma stara brazydka twarz i moj synek bedzie musial patrzec na babcie z petem a najlepsze ze jak mam zajmuje sie mlodym to u mnie jara i jej sie wydaje ze nie czuje a to taki smrod i prosze mam e zeby wychodzila na balkon chociaz teraz jak jest lato a ona i tak jara mi w kuchni bo czuje jak wracam z pracy ble nawet ja od czasow urodzenia mlodego nigdy nie palilam w domu a mam moja mysli ze jej wszystko wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko ------ podczas przysięgi było bardzo zabawnie:) cały czas mieliśmy uśmiech na twarzy:) co do oczów to Misiek w sumie patrzył na mnie ale bardziej się tym wszystkim stresował niż ja:) za to całe przed południe stresowałam się bardzo:) Chciałam się wyspać, ale ból brzucha spowodowany stresem obudził mnie o 5.24 !!!! Wyluzowałam się dopiero u fryzjera i wizazystki i tak już zostało:) A wracając jeszcze do przysięgi: Misiek pomylił i zaśmiał się przy WIERNOŚCI a ja przy SZCZEROŚCI, mam nadzieje że to dobry znak!! :) Ogólnie jestem bardzo bardzo bardzo bardzo zadowolona:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rodziców, oboje palą, mam tak samo. Mama co prawda próbowała rzucić z tabexem, nie paliła przez tydzień a później i tak coś tam cobie wymyśliła i dalej pali!! Z tatą mam gorzej, to jest taki uparty i niereformowalny facet!! Czas pokarze, może uda mi się coś wymyśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku kiedy ja brałam ślub ho ho prawie 10 lat temu ale super gratuluje młodej parze BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Dawno sie nie odzywałam, ale cały czas czytam. Widzę, że tu wielkie zapoznanie się na naszej-klasie. Ja sobie Was troche wczoraj podglądnełam, a jak wróce dzis do domu to sobie pozwolę was pozapraszać. Niestety teraz nie moge bo w pracy nam zablokowali NK jak obciążliśmy siec w fiemie :P hahah mordusiak - Gratuleje!!!! 🌼 ja za równiutkie trzy tygodnie będę z Meżem miała 1 Rocznicę Ślubu i jak wszytko wypali spędzimy ją albo w wenecji albo w Rzymie. Juz sie nie moge doczekać. Ach ale się rozpisała a tak naprawde chciałam napisać to: Nie palę już 52 dni (+ 12g10m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 1365. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 10g17m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 460,75 zł! Jestem z siebie dumna. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio działa:) hej kobitki:) Aguś kupiłam mate jutro rano zaparze:) 12 zł za 5 dkg dałam:) ponoć mam ją zaparzyc w 60 stopniach:) w czajniczku:)6 łyżeczek na litr wody:) jak jutro nie wywali mnie z kafeterii jak dzisiaj to zamiast porannej kawy wypije mate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam własnie z pracy i natychmiast sie melduje widze że tu dzis króluje temat yerbamata;-P uważajcie dziewczynki bo się uzależnicie;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ta przynajmniej zdrowy i upiekszajacy nalog a my dopiero teraz bo praktycznie caly dzien kafeteria byla zwalona buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Tak od czasu do czasu tu wchodze ..bo w zeszłym roku tez zaczełam walke z nałogiem do 21 lipca2007 r nie zapaliłam ani jednego papieroska ..takze za pare dni roczek ..juz nie pale352 dni prawie 2.800..00 w kieszeni mi zostało a jakie zadowolenie z siebie ...naprawde ..wiem ze kazdy z nas da sobie rade z tym smierdzielem ...jak tylko bedziemy tego chcieli ..takze wszystkich serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki ...dacie rade🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 136 dni (+ 10g33m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 2728. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 20g16m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 955,08 zł! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj padłam, dziś randka z nowym:D, dopiero wróciłam no i poza tym w pracy siedzę:). Temu dużo nie piszę a Wy tak szalejecie że znów nie nadążam:D. Trzydziestka, najlepiej zakupić pół kilowe, pakowane oryginalnie w Argentynie czy Paragwaju (takie kolorowe pół kilowe torebki mają), bo z herbaciarni nie wiem co tam mają i wogóle. A te to się sypie około pół kubka i zalewa wodą ok 80st. Ja zawsze czekam ze 3 minuty aż wystygnie zagotowana. No i najlepiej by mieć bombille (taką rurkę z dziurkami) do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc,jutro zobacze co to wogóle jest i napisze wam, bo już sama nie wiem co ja cholerka kupiłam ,natym papierku napisały mi \"mate zielona\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbaciary hej 30stka a gdzie w gdańsku kupiłas ta herbatke ?? to moze i ja spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tez jak rzucałam palenie z zazdroscią patrzyłam na wpisy ludzi co nie palili juz ...jak ja teraz i wiem co czujecie...ja gdzies tak na 360 stronce miałam takie same wpisy ze kiedy minie chociaz pare miesiecy....ale wazne jest to ze nie palimy ...niewazne kto i lie a czas leci i bedziemy mieli wszyscy roczek ....dwa ...i td trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka faktycznie cofnelam sie do strony 360 i przeczytałam ze i ty mialas proby ktore czasem kończyły sie fiaskiem ale teraz jestes wielka no jak to czytam to sobie mysle ze wiele historii sie powtarza to moze i my za rok bedziemy tak jak ty Nie palę już 34 dni (+ 14g23m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 345. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 15g25m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 129,74 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zalewam póki co nadal zieloną-każdego dnia:P i juz dzisiaj zalałam również teraz pije zieloną tak ponad miesiąc na oczyszczenie z toksyn a później bede czerwoną :) Ale może kupie sobie dzisiaj białą :) żeby popijać raz na czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka na serio miałas czasami problem, lece na 360 strone poczytam o tobie:) może bardziej uwierzę w to ż etym razem mi się uda:) Dodob ja pojechałam do herbaciarni w cerfurze, tam na rogu jest taka, no i ta kobita pakuje to do jakiejś torebeczki i daje książke do poczytania na temat tej herbaty, no i metod parzenia. Trochę się zestresowałam bo jak zobaczyłam ten tekst i sposób patrzenia to na wejście wiedizałam że nie zapamiętam.:) herbaciarnia ma nazwę\"Maraska\" Krzoska i s-ka A herbata wygląda tak jak bym liscie z drzewa ususzyła i pogniotła w drobny mak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×