Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a ja juz przyjelam :) zupelnie inaczej sobie ciebie wyobrazalam i nie wiem czemu sadzilam ze jestes blondynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha niedobry rudzielec ze mnie (farbowany ale o tym cicho sza;-P) a ja w jakiś profil gwiazd weszłam czy cóś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat drogowy13
jedz tick tacki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , i melduje sie bez papierosa. W moim przypadku zamiast czytać książki i brac tabletki wystarczyło zwyczajnie się przepalić i mam ohydnego, ogromnego wstręta do fajur. sądny dzień ty chyba tak miałaś jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bylo,mialam juz za duzo,przezarlam sie ale pamietaj to juz twoja ostateczna decyzja :) mamy cie na oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostateczna sądny dzień ----->>>>>> OBIECUJĘ!!! To odkładanie rzucenia na później jest bardziej męczące niż samo rzucenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssssuuuuu jak mi się chce spać;-P dobrej nocki ja wymiękam PS. ale wy jesteście wszystkie młode buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zwlaszcza ja he he he w styczniu 34 skonczylam :) kapi teraz masz przewalone he he mamy namiary na ciebie i ci nie odpuscimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na to własnie liczę......porządna kontrole z waszej strony. ha ha Ja przy was to czuje się jak smarkula, jestem chyba najmłodsza. Ale tak na zdjęciach to wyglądacie bardzo młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dzieki za komplement w imieniu i moim i pozostalych dziewczyneczek moich :) to popatrz na to z tej strony teraz masz tyle lat ike masz rzucasz juz teraz to jek bedziesz za 10 lat wygladala??tak jak ja teraz??nie,lepiej bo predzej sie spamietalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z rowerku. Dziewczyny wiecie co, jak sie zaczyna inaczej myśleć o sobie, robić coś dla siebie to i dookoła zaczyna się układać hehe:). Wiecie poznałam kompana fajnego na rower hihi, jutro piweczko-już bez rowerków, zobaczymy co dalej:). No jak nie będziemy palić to takie ładne dziewczynki każdy będzie chciał:D. Idę robić sobie kąpiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje, nooooooooooo teraz mnie podbudowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka bawimy się dzisiaj na naszej klasie.....no wieczorek zapoznawczy robimy, jak masz profil to dawaj linka i na imprezkę. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam za genialny to zapoznawanie sie poprzez nasza klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wykasowałam zdjęcie z nasza-klasa więc nie ma co oglądać hehe:). Uznałam tą stronę za takie małe szpiegostwo i ogólnie nie chciałam by pewne osoby mnie tam zbytnio znalazły i oglądały:D. Ale jak chcecie to mogę Wam jakieś zdjęcie poszukać i na poczte:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to monia dzis zaczela z wysylaniem zaproszen,ja tylko dalam linka zebu ja-ka mojego kota zobaczyla :) i tak sie jakos rozkrecilysmy a apropo moni MAILA ODBIERZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic jak wyslesz to jutro odbiore,mykam do spania cos mnie zaczelo brac trzymajcie sie dziewczynki cieplutko 🖐️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide lulku:) Aguś juz ustawiłam jako zdjęcie główne, buziaki za to bo ja nie mam żadnej fotki całej trójcy, bo albo ja robie albo Daro,dzieki za to, tego mi brakowało:) a tak przy okazji , jak ty to robisz cholero:)>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie człowiek wieczorem nie właczy kompa i tyle sie dzieje a ja byłam wczoraj kupić kostium kapielowy i zakupiłam bo przeceny były co jest ja-ka ja tez chce zdjęcia prosze mnie nie olewać Nie palę już 33 dni (+ 13g20m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 335. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 13g31m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 125,83 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×