Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

vitalijka ale czerwona nie kupuj tych zmiotkow z rampy pakowanych w pudelka fuuuj,idz do pozadnej herbaciarni i tam dostaniesz najwyzszej jakosci pu-erha ja kuppwalam i nadal bede kupowac na przemian z mate :D w \"czas na herbate\" smakuje i pachnie zupelnie inaczej niz te zmiotki paczkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz? :) Ja piłam taką pakowaną w kwadraciki małe z chińskimi napisami-koszt około 22 zł.teraz kupowałam w tesco i czerwoną i zieloną-smakoszem to nie jestem, ale jak by mniej smakowa się wydaje.Tamte był bardziej cierpkie i ziemiste. moze faktycznie pójdę do herbaciarni:) a jaki smak ma mate??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ale ty nie wygladasz na taka co by mialo jej sie nie udac :) uda cie nie masz wyjscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate odrobine przypomina w smaku czerwona i zielona wrecz bardziej do zoelonej podobna ale tylko podobna :D ma swoj specyficzny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wy tu tak o dietach, herbatkach a na spuchnięte stopy po weselu jaki znacie najlepszy sposób ???? Dziś środa i myślałam że już wróce do normy, a tu stopy jak u shreka :):):):) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he panna mloda wszystkiego naj :D miska z letnia woda jakoes sole relaksacyjne i moczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien --- dzięki za życzonka :):):):) jestem najszczęśliwszą nie palącą!!! Panną Młodą!!!! Ale dziewczynki już nie pamiętam kiedy myślałam żeby zapalić a to już dobry znak:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez coraz juz prawie nie pamietam o fajkach czasami mam telepke to jeszcze wezme tabex bo mam kilka sztuk w torbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rzucalam bez wspomagaczy i teraz juz nie chce sie lapac za wspomagacze,zreszta dosc tak nawet nie pcha mi sie smierdziel do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili to ty sadny dzien masz najdłuzszy staż BP, a później to chyba ja??? co nie?? aha przede mną jest jeszcze Julka!! a jeżeli rzucałaś bez wspomagaczy to musisz mieć silny charakter, ale i tak najważniejsze jest to że rzuciłyśmy, aha no i że Monika już nie pyła tych pastylek z nikotyną!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka ma najdluzszy staz BP :D ❤️ a z naszej ekipy chyba byl ktos z takim stazem jak moj ale nie wiem teraz kto 🌼 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Nie palę już 136 dni (+ 23g06m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 2739. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 22g11m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 958,74 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a monia to nie ma wyjscia teraz mamy ja na oku nie tylko na kafeterii :) i juz bedzie grzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzien 🌻 ja tu teraz od czasu do czasu do was zagladam ale ciesze sie jak tu wejde ...poniewaz byli tu ludzie ktorzy bardzo mnie wspierali ...dzieki nim nie pale . Widze .tzn czytam jak wy sie teraz wspieracie super w grupie łatwiej ...i kazdy dzien to sukces ....a jakie jestesmy dumne z siebie ...i jak nam palacze zazdroszczą ....nie....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licznik mam w domku więc nie moge teraz sprawdzić bo jestem w pracy ale rzuciłam palenie 9 lutego 2008 a mój Misiek 14 lutego 2008. Co do NK to nie wiem dlaczego ale lepiej mi będzie jeżeli zostane anonimowa, zgadzacie się??? Aha wczoraj was podglądałam:) fajne z was babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pachnące zielone (od yerbamaty) dziewczynki;-P wstyd sie przyznac ale ja dzis pospałam.....do 11....masakra\'-P popijam własnie kawke bp i myślę co by tu zrobić z tą resztką czasu co mi została przed pracą buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak spóźnione życzonka ślę z okazji ślubu, życzę żebyście zawsze byli tacy szczęśliwi jak w ten wyjątkowy dzień a może i jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wiecie co... nie ma co buczeć że nam daleko do roczku albo półroczku bp....teraz też jest fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane kobitki:) 🌼🌼🌼 Stęskniłam się za Wami..Wreszcie tu dotarłam..Jak wróciłam w niedzielę to muszę stwierdzić że odpoczęłam nawet trochę na wsi..Tyle że teraz siedzę i się uczę na tę poprawkę 14 lipca i się już stresuję..Ale oczywiście bez papierosa:) Jak mi się chce palić mam gumy do żucia miętowe pod ręką..Widzę że niektóre z Was wymieniały się profilami na naszej klasie, może i ja się ujawnię?;) http://nasza-klasa.pl/profile/6102910 Wracam teraz do nauki a później się biorę za obiadek, zapiekaną fasolkę szparagową z pomidorami i papryką, w zeszłe wakacje robiłam to danie 5 razy;) Buziaczki dla Was:) 👄🌼🌼 Nie palę już 20 dni (+ 06g18m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 162. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 05g43m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 40,52 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ze teraz to juz mam dola :( buuu lipiec leci a pracy jak nie mialam tak nie mam i co raz mniej wiary buu masakra jakas musze zaczac w lipcu zeby w sierpniu jakas wyplate dostac:( a tu nic cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Sadny dzien..Pustki,pustki na forum..Czytam te notatki i po prostu mi się niedobrze robi jak je widzę..Reszta kafeterii relaksuje się po pracy pewnie;) Relax take it easy;) I co najważniejsze, bez papierosa..Ja chcę już mieć poniedziałek za sobą, tę zmorę moją czyli zaliczenie..Was też ogarnia szał potraw z fasolką szparagową w roli głównej?;) 🌼🌼🌼. P.S. Zna któraś jakieś NORMALNE forum o rowerach NORMALNYCH? Bo jestem zarejestrowana na trzech,ale tam tylko o jeździe wyczynowej,bmxach,crossach i innych cudach w zasadzie piszą,a ja od przyszłego tygodnia chcę wsiąść porządnie na tego mojego diabła i jakoś go opanować :P Albo może jakieś rady jak jeździć rowerem po 10 latach nie jeżdżenia i się nie zabić ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atydea 🌻teraz są rowery co maja hamulce przy kierownicy ..nie tak jak dawniej w pedale do tyłu pedał brałas i hamowałas...wiesz dlaczego CI to pisze bo mojej synowej mama własnie za mocno nacisnela hamulec rower zrobił fikołka i reka w gipsie... Takze nie hamuj raptownie ale pulsacyjnie jak samochodem ...i pomalutku wyczuj sobie rowerek i jezdzisz ....nie zapomina sie jazdy na rowerze ..ja nie mialam problemu ...ale trzeba wyczuc rower to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam od tej 360 stronki i jak fajnie było /...... dudka Jesteś Wielka Gratulacje tak miz zyczyli z okazji 1 miesiaca ..i wiecej tam gratulacj hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he i najpierw prawa reka a potem lewa na prawej jest tylne kolo a na lewej przod jak przodem przyhamuje to leci na wysokosci lamperii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ja mialam zyczenia z okazji studniowki ech chcialabym miec juz z roczek za soba wogule mam dzis dolka buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien nie smutaj sie- masz wiele powodów zeby się uśmiechac i myśl tylko o nich. Nie palę już 20 dni (+ 11g40m57s). Ilość niewypalonych papierosów:324 Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 22g11m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 138 zł! schudłam w TE dni ; 3 kg :) i zdrowo się odżywiam i bardzo SIE CIESZE:) -jak dziecko, choć właśnie dziecko w planie bym chciała właśnie za dwa lata! :) zobaczymy-moja mała mobilizacja- uwić gniazdko w swoim ciele - czystym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×