Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hejka:) melduje się BP:) Sądny usmiechnij się, wejdz na poral praca, lub pracuj, zmobilizuj się i do dzieła:) dasz radę wiem że dasz rade:)wiem kofana że to potrafisz na 100%:) A ja byłam u dermatologa:) po tym czasie nie palenia zdecydowałam się na wizytę, zobaczyc co to jest z ta skórą moją:) Szczegułów wam nei opowiem bo nic ciekawego mi nie powiedziała;) Ale powiem wam ciekawostkę: lekarz powiedziała, że po rzuceniu palenia, skóra regeneruje się minimum pół roku, i nadal efektu nie będzie widać, ale skóra nie będzie juz się tak starzeć jak bysmy paliły:), czyli kochane pół roku nie palenia i przestajemy się starzeć:) i łapac nowe zmarszczki:) Do tych naszych kochanych młodziutkich kobitek, pamiętajcie żemożecie zachować na długo młoda skórę:) ale tylko gdy nie będziecie paliły fajurekk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cmokasy, Mordusiak, czyli wszystko pomyślnie jak pomyłka była w regułce to ponoć duże szczęscie jak we dwoje nowożeńców strzeli gafe:) Miło się czyta to co piszesz, a te twoje odciski na nóżkach to tez oznaka pięknych tańców, jeszcze raz gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja ci dam dołka:) dołka to ty możesz mieć od mojego kopniaka w pupkę twoją malutką:) moja ty śliczna blondyneczko kofana:) Słuchaj piłam tę mate:) hmmm no i smakuje jak herbata zielona połączona z kawą zbożową i herbata granulowaną, cosik jakbym piła 3 w jednym:) nio i mam po niej bączki:) takie małe ale jednak czuc je cholira na odległość:) stwierdzam że to pozytywne rezultaty picia herbatek o takich wielorakich działaniach............oczyszczają wkońcu moje jelita;)..........będę ją piła mi smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie dotrzymalam mojej meskoej decyzji ale nie moglam juz na siebie patrzec i zafarbowalam wlosy az mi troszke lepiej a na tych portalach to jestem porejestrowana wszedzie gdzie sie da buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika🌼 ja miałam tak po piciu herbatek na samym początku-teraz juz tak nie mam:) miałam takie nawet niezapachnące po herbatce-spalanie herbapolu:) po nich to dopiero bączyłam:P człowiek odrazu czuje to oczyszczanie hehe:) lece prysznicowac sie i moze stepperek chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi po głowie ta chęć pofajczenia- szlak mnie trafia bo nie chce palić na zawsze! generalnie to chce mi się jesć-ja nadal dietkuje dziewczyny -no i teraz jak nie palę i jestem dwa dni przed okresem -to szlak mnie trafi!! jeść-pić- słodkiego mi sie chce... jadłam włąśnie jogurt naturalny z miodem + śliwki zółte ale to zamało:( ide do kuchni coś wpierniczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vitalijka:) wiem o czym mówisz bo czuję to:):) teraz:) ale spoko jestem sama w pokoju:) Sądny dzien a na jaki kolor sobie robisz, bo ja też chyba coś musze zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka:) tak trzymaj, ale jestes dzielna, ja też ide do kuchni, walne sobie dzisiaj okazjonalnego drina na kolacje:) i chleb razowy;( z pomidorem........;) udany zestaw kurna mol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nowego monia tylko odrosty robilam ja natyralny kolor mam blond ale nie taki siwy jak robie i potem te odrosty takie ciemne sie wydaja strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za te rady kobitki odnośnie roweru..Ogólnie to u mnie nie ma od przedwczoraj ciepłej wody do 14 lipca z powodu jak co roku konserwacji rur przez elektrociepłownię..Masakra..Duży gar wody na zmywanie,na mycie etc..Oszaleć można z radości.. Mordusiak 🌼🌼 Młoda Żono jaką to gafę popełniliście na ślubie?;) Dudka 🌼 witam bardzo serdecznie i cieplutko bo jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać:) Nadal myślicie że tego mojego diabła można okiełznąć, on jest inny niż reszta rowerów:P : http://img246.imageshack.us/my.php?image=dsc02187ev1.jpg Wsiadłam raz na niego, pojeździłam przez 15 minut i o mało się nie zabiłam,serce mialam w gardle, nie słyszałam jadących za mną samochodów a jak się odwróciłam żeby zobaczyć czy nic za mną nie jedzie to się prawie wywaliłam..W ogóle to wstyd, mój tata co ma 54 lata (pali jak smok) był już na dwóch wycieczkach rowerowych ze swoim 8-letnim wnukiem a moim chrześniakiem,a ja..Szkoda gadać..No czasem się przejdę na 7-8 km spacer..Chyba muszę się zakumplować z tym moim rowerem,w końcu..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień wiem jak się czujesz, ale musisz wtedy czekać, wkońcu zaczna się odzywać, oni tez jak zbierają oferty to rekrutacje robia chyba po 3 tygodniach od ogłoszenia i zaczynaja robić rozmowy kwalifikacyjne, poczekaj, ja będe trzymała kciuki:)za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , zdaje sobie sprawe jakie to dołujące, ale trzeba byc dobrej mysli, ja bede trzymać kciuki:) mam nadzieje że się uda Tobie znaleśc dobrą pracę, żebys sie mogła rozwijac bo jeszcze młodą osobą jesteś, mocno trzymam kciuki, musisz dac radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie dziewczynki bp idolko moja a co to za dola łapiesz qrde szkoda ze nie mieszkasz blizej bo u mnie by sie coś znalazło , ciągle kogoś potrzebujemy do pracy, ale z gliwic do mysłowic to kupa kilometrów atydea wyłałam ci zaproszenie na nk a co do fasolki szparagowej to uwielbiam uwielbiam uwielbiam szkoda ze sezon na fasolke jest taki krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka kupa??auto mam moge dojesdzac :) tylko ze ka musze za dnia bo mi sie nikt angela nie zajmie buu a ona jeszcze do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idolko moja napisze ci co i jak na maila w sumie to nawet nie wiem co chcialabys robic i jakie masz kwalifikacje wiec poczytasz i zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs dziewczynki a co tu tak smutno?? Sadny dzien - nie doluj sie ja szukałam pracy miesiące i to w zawodzie bardzo na topie ale w koncu znalazłam. Myśle ze na wszystko należy poczekać. Mój Dziadek (bardzo mądry i kochany człowiek) zawsze powtarzał: \"za długie czekanie dobre śniadanie\" mam nadzieję ze nic nie przekręciłam. A tak na marginesie zaraz biorę si e za zapraszanie Was tzn te które wkleiły linka :) Głowa do góry - i trzeba być dobrej myśli Buziaki dla wszytskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wsunełam 4 kanapeczek wasa z mega pyszną nakłądką warzywno-mięsną +2 z serkiem białym i miodem:) jakoś lepiej-nic cięzkie dni trzeba przetrwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze ja mam 2 dzieci z samych ich alimentiw nie dam rady za chiny ludowe to jest ten bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×