Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

w kwestii psów i alergii, pudle moga nie uczulac, poniewaz maja inny ridzaj siersci niz reszta psow, bardziej welnista, jak owce ;) ale najlepiej wybrac sie do kogos kto ma psa danej rasy i spawdzic reakcje.... bo co jesli wezmiecie psa i okaze sie, ze dziecko jest uczulone?? Hanus -> mysle, ze spokojnie znajdziesz tanszego pudelka :) Ninka -> u nas grali: : Jadwiga Jankowska-Cieślak, Dominika Kluźniak, Małgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza, Dominika Ostałowska, Agnieszka Roszkowska, Waldemar Barwiński, Marcin Dorociński, Krzysztof Dracz, Roman Holc, Jan Jankowski, Władysław Kowalski, Maciej Makowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nineczko, tak, tak fryzjer na pewno poprawi Ci humor :D z fryzur krotkich ta 2 jest fajna, ale 3 tez, a 4 taka \"energetyczna\" - lubie taki balagan :), z poldlugich (2 link) wszystkie mi sie podoaba, a 3 link to rzeczywiscie nr 4 wyglada ladnie... mysle, ze warto zaryzykowac i sciac wlosy, ale zeby nie bylo tak drastycznie to moze zacznij od poldlugich? ps: brr te chinskie buty - cos strasznego!!!!!! przeciez ta jej stopa jest totalnie znieksztalcona, palce pod stopa, przecieta pieta, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko jak po ogień :) Gio=> ..NAS, BOHATERÓW..smołą? ;) :D Channah=> no i jest skrzek! Mnóstwo żabek małych będzie! :D :P No i nic więcej nie napiszę 😭 Tak to jest, ja nie jestem przy swoim kompie :( ledwo zdążyłam poczytać, a już kolejka do netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39,2 podaje bez odjęcia 0,5 Przykryłam wilgotną zimną pieluszką i okład na głowe dałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio coś jest nie tak ją coś strasznie boli - zrywa sie z okropnym płaczem :( co ja mam robić :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> niby wieje, jakies chmury widac w oddali, na cos sie zanosi... oby tylko znow bokiem nie przeszlo... Hanus -> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni nie miałam kompa- zepsuł się i z zastepczego korzystam... i jakoś dziwne mam wrażenie, że gdybym czytala \"stare czerwcówki\" i \"stare diabły\" sprzed fuzji... czytania mniej byłoby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam... Hanuś... To Ty daj znać co i jak. Nina... drugi link i 5 fryzurka. Ale podobaja mi sie tez włosy trochę bardzie długie... Wiesz... Dłuższe włoski są jednak kobiece i wygodne, bo zawsze mozesz spiąć:) Wiesz... wystarczą takie mocno wycieniowane i maks do łopatek. hanuś... co do psa... wszystko zależy od tego gdzie mieszkacie, bo jeżeli w domku, to pies jest super sprawą. Jezeli to mieszkanie, to naprawdę sie zastanów. Pies to chrelny obowiązek i odpowiedzialność. Szczepienia, spacery, sierść, hałas, a jeszcze nie daj boze choroby (koszty leczenia), albo pogryzienia przez inne psy:o Pamiętaj ze pies nie zyje 2,3 lata tylo moze żyć z Wami nawet 20. Zastanów się czy będzie go z kim zostawić jak będziecie chcieli skoczyć na weekend. Ja też mam suczkę 12-letnią i naprawdę nie jest łatwo... jak przyniosłam ja do domu mamie, to byłam jeszcze w podstawówce i odwrotu juz nie było. Jak sie wyprowadzałam do swojego mieszkania, to oczywiście ja zabrałam, bo to mój pies. Zastanów się Hanuś, bo ja powiem szczerze ze raczej na psa w mieszkaniu bym sie nie decydowała. We własnym domku z ogrodem... tak, ale miesznie w bloku... nie. Idę robić pedicure... będę Was podczytywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp spadła...lekarz zbadał ją i wszystko ok i czyste. Jade do szpitala zawieść mocz i będe tam czekać na wyniki odezwe sie jak wróce. Musimy to przeczekać bo z badania nic nie wyszło. Gio ❤️ dla Ciebie i trzymajcie kciuki za nas :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina=> ja idę zrobic popielaty blond, też po etapie pasemek (zimą w cieplejszym odcieniu, mam ich dość :P ). Ale ścinać nie chcę. Mam krótsze o ok. 5cm niż do łopatek (ale opis :D ) ale latem lubię mieć możliwość związania. Poza tym moje mają tendencję do falowania i kręcenia się :O więc ciężko o fryzkę bez układania, zwłaszcza przy krótszych włosach :O Mi się odobają takie ulizane jak tu 3cia http://www.fryzury.owocek.pl/fryzury-poldlugie-3.html i z poprzeczną grzywką, ale wtedy musiałbym spędzać przy suszarce ok pół godziny dziennie, a efekt i tak byłby niepewny😡 tu mi się podoba 1sza (zupełnie nie dla moich włosów :( ) http://www.fryzury.owocek.pl/fryzury-krotkie-1.html tu 3cia by się chyba nawet nadała do moich włosów :D http://www.fryzury.owocek.pl/fryzury-poldlugie.html musze ją pokazać mojej fryzjerce :D Tylko czy mi się jutr wasze widły w rozpuszczone kudły nie wplączą... ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo!! Grzywa=> ty dawaj przepis na sałatkę! :D A nie pazury malujesz! :P;) Channah=> a właśnie mi się dziś Seler przypomniał :D A dziękuję bardzo dobrze :d łóci się, aż strach pomysleć co będzie dalej :D Hanuś=> no to trzymamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Em....... .......hm, witam :) widzę że trochę osób przybyło :) a u mnie nadal lipa:P znaczy chyba jakieś klimakterium czy cuś;) ogólnie to brak prądu, się wiecznie nic niechce, taka jakaś niemoc U Eli do przodu zalicza wszystko wysoko, do tego teraz jeszcze pracuje. hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***wa mać... zmywacz mi się skończył, a tu sól w ciepłej wodzie czeka, a ja dwa pazury zmyte Pedicure nie zrobię, to henne na brwi nałozyłam:p gosikka... a o której sałatce piszezsz, bo ja nie wim co na jakim topiku pisałam:o:) I nie pitol ze nie masz włosów do takiej fryzury, bo ja tez ma lekko falowane:o A widziałaś kiedyś u mnie pofalowane włosy?? Jest teraz tyle specyfików na rynku hej... a prostowanie zajmuje mi nie wiem... moze 7 min:) kto sie wina ze mną napije??? Idę zmywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa=> dawaj co masz :D Ja łyknę wszystko ;) (nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :) ) Nie chcę prostować , bo mi się potem niszczą szybko :O a poza tym te preparaty powdują, że się włosy szybko przetłuszczają :P (przynajmniej moje) Borewicz?? => To ty jesteś ten facet? Jedyny na Diabłach? Bardzo mi miło :D 🖐️ . Pozdrów swoją zdolną kobitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio to czysty przypadek :P poza tym Borecki chyba we Wrocku jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka... czy Ty widziałaś żebym miała zniszczone włosy??:D Niszczą sie, ale ja regularnie podcinam i zniszczenia nie widać. I do tego farbuję na platynowy blond!! A o prztłuszczaniu nie wiem, bo i tak musze myć codziennie, albo co drugi dzień:o Teraz upały, to codziennie muszę. sałatka ekspresowa: jaja gotowane, ogórki konserwowe, ser żółty starty na dużych oczkach razem z ogórami, puszka zielonego groszku, majonez, sól, pieprz i moze być odrobina papryki w przyprawie. ostatnio robi furrore na moich imprezkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaczę Gio ostatnio bo mam różne sprawy do załatwiania :o Jeszcze jestem w Wawie a w tygodniu śmigam do Wrocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie spotkałam na jednym topikuĆź tle osób z Wrocka!:) Oprócz \"mamusie z Wrocławia i okolic\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa=> 😘sy za przepis :) No ty masz super włoski, ale to chyba zależy od gatunku :O Moje to musiałyby być ciągle układne, a trochę wilgoci i dooopa, robota od nowa. Choć raz na jakiś czas strzelam sobie taką pracochłonna fryzkę. ale teraz wracam od czerwca do pracy, więc nie chcę sobie roboty dokładać jeszcze z włosami :) Jak to wszystko ogarnę, to może...Poza tym spodobała mi się ta fryzurka \"gnieciona\" a to się na moich włosach nieźle sprawdza. Gio => Aha, bo myślała, ze to jedyny facet. Uspokoiłaś mnie :D A nie wystraszą się? Donia, Brzusia, Effik, Aniawd=> Jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gnieciona też jest fajna jak czasu nie ma i jak deszczowo na dworze:) Ale masz rację... Zrób tak żeby było wygodnie, sprawnie i schludnie:) A JA MAM KOMPLEKS \"MAłEGO CYCKA\":( Juz zapomniałam jak to było za czasów podstawówki:( Juz nawet biustonosza nie noszę bo po co:( Gosikka... zaczęłam Cilest i liczę na większy cycek. A jeszcze ostatnio tyle pełnych biustów na ulicach... nawet dziewczynki z gimnazjum mają 3 razy większe ode mnie:( MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa=> ja mam już 10 tab. za sobą. doczytałam w ulotce, ze jednak bez przerwy (nie pamiętam co ty mi radzilaś ) . A cycek? Wielkością taki jak przed ciążą, tylko z jędrnością gorzej :O Są bardziej galaretowate. Ale jestem zadowolona, myślałam, ze będzie gorzej, wiesz efekt dwu skarpetek :P. Ale na bluzkę bez stanika bym się chyba nie zdecydowała. Już nie jestem ich taka pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×