Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Tygrys, powiedziałabym więcej, mam to w zakresie obowiązków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Dzisiaj to jest naprawdę estremalnie, choć wczoraj w pracy gdzie mam jeszcze w miarę chłodno otworzyłam księgowej drzwi to walnął mnie z zewnątrz taki żar, jakby mnie ktoś w pysk walnął :P dzisiaj jest jeszcze gorzej bo chyba się burza szykuje, więc jest gorąco i lepko jakoś tak, bleeeee, jednen plus, spałam dzisiaj 10 godzin i w końcu jestem WYSPANA ;) ale w ten upał mam problemy z budzeniem się, obawiam się, że urlop mogę przespać. Saszka - co to znaczy \"kulać hasioki\"? bardzo mi się śląska gwara podoba, tylko ni w ząb nie rozumiem :) z poznańską sobie już czasami rady nie daję, jak starsi ludzie rozmawiają. Dobrze to wykombinowałaś z tym pilotem co go Anioł Ghany ma, to ja z czymś takim bym też mogła samochód prowadzić, gdyby mnie ktoś zdalnie sterował. Tygrysek - jest dokładnie jak w tej Twojej piosence :) gorąco, żar się leje, ludzi mało, pić się chce. Ja też w sumie lubię Martynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka - ja i durne pomysły?? nie możliwe! A swoją drogą pojechałam z drugim pilotem i działa, a dziś rano to nawet ten pierwszy działa :) ale musze pojechać żeby mi pokazali jak się wylancza całe to ustrojstwo jakby znowu zaczęło wyć! A czy ty mi możesz powiedzieć co ja mam obowiązek zobaczyć jak będę ew w Rumunii?? Cynamon- zieloną ściane tez mam w domu, wiec tez chce zobaczyc. Dzis po pracy jade nad jeziorko - musze cos poplywac bo kregoslup dalej napieprza, a pan cudotworca wyjechal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztapiam sie i rozpuszczam.... Air -> a ja nie moge spac w taki upal :( za goraco mi jest... Ghana -> koniecznie pojedzcie trasa transfogarska!!!!!!!! powinna byc juz otwarta ale i tak pewnie na gorze bedzie snieg :D i warto tez przejachac przez wawoz Bicaz (stamtad mamy zdjecia), bialy zamek w Bran jest ladny... generalnie cala Rumunia jest warta zobaczenia, a zamkow maja sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy fajni wszyscy jesteście :) I poprawiacie swoimi wpisami mój dzień do dupy...niania znowu nawaliła, musiałam wybrac kolejny dzień urlopu....z małą nie porobię nic, za bardzo absorbująca....rodzina też ma swoje wymagania... Byłam z nimi na porannym spacerze, teraz pojechali na zamek Chojnik, a ja mylam gary, uspiłam młodą, zrobiłam pranie i zasiadłam do was :) Po południu mój D. zabiera coreczkę i rodzine i jadą w teren a ja zasiadam do pracy, bo zaległości się spietrzyły i jeszcze mnie wywala z pracy ;) Chyba musze szukac nowej niani...ta ostatnio fisiuje...ma jakies problemy sama ze soba....lekko hipochondryczny typ...z byle czym leci do szpitala....dziś o 6.00 rano (!) zadzwoniła i mówila, że jej nie będzie bo ....jedzie do lekarza! No ładnie! Zostałam na lodzie, bo miałam kiedys kobitkę na ewentualne zastępstwo, ale pod telefonem jej nie ma, może gdzieś wyjechała na urlop? Same problemy.... Więc tym przyjemniej mi się was czyta :) Piszcie , piszcie diabołki :) Aaaa- i u mnie upał masakryczny, pot mi po dupie leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No NIE! Nawet ocenzurowali zamek CH O J N I K!!!!! Ale jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi hihi - ten Chojnk to nawet lepsze niz prawdziwki!!! Przez chwile chcialam napisac \"lepsze niż borowiki\" i sie zastanawialam co tam mogli ocenzurowac :D Jest chyba zdecydowanie za gorąco! :D Nina - nie przejmuj sie, jest tak goraco, ze ja sie nie moge na niczym skupic i wezme laptopa ze soba zeby cos porobic w domu, bo teraz to ja nic nie zrobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - :D hahahaha tak, z Zamkiem CHOJNIK pojechali, ale zobacz jakie oni do tej cenzury kombinacje literowe wprowadzili :P Szkoda, że kolejna niania nawala... Mi się też pot leje, po tyłku i między cyckami :D hehehe już nie mówię jak wyglądałam w białej sukience jak po 15 minutach wróciłam z poczty, prawie konkurs mokrego podkoszulka :P Ghana - \"borowiki\" :) jest na pewno za gorąco. Wczoraj w Poznaniu myśleli że zostanie pobity rekord ciepła, ale nie 11 lipca 1959 roku było w cieniu 39 stopni, a wczoraj tylko 37,5 :P a mówią, że teraz te upały to przez efekt cieplarniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=enwSyQo8d7k tygrysku, oto mój ulubiony niedźwiedź! polską wersję można obejrzeć na kanale \"mini mini\" dla dzieci :) gosiu, przyszły ubranka z allegro ;) jak wyschną, poprosze męża, by pstryknął zdjęcia i prześlę Ci do oceny :p siedzę jak na szpilkach- mąż pojechał samochód kupować... oby trupa do domu nie przywlókł :o nie będę oryginalna: gononco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy wyslalam nowego do sklepiku, zeby mi kupil puszke zimnej coli... no doooobra przy okazji mi ja kupil.. nie jestem az taka wredna, zeby go posylac specjalnie po cos dla siebie ;) dla mnie prawdziki sa i tak lepsze niz zamek Chojnik, mam z nimi takie cudne wspomnienia: jak idziemy we Wrocku i sie smiejemy z tego :D Air -> przed chwila bylam w lazience (mamy taka osobna kabine) i zafundowalam sobie zimne oklady z wody - od razu lepiej ale na krotko... w Wawie 36 w cieniu.... Gosikka, Gruby Mis -> w pracy nie moge wejsc na youtube, obejrze w domu :) Gruby Mis -> a mnie sie snilo, ze jestem niedzwiedziem!! takim wielkim, brunatnym!! :D nie mam kablowki, wiec nie obejrze :( daj znac jakie autko Maz kupil :) Ninka -> qrcze mam nadzieje, ze jednak nie trzeba bedzie \"wymieniac\" Niani, juz tak dobrze Ci sie z ta ukladalo.... powodzenia z papierami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem świnia, bo nie pogratulowałam szamci. Szamciu, gratulacje, dużo zdrowia i szczęsliwych chwil dla Małej, dla Ciebie, i dla całej rodziny szamków :) u nas burza o świcie piękna :) teraz upalnie, ale chmurki się jakieś pętają. nadal liczę, że mi skóra nie zlezie, chucham (złe określenie :P ) i dmucham na nią :) http://voila.pl/4kknr/?1 - miałam gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubyM=> nie do akceptacji, tylko do podziwiania :D 😘 No własnie, jakie autko kupiliscie na Misiową Rodzinkę? :) Kluska=> Jaki piekny! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero kupimy za chwilę... albo nie :p krzysztof dopiero dojeżdza na miejsce transakcji :) facet ma 3 autka, które nas intresują: VW transporter t4, osobowy, tzn. wieloosobowy :D może ten: http://www.allegro.pl/item211511791_vw_t_4_caravelle_2_4d_95r_9osobowa_zarejestrowana.html albo ten: http://www.allegro.pl/item215305054_vw_t_4_1_9td_97_98r_stan_bdb_zarejestrowany.html a może czerwony, ale nie mam zapisanego linku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam :) wiedziałam że padnie pytanie o hasioki :) i wiedziałam że to będzie Air :). A reszta wie co to hasiok? Do hasioka sie wyciepuje hasie. u nas ażdy wtorek rano kualą hasioki z placu przez ańfart na ulica, kupa larma jes przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mamy byc konsekwentni, to hasie wyciepuje sie na hasiok, a nie do hasioka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, czemu nie? to bardzo fajne autka są... mieliśmy kiedyś forda transita, bardzo nam pasował, teraz myślimy właśnie o T-4 albo czymś podobnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co to hasiok... stan samochodów odbiegał mocno od tego z opisu... nic to, jutro mąż obejrzy następny ;) w końcu coś kupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe ekstremum w te temperatury? isc na fitness (na sali nie ma klimy), a konkretnie na step do Piotrka!! 10 nas bylo a zajecia byly rewelacyjne!!! stepy staly pionowo do lustra i uklad robilo sie na dwoch, raz na tym z lewej, a raz na tym z prawej, tzn czesc tak, czesc tak... swietnie to wygladalo i ladnie i rowno nam wyszlo :D polowa sukcesu w moim przypadku to odpowiednio umiejscowanie stepu - obok wielkiego wiatraka ;) czy ktos ma jeszcze jakas dobra ksiazke do polecenia? \"Karla Mendla\" od Ghana juz przeczytalam - rewelacja, teraz czytam \"Mroczna arene\" Puzo (rekomendacja Air) - juz mi sie podoba, w kolejce czeka \"Historia Lisey\" King\'a i poluje na Remarqua :) Gosikka -> nie znalam tej piosenki, dziekuje :) Gruby Mis -> juz uwielbiam Misia i jego niebieski domek :D Saszka -> nie ma pojecia co mowisz :P mi kulac hasioki kojarzy sie z powloczyc nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo matkoooo i córkoooo :D:D:D Saszka=> :D:D:D Czytałam ze 3 razy i wyszło mi, że to śmietnik i śmieci. No nie wiem, tak mi pasuje bo \"kupa larma\" to pewnie duzo hałasu, a co można kulać i robi hałas....no i wyszło mi, ze śmietnik :O:D Napisz, czy trafiłam :) Jestem z głebokiego Mazowsza ;):D i wzięłam to na intuicję :P, ale jestem ciekawa, o co naprawdę chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku=> ju łelkom ;) Pasowało mi w związku z tą pogodą :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - ja też jestem za śmietnikami :) zgadłyśmy? a skąd wiedziałaś, że o to zapytam? :P zawodowa słabość :D Tygrysek - tak, ćwiczenia w tej temperaturze to hard core :) ja mam jutro jogę, ale prognozy są na 24 stopnie i deszcz, więc nie ma o czym mówić :D Miś - co się odwlecze to nie uciecze, to w kwestii samochodu. A dlaczego Ty tak nie wierzysz w swojego męża? że trupa kupi? Kluska - jak nie biedronka to motylek :) chyba dobrze się bawisz :D Gosikka - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!!! :D:D Aaaale mam dużo do napisania, ale Paweł zaprosił mnie na balkon z kompem :) ale zostawię tutaj maszynkę i se posiedzimy na powietrzu :) i.. muszę się jeszcze ciepło ubrać ;) bo znów się schładza pogoda :) Necika przywieźliśmy sobie sami z Łodzi :) (znaczy się laptop z komórką ;) ). Chociaż na Promenadzie są tabliczki, że jest hotspot.. ale nas chyba nie sięga :P Zrobiło się ciepło, gorąco (tzn. dzień, dwa po moim ostatnim poście) i.. zaczęliśmy szaleć na plaży. Małgosi bardzo się podoba na wieeelkiej piaskownicy, a z wody nie wychodziłaby, gdyby mogła ;) powiem Wam, że może z dzieckiem nie wszystko mozna itp, bo Niunia po 5,10 minutach wraca na koc, ale.. za to można z nią bawić się w piasku :) i to jest ta dodatkowa rozrywka ;) hihi A najlepsze jest, że na większości zdjęć z wody widać najlepiej... nasze tyłki.. ;) - bo sięczłowiek musi schylać trzymając dziecko za ręce :D Wracamy w piątek, tzn. rano wyjeżdżamy i jeszcze zachaczymy o Toruń, może też Ciechocinek (jak poprzedniego razu - jeszcze bez Małgosi :) ), jeszcze zajrzymy do mapy. Elles Gratuluję Pani Licencjat :D 🌼 Szam Gratuluję córci ❤️ :D Ciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu=> A może taki? Znajomi sie zastanawiają na tym... http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3054096 http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3070618 a tu z Wwy http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2469586 http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3057390 A zresztą - masz tu z mazowiekiego :D http://otomoto.pl/index.php?search_make_id=61&search_model_id=631784&search_category=0&search_city=&search_price_from=0¤cy_id=PLN&search_price_to=30000&search_year_from=0&search_year_to=0&search_mileage_from=0&search_mileage_to=0&search_country=0&search_province=8&go_search=Szukaj&search_cubic_capacity_from=0&search_cubic_capacity_to=0&search_power=0&search_fuel_type=0&search_doors=0&search_colour=0&search_damaged=0&search_days_to=0&order_by=i&show_option=a§=search&sub=car&search_insertion_id=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi nie wyszlo :O:D Misiu=> Wpisz sobie w wyszukiwarkę i zaznacz woj. mazowieckie Idę spać, bo śmiecę :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana - napisz dokladniej co to za autko nabylas i od razu podaj numery rejestracyjne, bede Cie szukac na ulicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×