Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

ninka! a Twoja przygoda z macierzyństwem!!! to dopiero coś... od pierwszych nieśmiałych i niepewnych kroków... do mamy, jak ta lala i córki jak ta lala!!! ;) niesamowite, jak zmieniłaś się przez ostatnie 12m. jednocześnie pozostając... ninką 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek=> nie ma sprawy :)😘 My z Donią mamy wiele wspólnego....tylko ona jest fajniejsza :D:D:P Sprzątanie,...zbieranie,....wyrzucanie...E tam spadam P.S: Dla zapalonych zbieraczy napiszę cudną radę (ale jakże trudną do zastosowania :O:D ) Za każdą nową rzecz wyrzucaj inną, którą już mialaś :D:D:D W nowym domu tak właśnie będę robiła :D:D:D Ale do tego czasu.... ;):D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gossika - swietna rada! jestem za! tylko mój zbieracz przeciw :( ;) Miśku- a moze sklonujemy sobie Ninkę ? ! :D Ty będzeisz mogła wyjść i po powrocie nie kichać a ja będę mogła sobei przy kompie posiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.. możemy sklonować, a le z klonami jest tak... że najpierw są malutkie i trzeba je sobie odchowć ;) i pewnie na mnie to spadnie??? jak klony będą na tyle duże, żeby sprzątać, to już i potomki me sprzątać będą :classic_cool: żebyście widziały, jak chlewik po śniadaniu sięga po gąbkę i ręcznik papierowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Oswiadczam, ze wlasnie wstalam, a spalam khe, 16 godzin [wstydzi sie] za to pierwszy raz w tym tyg jestem wyspana:) Plan na dzis: posprzatac domek, ktory mi nie wyje za bardzo, ze chce troche uwagi:P bo ja swir jestem pedant odrobinke, pewnie jak dzieci beda to sie zmieni:P Isc do kina i na zakupy:D Laba, do poniedzialku nie pracuje:) Czy dzis jest sobota?? Hmmm P.S w ramach przyspieszania akcji slubnej oznajmilam Polowkowi, ze nie ma kiziania:P do wesela:P :P :P hihih Milego dnia, cokolwiek dzis jest:P ale najpierw wyspijcie sie porzadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hellouuuuuuu!!!! Cynamonek - 16 godzin snu? ja bym się bała, czy nie wpadłaś w śpiączkę :P ale czasami się przydaje, widać organizm tego potrzebował. Ale Ty masz chyba poprzestawiany dzień z nocą co? w nocy sprzątałaś i w kinie byłaś? Rokita - a ja też bardzo lubię puste, duże wnętrza, ale sama nie umiem czegoś takiego stworzyć. Pokój mam niewielki, dużą ilość książek, a do tego wszędzie pełno dupereli, jakieś figurynki, ramki ze zdjęciami, maskotki, nie potrafię się tego pozbyć, a wiem, że muszę, żeby tu w końcu wyglądało jak u dorosłej osoby :P Gosikka - rada jest jak najbardziej słuszna i pomocna, szczególnie jeśli chodzi o ubrania, może kiedyś wprowadzę w życie :) Gryby Miś - hehehe Ty to będziesz miała kiedyś dużą pomoc w trzymaniu domu w porządku, choć nie wiem jak to można utrzymać ład przy takiej gromadce Trolków :P Dzisiaj leniwię się od rana, zaraz jedziemy z rodzicami na wiejskie cmentarzyki, bardzo je lubię, takie kameralne, jeden jest w szczerym polu, zawsze wieje tam wiatr, jest w tym coś...a potem kawa u babci i do domku na dlasze byczenie, jak ja kocham weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! wczorajsze \"piwko\" przeksztalcilo sie w ostra imprezke ze znajomymi, wiec uprzejmie prosze mowic cicho a wyraznie ;) zaaartuje, na \"dzien po\" najlepiej pomaga jogurt pitny i dluuuuuuuuuuuuuuugi spacer z psem, ewentualnie basen ale nie chce mi sie :P sprawe porzadkow przemilcze - nie lubie i juz! raz na jakis czas robie wielkie sprzatanie i wyrzucanie rzeczy, od razu mi wtedy lepiej :) ech z checia bym zrobila jakies przemeblowanie ale nie bardzo mam jak... Air -> jak fajnie - malowanie, zmiany - ja to lubie!!! moge sie z Toba zamienic ;) Cynamonek -> plany zrealizowane?? Gosikka -> rada dobra ale chyba trudna do realizacji ;) Ninka -> w 100% zgadzam sie z Misiem, z niej jest madra kobietka i bardzo madrze Cie \"podsumowala\" ;) nie mozna chowac dziecka w sterylnych warunkach, bo potem bedzie wszystko lapac ... co to za wiadomosc, bo link sie nie laduje... Rokita -> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle, jak filip z konopii ;) Wnętrza kocham cieple, ciepłe kolry, kuchnia marzy mi się tradycjna, z meblami drewnianymi, bez srebrnych dodatków żadnych, wiszący czosnek i grzyby w słoiku :) AIR, potrzebujesz przeprowadzki :P z moich obserwacji wynika, że nic tak dobrze nie robi na zgromadzone piedroły jak mysl o tym, że trzeba to odkurzyć, zapakować i nosić - od razu sentymenty maleją :P maskotki może oddasz na świąteczną zbiórkę do domu dziecka ? ja tak zrobiłam, kolekcję puzzli też - sentyment padł pod ciężarem uczucia \"zrobiłam dobry uczynek \" :P najcenniejsze drobiazgi w karton i na szafę :) cinamon, ja umieram po 9-10 gopdzinach snu. Po 11 czołgam się do kuchni po tabletkę od bólu głowy. Po 16 faktycznie wpadłabym w śpiączkę, bo bałabym się obudzić :P Pomysł z kizianiem rewelacja :D Gio - jak tam ? Rokituś - mnie też możesz wypożyczyć do spzrątania - ale musisz brać pod uwagę, że puszczam mjuzik i śpiewam :D :P Ninka - Miś bardzo ładnie o Tobie napisała :) lecę wypróbować przepis na masę solną ;) Miłego dnia ( u mnie wieje, mży i liście latają z trzecią kosmiczną, zamiast lekko i romantycznie spływać w dół ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam Wam oznajmic, ze moja ciamajdowatosc osiagnela dzis szczyt szczytow! Otoz raz na pol roku obsesyjnie nawiedzam solarium bo co pol roku chodze do fryzjera:P tak jakos wychodzi a ze fryzjer odrosty farbuje na jasno to geba za biala do tego, a ze do cieplych krajow jeszcze:P nie jezdze to sie smaze na sztucznym sloncu, to gwoli wyjasnienia:P Tak wiec poszlam tam dzis po raz ostatni mam nadzieje, bo typowo solaryjna blondynka nie jestem i byc nie bede i ..... Kupilam sobie piciu w wersji pepsi diet, otworzylam, a owszem, napilam sie, rozbieram sie, szukam w torbie majtek okresowych na solarium, zdjelam babcine majtochy z racji \'kobiecych dni\' a tu prosze panstwa zawartosc puszki znalazla sie na wyzej wymienianej czesci bielizny i jej zawartosci:P Musialam zadzwonic po Polowka ktory robi dzis za szofera, bo to byla sytuacja zupelnie wyjatkowa:P Uchachalam sie jak dzika swinia:) Sluchajcie, ja spioch bywam, kiedys czesciej, moze to z racji stanow depresyjnych i roznych melancholii nawiedzajacych mnie, sen bywal ucieczka, ale sie starzeje wiec spie mniej, zdecydowanie. Natomiast tryb nocny i proby wysypiania sie w dzien skutkuja niestety w przespane calkiem prawie weekendy i rozchwiany, zaburzony rytm organizmu. Spiaczka na rzadanie wszakze mi nie grozi:P Klucha, zazdroszcze zdolnosci manualnych, ja twierdze, ze moja mama zaniedbala okres mojej najintensywniejszej dziecinnej tworczosci skutecznie tlumiac moje artystyczne zapedy zapewne ze strachu przed moja wulkaniczna energia:P A co bedziesz robic z masy solnej? Aniolki?:) Airku, bycz sie bycz, niedlugo wielkie sprzatanie:P U mnie w domu rodzinnym zawsze bylo w cholere roznych roznosci do siebie nie pasujacych, szczegolnie mejd in ZSRR:P bo Babcia z Dziadkiem za czasow oblezen targow przez braci Rosjanow szukajacych pare groszy, znosili wszystko co sie dalo:P Tak wiec w moim ososbistym domku wszelkich niepotrzebnych pierdol brak, absolutnie nie toleruje a mam wrecz alergie na prezenty typu: maskotki, bibeloty do domu, wrrr, niech mi tylko ktos cos takiego przyniesie,to... u nas pelno charity shopow:P Tygrysku, to ja Ci po cichutku zycze milego spaceru:) Znaczy dzis wieczorem nie napijesz sie ze mna winka o smaku czekolady:P Jesli nie padne wieczorem to zasiadam przed ekranem i pije, pije, pije:P Sie nagadalam i ide:P Cmoki Smoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, bykam zrobilam:P znaczy zapominam jak sie pisze, znaczy sie coraz mocniej wgryzam w nie swoja kulture i odgryzam od swojej. I wcale mnie to jakos nie cieszy, bo przeciez Polka jestem i bede i nie chce nawet tego zmieniac, zaprzeczac, wstydzic sie. Wiec od dzis nie tylko gramatyka angielska ale i polska, dla potomkow:P Wygonic mnie prosze sila:D Gdzie jestescie swoja droga? Aktywnym prosze byc bo samotnym nie chce byc, bo samotnosc to \'taka straszna rzecz\' No.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonek, ale zdolności maulane to jedno, a chęci drugie :d u mnie nadmiar tych drugich rekompensuje braki zdolności ;) aniołek sztuk jeden, pewnie będzie sechł ze trzy lata ;) będę miała aparat to go za przeproszeniem pstryknę ;) proponuję zrobić masę, dodać trochę kakao i cynamonu :D, rozwałkować, powycinać foremkami do ciasteczek - i masz gotowe ozdoby choinkowe pierniczkopodobne :) zastnawiam się tylko kiedy je przedziabdziać żeby można było sznureczek do powieszenia, ale pomyslę o tym jutro ;) ide sprzątać kuchnię, bo zrobiłam rozpierdziel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz nam zlapal... taki lekki, drobny, wyploszyl ludzi z parku, wiec mielismy caly dla siebie... a na obiad zjadlam z pol kilo kiszonej kapusty - mniam, mniam! Cynamonek -> ale przygoda, hihihi!! :D jakto sie nie napije? kto tak powiedzial? czekoladowe wino? z checia sprobuje! :) Kluska -> z Ciebie jest bardzo dobry czlowiek ❤️ o a ze spaniem masz jak ja! nie moge za dlugo bo umieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogą kupna weszłam w posiadanie kozaczków i spódnicy. jest szansa, że mi się od tego polepszy. mała, ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawron=> Fajny byczek :) Znasz jeszcze jakieś \"sztuczki\" ? :D Saszka=> To musisz coś wywalić w zamian ;):D Widzę, ze wszystkie się ze mną zgadzacie - fajna myśl, tylko cholernie trudna do zastosowania :O:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, tam ;) nie taka trudna! ja wyrzucam namiętnie :) inaczej zginęlibyśmy pod rzeczami! ale krzysztofa długo urabiałam :p on mieszkał w domku, gdzie było dużo miejsca w piwnicy i na strychu do gromadzenia \"przydasiów\" i czasem jakieś graty, z którymi mu się trudno rozstać wywozi do rodziców, częściej jednak wyrzucam, a on nie pyta gdzie są :classic_cool: ktoś mi maćka dziś zaczarował :o marudzi, jak nie on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Byłam na cmentarzach, w sumie sztuk cztery, zimno i mokro, dobrze, że tak nie było 1 XI bo wtedy długo staliśmy nad grobami, dzisiaj tylko znicz i dalej w drogę. U babci jadłam dobre ciasto drożdżowe z kruszonką :) a tata zepsuł video :P hehehe Kluska - tak, myślę, że przeprowadzka by pomogła, już nawet o tym myślałam, co bym wzięła, gdybym zmieniała miejsce zamieszkania i chyba bym usiadła na stercie rzeczy i ryczała wielkimi łzami. Ale jutro się biorę w garść, bo muszę opróżnić jedną komodę, która znika, więc rzeczy, które są w niej też muszą zniknąć. Poza tym czeka mnie pakowanie książek na czas malowania, a tego jest trochę, postaram się też pozbyć tych egzemplarzy, których już czytać nie będę, w bibliotece się ucieszą. Maskotek mam mało, jakieś pojedyncze miśki i kotki, schowam ze dwa, jak jakieś znajome dziecko mnie nawiedzi, a reszta znajdzie jakiś nowy dom. Cynamonek - no to ładnie :) ale Ty piłaś pod tym solarium czy jak? :) ja nigdy w życiu nie byłam na solarium :D co to za wino o smaku czekoladowym? nie piłam nigdy takiego. Tygrysek - fajnie, lubię, jak się tak wieczór rozkręca ;D to jest życie na pełnym gazie :P Gawron - bardzo przyjemny byczek :) Gruby Miś - ktoś musi nie mieć sentymentów i wywalać :D Saszka - mi zakupy zawsze pomagają, czasami faktycznie na chwilę, ale lepsza chwila szczęścia niż żadna :) Obejrzałam właśnie \"Matkę Joannę od Aniołów\", myślałam, że to będzie nudny film, a obejrzałam z prawdziwym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, dzielna jesteś, dasz radę :) \"bardzo przyjemny byczek\" - poległam :D saszka, zazdroszczę butów, w piatek latałam dwie godziny po skkepach, wróciłam z pianą na pysku zamiast butów. Butów w garści, nie na pysku znaczy się. wstawiam zdjęcie masy solnej pierniczkopodobnej: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e7d2389ba22b59b.html i udaję się do wanny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzucić? wyrzucić? wiedziałam, że jest jakiś haczyk :P to było trzecie podejście do kupna... a kupować nie cierpię... Alucha mi znalazła. Spódnicę też. dobrze, że ją mam. Aluchę znaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, najpierw przez pół godziny siedziałam w rejestracji, bo się nie chciał dać zarejestrować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze widzieć Diabły marnotrawne na podłóżka łonie ;) Kluska z masy solnej:) Saszka w kozakach i spódnicy:) spódnicy??!! :D Air siedząca na komodzie:) gawron strzejalący przemiłe byczki :D Tygrysek z resztką kiszonej kapusty na mordce:D Misiek uczący Chlewika porządku :D Gossika- ...na swoim miejscu :D A Ninka- pewnie między kuchnią i pokojem:) Hej Diabły! jak ja was lubiejam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, SPÓDNICY, poczułam przemożną ochotę posiadania zamaszystej spódnicy i kozaków do kolan. Czy to oznacza ZMIANY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo..duże zmiany! Pokaż dziecko rękę a rokita ci powróży....widzę!..O!..widzę!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zdaje się słowo-klucz to nie \"spódnica\" a \"ochota\"... ( :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochota to podstawa! :D Hrabini by ci to lepiej wytłomaczyła ale ona w Kamienicy siedzi ;) Po pierwsze widzę,że do spódnicy to jakiś sweterek by sie przydał..i...no, jeszcze bluzeczka taka, no...taka nowa bluzeczka....zmiany, duże zmiany widzę [ mamrocze] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×