Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

saszka- jak dobrze, że sie nic nie stało! Tak, to był TEN samochód....naprawdę twój syn miał dużo szczęścia... Uffff.... Ja juz mam miesiąc zamkniety i to z duuuuuużą górką :) Za miesiąc będzie problem, ale mam to gdzieś ;) Jutro w ten upał musze jechać 2,5 godziny w jedną stronę do klienta, bo odwlekałam to spotkanie i odwlekałam....i w końcu musze tam pojechac. A w piątek mam dzień zakupowy, jadę do Wrocławia nabyc sandałki i może w końcu coś na ten slub , który jest za 3 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję dla muzyki, nie dla dobra sprawy Słucham Metallici, czasem Okudżawy Słucham ćwierku ptaków, szeleszczenia drzewa Szumienia strumyka. Kur**! co ja śpiewam? Durna to piosenka, makabryczne rymy Ludzie dajcie czadu, zara kończymy wyciągnełam śpiworek i kimam na balkonie.... a metalika huczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Metallica moja miłość :) ❤️ dzisiaj koncerto.... Saszka - dzięka Bogu, że chłopak cały... Dla wszystkich buziaki i uściski. Jestem dzisiaj pozytywnie naładowana, słońce, posiedziałam z kumpelą na Rynku przy kawie, się wygadałam, potem ona i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko>>> przypomniałaś mi, że muszę kupić buty mojemu "Komuniście" i sobie zresztą też. Brrrrr!Jak ja nie cierpię szukać butów dla dziecka, zwłaszcza takich eleganckich! Uch! Ale MUSZĘ i też nie mogę odwlekać w nieskończoność. Komunia 8 czerwca. AIR >> Też uwielbiam spotkanie z przyjaciółką w celu wygadania:) Ale rzadko mi się zdarza....ZA rzadko! Saszko >>> mam całą płytę skompletowaną przez Starszego do samochodu:) i przy niczym mi się tak dobrze inie jeździ (zwłaszcza na autostradzie, która jest NUUUUUUUDNAAAAAA)jak przy Metallice:) bo mam pewność, że nie padnę z nudów i monotonii:) 👄 dla Wszystkich!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tyleeeeee dobrych wiesci ale strasznie boje sie nastawiac pozytywnie, wiec poczekam do jutra... boje sie, ze jednak nie bedzie tak pieknie jak sie wydaje... a z drobnostek to jade w ten weekend nad jezioro Narty nurkowac!!! :D wszystko bylo zalatwiane na szybko i telefonicznie wczoraj, bo do ostatniej chwili byla opcja, ze wyjazd nie wypali :D ale wypalil i jedziemy juz jutro!! tym razem z ekipa, z ktora robilam kurs, oni beda go konczyc, zaliczac a ja bede nurkowac \"profesjonalnie\" :D ciesze sie okrutnie, bo ostatnio praca mnie wykancza... nie chodzi o to, ze jest jej duzo, to akurat dobrze... problemem jest atmosfera a wlasciwie napiecie na lini bezposredni szef-ja... b. niefajnie jest... na mysl, ze mam isc do pracy ogarnie mnie mega zniechecenie i kombinuje, co by tu zrobic, zeby nie isc... gorzej, ze to przechodzi na inne strefy i w ogole nic mi sie nie chce!! ale moze jutro cos sie zmieni... oby!! a na wyjezdzie odpoczne, ponurkuje, zapomne o klopotach :D ach, ach, wiem co jeszcze mnie cieszy! w sobote w moim (fitness) klubie jest maraton fitness i znow ma cel charytatywny, tym razem zbieramy na pomoce szkolne dla dzieciakow z Domu Dziecka... a że ostatnio dawali nam w pracy plecaki, jakies takie z odblaskami, to rzucilam haslo, zeby ludzie oddali plecak dla dzieciakow, jak jest im nie potrzebny i juz kilka sztuk zebralam :D wczoraj jeszcze jakies torby i zeszyty zawiozlam (nie bedzie mnie w sobote, wiec juz zwoże co moge)... cieszy mnie to, ze kilka osob cos od siebie dalo, ot tak :) lubie koordynowac takie akcje :D lubie organizowac rozne rzeczy :D i jeszcze pogoda taka sliczna, sloneczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przypomnialas mi, ze mialam kupic ziarenka kawy w czekoladzie (w ramach \"kopa\" energetycznego z rana) i ciagle o tym zapominam... ale w ten weekend na pewno tego nie zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to ja za to mam spadek formy - od wczoraj jakiś migrenowy bol glowy nie pozwala mi normalnie funkcjonować! masakra. a dzis mi rano fryzura nie wyszla - a to mnie juz zalamalo :) takie tam babskie problemy :) Saszka - bardzo się cieszę, że jemu się nic nie stało, samochód rzecz nabyta! Tygrysek - wyjazd brzmi superascie! A w pracy za to kicha, iwem, jak to jest jak masz totalne zniechecenie do pojscia dopracy, bo tak mialam w poprzedniej - okroopne! Wiecie jak jest pieknie teraz na łąkach, na które chodzę na spacery, naprawdę niesamowicie, te wszystkie kwiaty, kwitnące drzewa i trawy sięgające mi po pachy :) jest poprostu pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawron - a wlasnie ja sie juz od dawna mialam spytac, czy ty kiedys byłaś w harcerstwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry dzionek :D Tygrysek - :D 🌻 ja też lubię Cię czytać, a jeszcze bardziej lubię z Tobą gadać na żywo :) Tygrysek \"żywe srebro\" :D Saszka - długo huczało? Gawron - Metallica to jest to :) chodziłam do szkoły z walkamenem na uszach i wydawało mi się, że bardzo szybko chodzę :P A na koncercie jak byłam, to mi łzy płynęły po twarzy jak głupiej :D hehe tak się dzieje jak się spełniają marzenia, miałam wtedy 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, najważniejsze, że on cały. Bardzo współczuję i wspieram jak mogę i fluidów moc ślę, się trzymaj:) a ja wczoraj byłam na spotkaniu z Małgosią Kalicińską i było cudnie. Z rodu znających Józefa jest, jak miło:) Tymon w nocy miał atak histerii i problemy z oddychaniem, więc dziś jestem lekko nieżywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze cos jeszcze pozytywnego sie wydarzylo! w koncu w bibliotece doczekalam sie \"Domu nad rozlewiskiem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:D Nie byłam w harcerstwie, bo nie miałam na to czasu:) Szkoła, po południu szkoła muzyczna, 4 x w tygodniu taniec (zespół tańca ludowego przez 13 lat:)), dwa instrumenty, na których trzeba było ćwiczyć:) Nie dało się, dzieciństwo to jedna wielka ciężka praca, a do szkoły chodziło się również w soboty:) I tylko niedziela była wolna i przeważnie łeb mnie bolał chyba z powodu braku pracy:D Czemu pytasz Ghano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo w histoii mojej druzyny (kiedys sie jej uczyłam) była drużynowa o takim samym jak ty im ieniu, a to przecież niezbyt popularne imie i tak sobie pomyślałam, że przecież nazwisko sobie mogłaś zmienić ( i to kilka razy :)) . no, a ze teraz był biwak szczepu, to tak mnie jakos natchło było i się pytam :) Dom nad rozlewiskiem jest super! Szam- jak ona jest? chyba musi byc fajna babką, skoro tak cieplo i ze zrozumieniem pisze o kobietach! Czy ktos wie, czy ja moge być jakimś ewenementem i może mnie boleć głowa przy wysokim ciśnieniu?? bo zaraz nie wytrzymam z natarczywego bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana, jest super! mówiła na luzie, przypomniało mi się od razu kilka powiedzonek z książki, typu mam tego pod kokardę, mówiła o pisaniu, redagowaniu, i o serialu, który już nie jest jej, po reżyserzy piszą scenariusz nie uwzględniając w większości jej uwag. Było naprawdę bardzo przyjemnie, no i mam autografy na obydwu książkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na zwolnieniu lekarskim :( i nie mam zbytnio nastroju bo nienawidze siedzieć bezczynnie. super że tak duzo nas będzie :) Szaszka...mam nadzieje dziecko szybko sie pozbiera, to jest najwazniejsze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam- to musialo byc super spotkanie :) Kasiek - co ci dolega? wracaj szybko do zdrowia i 100% sprawności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek-zdrowieć mi tu zaraz! 👄 Gawron-a ja mam Przyjaciółkę o \"twoim\" imieniu.Może teraz będe miała dwie :) Saszka-dzieki za info, foto-masakra:( dobrze,ze dobrze :)😍 Tygrysku- dzieki możliwośc oglądu rzeczywistości twoimi oczami:):D Ghana- głowa boli przy takim i takim cisnieniu i...przy \"sztauchniętym\" kręgosłupie szyjnym i migrenowo i....dużo jeszcze mozliwości jest ;) Air- zapodaj jakiegoś linka na metalicę bo się zaczynam czuć jak niedorozwinięta :o ;) kurcze-za 10 min muszę być w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ..w ten słoneczny, ale za cholerę nie wiem, czy tak ciepły jak miał być, dzień :) (do południa było chłodno.. aż za bardzo.. a do tego ten wiatr... normalnie trzy warstwy na sobie.. ;) ). Ja tez lubięMetallicę, a ta ich własna wersja jednej piosenki (nie pamiętam tytułu) z orkiestrą.. łaa :D Saszka ❤️ niezła pioseneczka, hihi. Air och jak fajnie, z kumpelą, na kawie, w mieście.. ;) Hmm.. ja nie bardzo mam z kim tak posiedzieć, przyjaciółki się rozmyły.. zresztą.. w zasadzie miałam je pojedynczo.. W zasadzie za taką przyjaciółkę mogłabym uznać moją sąsiadkę sporo młodszą, z którą teraz mam kontakt internetowy (i jej mamę też :D ). Tygrysek o łał, znów nurkowanie :D I fajna ta akcja dla dzieci z domów dziecka. Jak masz już tak z chodzeniem do pracy, to niedobrze.. :o Mam nadzieję, że kłopoty z szefem znikną :) Ziarenka kawy w czekoladzie brzmią interesująco... może hmmm.. przywieziesz troszkę na zlot? ;) :P Gawron zamiast kawy Tygrys to jest myśl :D Faktycznie, zapracowana byłaś w latach szkolnych. Ghana migrenowy ból.. :o Mnie na to pomaga leżenie i spanie, zwłaszcza jak już zaczynam czuć, że zaraz zrobi mi się niedobrze itp.. A dla Ciebe jak nie leżenie, to jakiś mocny przeciwbólowy? Oby szybko przeszedł! Chodzisz na spacery po łąkach.. achh.. ;) Air :) Szam czy to taka histeria przebudzonego dziecka, które dobrze ine obudzone samo nie wie czego chce - na ręce nie, leżeć nie, siedzieć nie.. itp itd? Mam nadzieję, że wszystko ok. Kasiek aż na zwolnieniu, a co Cię dopadło? :o Rokita :D Buziaczki dla Was wszystkich :) Aha... JADĘ !!!! JADĘ !!! JADĘ !!! A jutro... wynyki rekrutacji do przedszkoli!! :) Nareszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałyście, że nie wolno łączyć mentosów z coca-colą? Widziałam kiedyś taki filmik w necie, jak rozwaliło butelkę. No a własnego dziecka nie upilnowałam:( Leży, rzyga, jęczy i zaklina się, że coli do ust nie weźmie. Ciekawe.....biedak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba wezme jutro dzien na zadanie, bo sie nie wyrobie ze wszystkim co mam do zalatwienia przed wyjazdem... Gawron -> wiedzialam... wspolczuje Zebrze, biedactwo... Kasiek -> zdrowiej!! Majorek -> super!! a jakie masz w koncu polaczenie? jak nie zapomne ich w koncu kupic, moge przywiesc :) Rokita -> zdazylas do pracy?? ;) Szam -> Malgosia Kalicinska byla ostatnio w Antyradiu i rzeczywiscie ciekawie opowiadala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam, jak po ogień Czas, czas, więcej czasu! :O:D O co chodzi z tymi mentosami i colą? Rzyga się(przepraszam za pezpośredniość) ?! :O Strony 507-519 nadrobię,...ale nie wiem kiedy Chyba na razie muszę odpuścić i czytać na bieżąco, bo inaczej się pogubię :O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Clever na tvnie było o tym - oni zrobili sobie rakietę z 1,5 butelki i z kilku (od 5 do 10) mentosów.. ;) A Perfekcyjna pani dou używała coli do przepłukiwania muszli klozetowej z syfków ;) Gawron ❤️ dobrze, że już mu przeszło. Tygrysek od tamtej pory nie sprawdzałam :P m.in. tych ekspresów właśnie. Gosikka ja już tak kilka razy odpuściłam, chociaż zapisałam sobie stronki na zaś.. ale niedawno coś pozmieniali i linki są nieaktualne, tzn. pprowadzą do innych numerów stron tematu.. ;) Paw wziął się niedawno za sprzątanie pokoju, który ma być dla Małgosi, sprzątanie przed remontem. Przez to reszta mieszkania zaczyna się niebezpiecznie zagracać.. aa.. ;) Niedawno tam zajrzałam i.. łooł ujrzałam światłość :) przestrzeń, podłogę.. itp. Miałam okazję zobaczyć, bo pomagałam mu znosić części od wersalki haha te części "materacowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D:D Jestem pierwsza, jestem pierwsza !! haha (czekam na wyniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy nie ide, ale obudzilam sie rano i juz zasnac nie moglam... za duzo mysli klebi sie w glowie... na weekend bardzo sie ciesze, zwlaszcza, ze pogoda zapowiada sie rewelacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) gdyby nie wiatr to byśmy chyba umarli z gorąca, w słońcu ciepło, w cieniu ziiiimnica. Idę dzisiaj do kina na \"Sierocieniec\", robiła ta sama ekipa co \"Labirynt Fauna\", boję się trochę tego filmu, ale słyszałam, że warto iść, więc idziemy z kumpelą, będziemy się cały czas trzymać za ręcę chyba :P Ja nie wiedziałam o zgubnym połączeniu mentosów i coli, to chyba jakaś duża ilość mentosów musi być, czy nie? bo ja od razu zjadam całą całe opakowanie. Ziarenka kawy w czekoladzie znam, w jednej kawiarence kładą je na spodeczku od filiżanki, za pierwszym nie wiedziałam co to jest i prawie sobie ząb wyłamalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój post jest przykładem tego, że powinno się robić tylko jedną rzecz na raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×