Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

dołączając się do Niny, życze umiejętności cieszenia się tęczą na niebie, smakiem truskawki i innym drobnostkami, które nas otaczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, zdecydowanie umiem cieszyć się małymi rzeczami, gdyby nie to, co by mi zostało. Życzę Wam miłego dnia, dzisiaj w Poznaniu pogoda jak nad morzem i jest to miła odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na ten dzień dziecka, częstujcie się ogórkami, pyszne wyszły! plus chleb własnoręcznie pieczony, żytni razowy na zakwasie, kto do rokity po smalec podskoczy? saszko, może Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko!!!! Misiu!!!! Ale mi narobiłaś smaka! To się nie godzi! Tak się nie robi kulkom :) A ja nie jadłam śniadania jeszcze...od rana klepię raporty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiałam gdzie wysępić ogórki Misiu! :) Smalec na łączach raz! :) Dziędobrybardzo Szafirku:) Kochane Dzieci- bądźcie szczęśliwe tak ładnie jak to opisałyście i jeszcze więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, zjedz śniadanie, zjedz. Bo Ci metabolizm skandalicznie zwolni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam SzFirku ;) Jajecznicę na maśle. Ale marzę o kromce chleba od Misia... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo hasło mi się zapomniało i ukłon w stronę Klusi chciałam zrobić :) ona mnie namiętnie i wytrwale szFirkuje ;) Przyzwyczaicie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciebie? Zawsze! Byłaś, jesteś i będziesz Szafirkiem :) Kurcze...mam od rana odpalone gg, rzadko to robię i już jakieś dwa bęcwały zagadały....matko! Czy ludzie nie mają co robić w pracy? Szukają wrażeń? Ale, że się siada i wrzuca kogo chcesz poszukać czy jak? Ja tego nie kumam już....jak człowiek jest w stałym/szczęśliwym związku to może poflirtować w realu ale też nie za dużo, ale na gg? Po co? Ja chyba się starzeję ;) Tadadadaaaaaam!!!! Zrobiłam WSZYSTKIE papiery, zaraz pakuję tyłek do auta i robię ostatnie zakupy, potem woskowanie bikini (!) i wieczorem prasowanie tego co wyschło (D. prasuje, ja wkładam i wyciągam do i z pralki) a jutro Reisefieber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kropek, do aa, do szf, czemu nie! ale mam inna propozycję, łatwo jest mieć własne forum, na którymś z dostępnych darmowych szablonów, wystarczy pomyśleć, jak się chcemy nazywać i można założyć, nie robiłam jeszcze tego, ale to chyba warto spróbować? i kulinarny by był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kropek, do aa, do szf, czemu nie! ale mam inna propozycję, łatwo jest mieć własne forum, na którymś z dostępnych darmowych szablonów, wystarczy pomyśleć, jak się chcemy nazywać i można założyć, nie robiłam jeszcze tego, ale to chyba warto spróbować? i kulinarny by był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Misiu, i dzieciaty i budowlany - u mnie najbardziej aktualny obecnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Baw się dobrze Nino na urlopie. Ja spadam na zajęcia, a potem wybywam na ślub. Trzymajcie kciuki żeby pogoda się już nie pogarszała, tak się zimno zrobiło, pech :( Z kwiatów zrezygnowałam, macie rację, że to strata pieniędzy, kupię kilka kuponów Lotka, przynajmniej będą mieli trochę adrenaliny przy sprawdzaniu :) Miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś kulinarny skopiowany może? sprzęty nam się sypią jeden po drugim, mysz kopiować nie chce 😭 nową będę mieć za pare godzin pewnie, a to już może być za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką ekskomunikę? o czym wy mówicie? Właśnie skończyłam robić piszyngier. Pyyyszny piszinger:) Zapraszam. Jubileusz dziś mam, z tych mniej wesołych. W przyszłym roku już na pewno będę świętować tylko 24.Vi czyli w imieniny. A póki co- kawa,herbata i piszyngierek-krem ze spirytusem, mniaam ;) Do tego dżin z wytrawnym martini, montepulcziano i piwo-co kto woli. Muzyka grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Jakie ładne kwiatki ! Dziękuję :) Częstuję też pysznym żurkiem i chlebem żytnim na zakwasie ze smalcem. Chleb co prawda nie od Misia tylko do Bobrzyka-ale całkiem dobry:) Chyba się domyślam o czym piszesz, ale ja ten rozdział zamknęłam wczoraj i nie chcę już wracać do ciemnych jego stron. Będę pamiętać tylko te wspaniałe, jasne, które dały mi wiele ciepła i radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszinger! chcem! pycha, mniam, mniam :D po ciężkim tygodniu nie stać mnie na bardziej wyrafinowane słownictwo ;) Rokitke ściskam mocno, gorąco i bukiet najpiękniejszych kwiatów wręczam :) Ninka, udanego urlopu, odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokicia, zasługujesz na wszystko co najlepsze w ilościach hurtowych :) Jesteś piękną, wspaniałą osobą :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Kolejne kwiatki- dzięki Tygrysku :) Naści wielki kawał wafla! :) Klusia- słuchać hadko,daj pokój *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusiaku- zapomniałam dodać,że dla ciebie winko z dwoma łyżeczkami cukru! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza na czarnej liście :) I dobrze :) Też zamykam ten rozdział, ale został niesmak, wielki niesmak i rozczarowanie człowiekiem, chociaż przeczuwałam już coś daaawno. Rokiś! Wszystkiego najlepszego!!!! Nie umiem robić kwiatków, nie umiem edytowac.... Ale ślę ci wirtualne ulubione kwiaty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×