Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

aaaaaaa... ksiazki wystawione ale to nie wszystko co mam!! qrcze mnostwo czasu zajmuje porzadne opisanie tego co sie wystawia... oczywiscie nawet nie mialam czasu na film sie pogapic :P znikam z psem na spacer, glowe wywietrzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, a Wy w zasadzie to macie juz sobote:P Wlasnie wrocilam z zakupow, prezent dla mamy zakupiony a przy okazji dostalismy czekoladki za darmo:p nie ma jak tesco:P To wlasnie w angli lubie, buy one get one free. Czy ktos widzial zeby w Polsce dawali za friko?:P Airku, rozumiem Twoja pasje tym filmem, sama widzialam 1000 razy, ale wciaz mieszaja mi sie fakty i osoby:P Tak mam, rzadko pamietam tresc, akcje, fakty, najczesniej pamietam swoje emocje zwiazane z filmem. Dziwne, ale taka juz jestem i nic na to nie poradze:D Nie, Airku, zdecydowanie nie zawsze jestem elegancka, bardzo bym chciala byc, ale ja zawsze troche taka niezdarowata jestem, zaleje sie, wybrudze, pogniote... Poza tym teraz mozna znalezc tyyyle suuuper ciuchow ktore sa jednoczesnie eleganckie i sexy kobiece:P A propos niebotycznie wysokich butkow, mies temu goszczac na typowo ang weselu, po raz pierwszy zreszta, nie wiedzac jak sie ubrac, sie przeubralam:P Znaczy zdecydowanym hitem wieczoru byly jeansy, nie w moim wykonaniu oczywiscie:P Idac za powiedzeniem - chcac byc pieknym, trzeba cierpiec:P ubralam sexy czarne kozaczki za kolana dodajace mi z pol metra wzrostu:P Przewidujac koszmar zakupilam odpowiednio wczesniej specjalne zelowe wkladki ktore sa nic warte zreszta, wyjac z bolu napchalam do srodka papieru toaletowego:D Pomoglo:P Ninko, nie wiem co to za rasa kotow grafitowo-brytyjska, nasze sa pelnokrwiste brytyjskie, ale grafitowe tylko wtedy jak sie potarzaja w jakis brudach na zewnatrz:P Oaza spokojnosci na pewno nie sa:P Och, jak ja dobrze rozumiem to Twoje silne poczucie prywatnosci, absolutnie nie znosze jak ktos z zewnatrz wkrada sie do mojego krolestwa. Podoba mi sie bardzo podejscie Anglikow, oni rzadko kiedy i rzadko kogo zapraszaja do swoich domow, nawet najblizszych przyjaciol, pewnie dlatego tez maja tak makabrycznie brudno:p Zaczynam sie juz nawet tak troche bac, ze za dlugo mieszkalam w za duzych stadach:P i za kilka tyg bede sie zle czuc sam na sam tylko z jednym czlowiekem:D A tak powaznie, to juz nie moge sie tego doczekac. Wreszcie tylko ja i moj dom, domus, domeczek:) Tygrys, Ty mi tu nie rob smaku na kapiel, bo ja nie moge:( Mam jakas wredna alergie na plyny do kapieli, kulki itp:( W zasadzie to moge Wam nawet wanne oddac, nowa, nieuzywana:P Nie wiem po jaka cholere mamy dwie lazienki, dla nas dwojki jedna by wystarczyla spokojnie, a pomieszczenie by sie przydalo, ale coz, nie mozemy za bardzo scian przestawiac bez zgody:P Saszka, biedactwo 👄 Brzusia, ciesze sie, ze Hubcio zdrowy, niesamowita ulga, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek! Bede dziś miala cudną sobote, będe dziś miała cudną sobotę!!! Opisze wszystko jutro, bo siem spieszem niesamowicie ;) Yupiiiii :) P.S jak ja was ajlowiuuuuu :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokitko, dostrałaś maila? Nigdzie go nie widze, zaczęłam pisać wczoraj o 9.15, wysłałam koło 20... może nieświeży był i wp nie przyjęła ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) pada :( ale to nic, bo wczoraj zdazylam sie nacieszyc dobra pogoda :D nie wiem co sie ze mna dzieje - znow wstalam o swicie, tj przed 9 !! zaraz sie biore za wystawianie reszty rzeczy a pozniej ruszam na : Targowisko Rekodzielnicze: \"Klub wypełnią stragany z ręcznie robioną biżuterią, dzianinami, szydełkowymi różnościami, torbami, ramkami, zabawkami, ręcznie malowanymi ubraniami, szkłem, puzderkami, a każda z tych rzeczy [tak twierdzą organizatorzy] piękna, niebanalna, unikalna. Tło z dźwięków stworzy DJ Kubu. \"Mamy już dosyć pseudo oryginalnej masówki, dlatego stworzyliśmy alternatywę. Targowisko pozwoli zebrać Tworzących piękne, niezwyczajne i jedyne w swoim rodzaju rzeczy.\" Cynamonku -> jakto po co wam druga lazienka?? dla Diablow, jak sie zleca z wizyta hyhyhyhy ;) Ninka -> baw sie zatem cudownie a potem wszystko nam opisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, znaczy hmmm, co sie mowi po popudniu? Zapomnialam:P Dopiero sie zwleklam z loza:P Nudzi mi sie wiec jade na zakupki, szukam butow. WYGODNYCH:P Pewnie skoncze z kolejna para na szpilkach bo ladne, bo przecena, bo...:P Potrzebuje skarpet na gwalt bo nosze Johnowe:P i ciagle zapominam kupic:P Tygrys:P Milego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Byłam odebrać dowód, w końcu mam wymieniony i mam fajne zdjęcie :D Jak jechałam do miasta, padał grad i lał deszcz jednocześnie, istne pandemonium, a ja z moim parasolem, który mi wicher wygiął na drugą stronę, szprychy połamane, parasol na śmietnik, ja mokra całkowicie, a mimo to szłam i się śmiałam, bo to wszystko było jakieś komiczne :) Już mam posprzątane i lenię się, co lubię najbardziej na świecie. Tygrysek - opis targowiska brzmi bardzo interesująco, lubię grutzebać w takich rzeczach, no i zazwyczaj kupuję, bo nie mogę się powstrzymać, mimo, że wcale tych rzeczy nie potrzebuję. Ninka - ciekawa jestem co ci się dzisiaj zaplanowało takiego fajowego :D Cynamonek - o matko! wyobrażam sobie ten ból stóp, czasami obtarcie już tak strasznie boli, że się nie czuje bólu, raz tak miałam :o Kot brytyjski grafitowy, to po prostu brytyjczyk w takim ciemnym kolorze, piękne są te koty, moja mama zawsze marzyła o takim, mieliśmy liliowego, ale bardzo szybko zdechł, teraz mamy już kilka lat Fredzia dachowca i jest gut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Airku, juz sobie Ciebie wyobrazam taka mokra kura:P Tzn nie za bardzo nie bo nie wiem jak Wy wszyscy wygladacie:P Ale macie pogode paskudna, dla pocieszenia powiem, ze u mnie tez marnie, zimno jak chorobcia, zmarzlam szalenie czekajac na mojego kierowce:P J. tak strasznie nie lubi zakupow, ze mnie tylko zawozi i przywozi a ja sie wlocze gdzie chce i ile chce bez marudzenia nad uchem:D Butow nie kupilam:( Znalazlam co prawda takie nawet fajne, ale 50£ moim zdanie nie byly warte. Za to polazilam po homebase i tkmaxie i znalazlam: kolejna patelnie, pomaranczowa tym razem:P, kolejny garnek rowniez pomarancz:P kolejny wiklinowy kosz na bielizne:P no i moja pierwsza taka duza ozdobna miseczke na owoce:) Aaaa i okularki:) Myslalam ze sie poopalam w weekend w ogrodzie i zaoszczedze na solariu:P ale przy takiej pogodzie to tylko opatulam sie w koc i pije goraca herbatke. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie wszystkie Panie pytam;) :) Dawno tu nie zaglądałem, jakoś tak wyszło ;) coś przybyły, jakby szczypta cynamonu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka.......zaraz , bo nie bardzo kumam, cofneliśmy się w czasie?!? że dopiero dowód odbierasz;) ja też tak chce!!!!! Pozdrowionka dla wszystkich, muszę poczytać co tam u was bo nie bardzo wiem co w trawie piszczy. A jeślidzie co u mnie to na razie w nowej pracy, luzik:) w porównaniu do poprzedniej , to jednym słowem opier******** się :D Nina w przyszłym tyg. będę w Jeleniej, może małe spotkanie? Gio...wszystko OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Co tu tak cicho? Gdzie Was wszystkich wywialo?:( Samotnie tu taaaak:( Czesc Panie Borewiczu:) Airku, Ty nie mozesz miec przeciez 18 lat, nie mozesz! Przeciez studia skonczylas!? Dziecko geniusz?:P Tez musze swoj wymienic, wyszlam okrutnie brzydko, ale tak to jest jak sie za duzo eksperymentuje z wlosami i przez przypadek:p z blondynki na czarna przeistacza:P zreszta w kazdym dokumencie mam inny kolor hehhe:P Gio 🌻 Pije sobie zwietrzale winko bo zgubilam korek:P zakup z poniedzialku:P i szukam mebli na ebay\'u, jest znacznie taniej niz gdziekolwiek i nawet znalazlam meble do sypialni, juuupii:P Szkoda tylko, za samochod nam sie psuje i zamiast nowych mebli to moze byc wymiana chyab hamulcow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałem kilka stron i już wiem co u Was...... nadal jesteście plotkary:D Tygrys dalej siedzi w pracy przy tym osmarkanym kaloryferze, Airka zapina w rozpiętej marynarce, tak bardzo pragnąc wiosny by się w serce wkradła;) Saszka i Rokita-tańcowały dwa Michały....co czasu nie miały;) Szamka, można u Ciebie zamawiać takie ładne dzieci? Nina cud dziewczyna, mega spacer, mega jedzenie i mega paf Julki;):D Gio..ja nie wiem czy nie mylisz dowcipu z dowcipnym, że mnie od hydrocośtam wyzywasz:P;) Kluska nowe oczy ma, komu je da?;)Majorkowa...zaczyna zabawy w piaskownicy;) ...ech babki i do tego jeszcze szczypta cynamonu. taa..... jednym słowem normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio....a własnie jak tam Twoje remonty>?? jakieś ściany w tym bloku zostały;):D Cynamonka.....nie pij sama , podziel się :P my tu nie jesteśmy A/A :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) A jak się dziecko samo pcha do piaskownicy, to co ? :) Zresztą powyżej 10, 11 stopni, to spoko - rękawiczki miała, a jak było koło 15, to bez i tak miała cieplejsze ode mnie łapki :D Air a bo ja widziałam, ale zaraz siebie zganiłam, że jak mogę myśleć, że to moje wiadereczko (ale czemu ja wtedy do piaskownicy sprawdzić swoją teorię prześladowczą nie zajrzałam??). Niestety na drugi dzień ich nie było, a w piątek to już nas nie było. Jeszcze będę \"rozglądać się\" i liczę na to, że inni rodzice, którzy wtedy byli, a spotkają tych dziadków, coś im wspomną i mnie ;) Zaczęłam znów szukać pracy i to dość intensywnie (jak nie ja :) ). Zachęciło mnie chyba stwierdzenie Anioła, że powinnam znaleźć pracę wykonywaną w domu ;) Już obcykałam, że mam szukać ogłoszeń z pracą zdalną :) Heh tylko też nie zawsze mam doświadczenie, żeby ją wykonać (jeśli chodzi o tą w zawodzie wyuczonym ;) ) - głównie programistów szukają, a ja aż tak dobra w te klocki nie jestem. Zresztą, w które jestem, skoro nie mam doświadczenia, a nawet na czasie z tym nie jestem ;) A na moje ogłoszenie mam na razie odpowiedzi typu mlm (marketing wielopoziomowy). I ostatnio zadzwoniła do mnie pani, że mogę \"prowadzić sklep internetowy\", ale jak przeczuwałam, na spotkaniu okazało się, że był to ten mlm (konkretnie wcielenie Amway). No fajne to, ale.. za dużo kasy trzeba wyłożyć na początek (jak dla mnie). Niestety umówiłam się, że pani do mnie przyjdzie w poniedziałek i mamy dać odpowiedź (bo bardzo chcą z \"mężem\"). To chyba na tyle.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonek - tutaj każdy Cię posądzi o kosmate ;) ale nie przejmuj się - taki nasz urok :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Cynamonka, co nie napiszesz to i tak będzie kosmate;):D To brudzio!! i nie będę wybredny:D wolę resztkę sherry:D na dobranoc, no tak, Ty jesteś godzine w plecy możesz jeszcze posiedzieć;) ja już swoje odbębniłem, idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj znowu 40, były już okłady, było nacieranie wodą z octem , pyralgina bez efektu, ibuprom trochę, o 1 stopień, najbardziej pomogło pływanie w wannie aż do kompletnego wychłodzenia wody... spadło z 40,3 d 37,5. Teraz poszedł paracetamol, a jak nie pomoże to znowu wanna... Przywiozłam teściową, bo miało mnie tu nie byc, ale nie miała odwagi dziecka zostawić... jakby jakie pogotwie, albo co... Bartek nie śpi, bo mu mega katar zamurował nos, ja nie śpię bo on pojękuje, mama nie śpi o ona w ogóle nie sypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, bo mama zapomniała hydrocortizonu z domu... Jak remonty Gio? była połamana przedwczoraj, bo cały blok wykleiła cokolikiem dookoła, kuuupa roboty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu strony całe tłuczemy, jak to baby gaduły, a przyjdzie Borewicz i w jednym zdaniu zrobi summaary proste, lakoniczne i trafne - nie ma jak spojrzenie z dystansu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy msze św. gregoriańskie odprawia się w pakietach po 30 ? a może potrzeba 30 księży do odprawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee zaczytałam się na dziale praca :P Taa jakoś nie chce mi się ruszyć, chociaż baaardzo późno - no jak dziecko budzi o 6 rano, a nawet czasem wcześniej (tak jej się porobiło ostatnio), wychodząc z łóżeczka kopietatę po głowie i mi nad uchem \"cici\", a ja przytomnieję i próbuję ją złapać, bo wydaje mi się, że ją znosi na brzeg łóżka i spadnie zaraz ;) Saszka jejku, znowu? życzę szybkiego skończenia tego.. :o Aa Borek, bo siedzę sobie w kuchni przy laptoku ;) i mi tak dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten list to chyba jakiś pic, bo gregorianke w kazdym kościele można zamówić i chyba nie za taką cenę (Szaszka - 30 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po paracetamolu i wannie spadło do 37,3 zobaczymy na jak długo. Tylko ile dni to może tak się ciągnąć? to już trzecia nocka... dziecko słabnie w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien deszczowy, szary ale chyba dobry? ech, dzisiaj to bym sobie pospala... niestety budzik mnie wyrwal z marzen sennych o plywaniu w lazurowej wodzie... na tym Targowisku nie bylo nic specjalnie ciekawego, tzn glownie bizuteria i to kolczyki, a ja ich nie nosze, wiec to nie dla mnie... do tego stoisk malo ale atmosfera fajna :) Air -> znam to uczucie!! idziez, leje Ci sie na glowe, ludzie patrza jak na wariatke, bo Ty sie jeszcze smiejesz :D a ze Ty wygladalas pewnie znow jak modelka to sie ludziska ogladali ;) Borek -> no tk przybyl, podsumowal, wypil i wybyl :P a w Wawie kiedys bedziesz?? Cynamonku -> mialam kolege, ktorych tak nie lubil prac skarpetek, ze chodzil a jednych az \"staly\" a potem kupowal nastepne... poopalac sie... ech u nas to jeszcze ze 2 miesiace zanim bedzie to mozliwe.... Majorku -> powodzenia z szukaniem pracy, musi sie udac... ja tam w takie programy marketingowe co fortune przynosza nie wierze... Saszka -> jak sytuacja na rynku goraczkowym?? mam nadzieje, zelepiej, duzo lepiej i tak juz zostanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołgiem :D Borek - no właśnie, ty przychodzisz rzadko i się we wszystkim łapiesz, a ja na bieżąco i mam czasami problemy co się dzieje :P No tak, cofnęłam czas, dowód odebrałam :D hihihihi ale tak serio to bym nie chciała się cofnąć do 18-tych urodzin :o wszystko byłoby znowu przede mną maturę, studia, magisterkę, nie ma głupich :D A w Poznaniu kiedy będziesz? :P Cynamonek - taaaaa genialne dziecko jestem :P wymienić musiałam dowód, bo stary jest ważny tylko do końca roku. W starym dowodzie miałam straszne zdjęcie, zbuntowana nastolatka z naburmuszoną miną :P teraz mam porządne zdjęcie. Jeśli chodzi o spożycie alkoholu w tym temacie, to dobrze trafiłaś :D Gio - ty w ogóle zrezygnuj ze snu :P Saszka - o kurczę! biedny chłopiec, mam nadzieję, że razem z wiosną przestanie chorować, czego mu życzę. Majorek - myślę, że coś znajdziesz fajnego, do wykonywania w domu. A czy to musi być koniecznie jakaś praca przez interent? to mi się głównie właśnie z marketingiem kojarzy. No i wiadereczko trzeba odzyskać koniecznie :) Tygrysek - taaaak, ja zawsze i wszędzie jak modelka wyglądam :P hehehe dziękuję ci za taką wiarą we mnie, ale wczoraj niestety wyglądałam jak nieboskie stworzenie, mokre, zmarznięte, z połamanym parasolem, więc sobie wyobraź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ...jak temperatura juz jest opanowana?? masakra, jak tyle trzyma:( Gio ...no powaga?? co Saszka mówi, qrde tak se blok cokolikiem pojechać:classic_cool: , e!!... no ale to stolica, tam nie ma ściemy ;) nie to co tu na prownincji, nam dopiero drogi robią:D I wcale nie ściemniam z pracą, mówię że mam luzik:):P Tygys,Airka...a Wy kiedy będziecie we Wrocku?:P A mnie dziś czeka rodzinna impreza, rodzice razem obchodzą imieniny, bo maję w dwudniowymodstępie :) Wczoraj miało być otwarcie sezonu rowerowego, ale dupa, wieje pada, no i trzeba czekać:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×