Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Dobry wieczór moje robaczki :D Ja zjadłam też 4 pączki- isa, nie musisz się wstydzic ;) Czy ktoś mówił o zlocie? No kurcze, nareszcie! Borewicz jeszcze jesienią cos przebąkiwał, ale teraz zniknął i nic nie mówi :( Ja jestem chetna! Najlepiej na początku m-ca, bo wtedy powinnam być w okolicach W-wy. Może kwiecień, albo maj? Albo czerwiec? Co wy na to diabły? Pączki znalazłam we Wrocławiu pyszne! Faworków tez nie jadłam...buuuuuu.... Jutro piję tylko zieloną herbatę ;) Jestem cała happy bo dziś wywalczyłam duży kontrakt i nawet za bardzo nie musiałam sie \"Męczyć\" Miesiąc więc już mam zamknięty....ale luziku jeszcze NIET- milion spraw do załatwienia. Dla fanów MUMIO- czy wiecie, że 17.03 wchodzi do kin ich pełnometrażowy film ? Widziałam zwiastun i MUSZĘ, po prostu MUSZĘ zobaczyć całośc! Gio- JAK SIĘ CZUJESZZZZZZZZZZ??? Głos ci odjęło, ale paluszki po klawiaturze jeszcze moga śmigać ;) Nie gniewaj się na mnie za obcesowośc, ale mogłabyć coś szrajbnąć ...no...... Tygrysku- daj znac co u szamci, jak się czuje, jak dzidzia, czy imię już wybrali? AIR- no ten mail co wysłałam i u mnie \"zaszklił\" oczęta.... Szczególnie te słowa o rodzicach..... Dle reszty buziaki i zmykam do wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow- mała! DIETETYCZKA? Zapewne zabronione jest wszystko co dobre- co? A jeśli moge zapytać to z jakiego powodu tam się udałaś? Bo chyba nie zamierzasz się fachowo odchudzać...jak pamiętam zdjecia to nie masz moim zdaniem z czego :) Za to ja mam, ale co tam! Na wakacje jedziemy do Arabów, oni kochają WSZYSTKIE kobiety, więc moje ego nie ucierpi. Czy ktoś z was słyszał takie koszmarne zapowiedzi meteorologów, że niby do maja ma być najwiecej po 15-17 stopni? Możliwe to jest, czy ktoś mnie w bambuko robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczki: 3 faworki: iles tam ;) Oczywiscie w klubie, byly paczki ale ominelam je szerokim lukiem, przed wyjscie, zjadlam dwa, wiec bylo mi z deczka nie dobrze.... Chcialam Wam powiedziec, ze jestescie wspaniale ❤️ Naprawde bardzo milo mi bylo i wiele radosci mi daly te Wasze gratulacje i paczkowe toasty :) Mala -> oczywiscie, ze wszystko sobie przemysl... radykalna zmiana diety nie jest dobra... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietetyczka jest Przyjaciółką Anioła :) tak przy okazji jest jeszcze naturoterapeutką i bioenergoterapeutką :) a w ogóle, to cudowna z Niej osoba :) myślę, że część z Jej wskazówek wykorzystam a część... no cóż... jak mnie będzie stać ;) odchudzanie? przydałoby się - szczególnie po tych sterydkach no i pewnie ich w przyszłości nie uniknę jednak... więc trzeba zwracać uwagę na to, co jem ;) generalnie wybrałam się dla... zdrowia Ona i ułożyła dietkę pod moją chorobę i w ogóle pod całą mnie :) sam wywiad trwał 2 godziny :) Nina - o zlocie trzeba pomyśleć - początek kwietnia czy maja na razie mi pasuje :D czekam na Anioła jeszcze nie wrócił z terapii... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygysek
Wstajemy spiochy, wstajemy!! No ile mozna spac?? na stole juz na was czeka aromatyczna herbata zielona z pomarancza oraz dzbanek mocnej kawy, mleczko tez jest (niestety zwykle a nie waniliowe). pewnie po wczorajszym nie macie ochoty na slodycze, wiec czestujcie sie kanapkami z zoltym serem i swiezym ogorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ulżyło mi, że nie tylko ja zjadłam wczoraj 4 pączki :D to chyba jakaś liczba magiczna :P hehe Pączki są pyszne, szczególnie te świeżutkie, z marmoladą, ale jak wróciłam wieczorem do domu i zobaczyłam tatę jedzącego słodkie to musiałam wyjść z pokoju :P Tak, dzisiaj zero słodyczy, herbatka i owoce :) no ewentualnie kanapka z serem i ogórkiem od pomarańczowego Tygrysa :D Nina - no Araby cię będą adorować, szczególnie żeś blondynka :) Moja kumpela była ze swoją młodszą siostrą w Turcji, a siostra jest drobniutka, ma duży biust i blond loki, więc kumpeli za siorę proponowali aż 7 wielbłądów :P niech się twój D. szykuje na atrakcje :D Co do pogody to też słyszałam, że w tym roku za ciepło nie będzie, w maju 17 stopni, w czerwcu 20 brrrr kiedy my się wygrzejemy? Na Mumio czekam od momentu kiedy się dowiedziałam o tym, że kręcą film. Wczoraj widziałam nową reklamę :D hehe facetowi z linii papilarnych wyczytali, że miał nagrany kawałek Sinatry :P Ja mam chyba \"wlazł kotek na płotek\" :P Mała - fajna taka rozmowa z dietetyczką, nawet jakbyś całej tej diety przez nią przygotowanej nie stosowała, to i tak się na pewno wielu ciekawych rzeczy o sobie dowiedziałaś. Też bym chętnie skorzystała z takich porad. Ale pomidorów to bym sobie nie potrafiła odmówić. Czekam na lato i na te śliczne słodziutkie pomidorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Na razie tylko na chwilę, bo już mnie woła głodne dzieciątko :) Może to po pączkach niezbyt dobry temat, ale.. http://wiadomosci.onet.pl/1314447,2677,kioskart.html wyczytałam dziś i chcę się podzielić. A wiecie co? normalnie..: no nie! Zabawiłam się w tłusty czwartek i.. nie udało się ;) Dawno tego nie robiłam i cieszyłam sie jak dziecko.. a tu nic.. zero efektu :) A chodzi o to, że wysmarowałam klamkę od drzwi wejściowych (zewnętrzną) oliwką, przed przyjściem Anioła. Przyszedł a ja siedzę w pokoju z Małą i.. czekam na jakieś marudzenia, \"okrzyki\" a tu.. nic... Potem jak wychodziłam, to sprawdziłam, że jest jeszcze, potem jeszcze on wychodził z dwa razy i .. nic.. Normalnie ma te ręce jakieś zbyt zorane czy co.. i nie poczuł ;) Potem go podpytałam i w końcu powiedziałam, co zrobiłam i \"opierdzieliłam\" że mi zepsuł zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIO JAK SIĘ CZUJESZ? Pączki: nadal :) słonko za oknem to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciskam, caluje itd... a to za to ze caly wstyd i poczucie winy minelo:D na 4 sie zatrzymalam:) dzis tez tylko zielona herbata:) mysle ze w takim postanowieniu dotrwam do.... popoludnia:) tym bardziej ze siedze w domu i udaje ze pracuje :P a jakos do tej lodowki strasznie blisko;):O bez pomidorow tez bym nie przezyla:) ale z wielu rzeczy zrezygnowac musialam:D jak tak dalej pojdzie to bede musiala zrezygnowac z jedzenia:D bo... na zaden zlot sie nie zmieszcze:D i mam taka niesmiale pytanie... czy ja tez moge Was zobaczyc? wiem ze nowa jestem itd ale juz zdazylam Was polubic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zlot :D ja bym chciała na zlot :) ustalajcie, a ja zobaczę czy to nie za daleko for mła :P Isa - myślę, że spokojnie możesz się na zlocie pojawić, jak się oczywiście zmieścisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak nie mogę jeść tylu pączków, jak zasypiałam to czułam cegłę w żołądku, dziś kupiłam maślankę do pracy zamaist kanapek... Miłego dnia, u mnie słońce piękne, mam nadzieję, ze wytrzma do 14.30, bo dziś pierwszy raz w tym tygodniu nie siedzę do 20 w pracy... Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pączki sztuk 4 ;) - ale to jest nie \"aż\" a \"tylko\" ;) Faworki zero :( - do obiadu nie miałam kiedy poszukać nawet przepisu w necie.. a potem.. jakoś mi się zapomniało :) Anioł też nie zjadł tyle pączków, co zazwyczaj (czyli ponad 5 sztuk), bo miał dzień wcześniej i jeszcze do dziś w sumie problemy gastryczne ;) W związku z tym z pracy przyniósł 3, które mu zostały, a w domu było jeszcze kilka i się im ostało do dzis :) Za to dziś zażyczyłam sobie rano herbatkę i pączka i przyniósł mi do łóżka ;) (bo on wstał i szykowął się do pracy :) ). Hmm zlocik :) kombinujcie, a może i ja zastanowię się nad przyjazdem ;) (jeśli będzie to dzień wolny od pracy (a podróż znośna dla niemowlaczki mojej :) ). Jakby co, Łódź też jest chętna na zlocik :) Mała - właśnie :) Ostatki - nie wiem, czemu tego nie napisałam. O przebierańcach też myślałam (i nie napisałam), a przecież chodzą po domach i dostają słodkości - m.in. pączki przecież :) Z tą dietetyczką.. - ja wiem, że to przyjaciółka, ale może jeszcze z kimś sobie dietkę skonsultuj.. ;) :P W zasadzie do braku pewnych potraw można się przyzwyczaić (dieta ciążowa i matki karmiącej ;) ). Nina - o nie wiedziałam, że Mumio film zrobili - dzięki za info :) chociaż do kina pewnie nie pójdę. Ja któregoś dnia trafiłam na prasówkę w Pytaniu na śniadanie i akurat na takie prognozy \"znalezione\" przez Fakt, więc za bardzo nie chcę w to wierzyć, bo ta gazeta różne rzeczy pisze. Tygysek ( :) ) tak na pomarańczowo przez pomarańczę z zielonej herbaty? :) Oo świeży ogórek, jak dawno nie jadłam.. hmm chyba muszę Anioła pogonić :) 👄 http://www.tlusty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie :) jeszce nad dietką myślę :) Tygrys - s/z/pomarańczowiałaś przez ilość pączków czy faworków? :P Majorek - no właśnie, zapomniałam o przebierańcach :D a Łódź na zlot - hmmmmmmmmmmmmmm............. - niezły pomysł, w końcu to bardziej centralna Polska niż Wwa :P :D Isa - jak wrócę do domu, to coś Ci mojego wyślę :) i czekam na Twoją podobiznę :) Gio - gdzie jesteś, powiedz, gdzie jesteś? Szam - pamietam o Tobie bardzo serdecznie, jak się czujesz? Kluska - życzę cudownego dłuższego weekendu :) dla mnie to ostatni ze zwolnieniem od poniedziałku wracam do pracy chyba mi się nie chce ;) :P Air - no właśnie te pomidory mnie bardzo zmartwiły, bardziej niż ... słodycze :D Saszka - właściwie narobiłaś mi ochoty na pączki.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Gio - witaj :) miłego weekendu dla wsiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala👄 czekam niecierpliwie:) a do mnie sie wlasnie paczki usmiechaja! to chyba niedobrze siedziec samej w domu... cale żarcie sie usmiecha:D gio gratuluje wyniku:D mozliwe ze tez bym taki osiagnela gdyby nie to ze osobisty mnie za rece trzymal i mowil : potem bedziesz plakac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam czytac wpisy od konca i atk sie dziwie, o co Wam chodzi z tym pomaranczowym... hihihihi ojej to z nadmiaru cukru w mojej krwi ;) zlot?? jestem, na TAK!! :) Ach... wlasnie sie rozgadalysmy z dziewczynami o wakacjach i roznych egzotycznych wakacjach... ja juz chce do egiptu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce gdziekolwiek gdzie jest slonce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecin zaprasza :) Wysłałam Wam coś :) aaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ @@.........................@@@@....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ myslalam ze tu tez sie \"wklejalam\":D kluska-> jako grzeszna dusza... popelnilam plagiat;) nudze sie dzis ale nie az tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isa - super słoń na szczęście :) ja niestety nie umiem robić rysuneczków ze znaków :) A szkoda :D Gio - info o mnie już do ciebie poleciało światłowodem :)Ciekawa jestem co zrobiłaś :P A 8 pączków, to się wydaje niewyobrażalne :D Tygrysek - ty to masz fajnie, że masz na co czekać, Egipt cię nie ominie, a ja biedna sierota nawet planów żadnych nie mam :( a jak lato będzie faktycznie zimne? oby \"Fakt\" się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co,że ze Szwecji ( powiedz to szybko kilka razy! :D ) przyszedł wyż - ważne, że ze słonkiem :) ale czy konieczna jest ta sprzedaż wiązana z lodowatym wiatrem ? :o pozdrawiam na przedwiośniu 🌻 walczę z pocztą - strona wygasła ????? czy to możliwe??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji To co,że ze Szwecji .... i sie zaplulam :P Air -> ale przeciez tez mozesz sobie jakis wyjazd zaplanowac i powoli na niego odkladac... ten Egipt to sie zrodzil jeszcze na pocztaku poprzedniego roku io byl w planach na 2005, ale nie wyszlo.... w tym roku juz sie musi udac!! Isa -> sliczny slonik :) Kluseczka -> dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem Tygrysku :D wiem, że trzeba planować i odkładać :) ja tobie tylko zazdroszczę, że już masz na co czekać. A poza tym ja nie wiem jak to z urlopem będzie. No i w ogóle nie wiem co będzie po stażu. W tej chwili się cieszę, że jest piątek i za godzinę do domu idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiiii, jaki fajny słoń tak też kilka dni temu sobie myślałam że miał być zlocik i co Tośka wreszcie dzisiaj zjadła kilka suchcielków podanych ręką z miski do pyska. Może ona nie wiedziała, że to jest do jedzenia? Nie wiecie czy Państwo Borewiczostwo całkiem się na nas wypięło, i ew. jak się czują?????? słońceeeeee, słońceeee, a że w zakupie wiązanym z zimnym wiatrem, to trudno :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedźmy fakty :D Borewiczowie, jak się czujecie ? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam Borewiczow😭 ale mam nadzieje ze dadza sie poznac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam: Borewiczostwo- gdzie jesteście? :D Juz calkiem o nas zapomnieli.... isa- pikny słoń! pikny rokita- z tą Szwecją ubawiłam się do łez, bo o mało nie oplułam monitora :) cha, cha zlocik na wiosne musi być, MUSI!!! Ja z racji wykonywanej pracy mogę dojechać WSZĘDZIE, i nawet jedną osobe moge zabrać, bo ja mam auto dwuosobowe ;) Aż! Jestem zrelaksowana : - pyszną kolacją (były filety z dorsza zapiekane z warzywami w rękawie foliowym, ziemniaczki i sałatka z ogórków- mniam!) - winkiem białym marki Witosha - kapielą ponadgodzinną z czytaniem gazety i pluskaniem się do woli - PIĄTKOWY WIECZÓR TO JEST COŚ, CO MNIE NAJBARDZIEJ RELAKSUJEEEEEEEEE!!! Ye, Ye, Yeee Ja mam do urlopu i egzotycznego wyjazdu do Arabów jeszcze.....73 dni! Lalala, lalalalaaaaaaaa Jutro idziemy z ekipą na \"ostatkowe włóczenie się po klubach) zobaczymy co się dzieje w naszym nudnawym mieście, jak znam życie to po 22.00 wylądujemy w SPHINXie albo w naszej włoskiej knajpce ;) A we wtorek śledzik! Gio- czy wiesz, że dziś w jeleniogórskim TESCO widziałam twojego sobowtóra? Normalnie, aż mnie przytkało, bo wypisz-wymaluj GIO! Myślę sobie, no ładnie: nie powiedziała, że po terenach Niny się szlaja....ale pohamowałam się i nie podbiegłam do tej pani.... aha- pamiętacie jak kiedyś pisałam o terapii octem jabłkowym? Fajna sprawa, bo oczyszcza organizm, przyspiesza metabolizm itp- ale... wszystko wywala w I fazie na twarz! Mam wysyp pryszczy, czuje się jak nastolatka- ogólnie SUPER ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - z tym zlocikiem to chyba ja zaczęłam :D po prostu chciałam Isę zapoznać :D może by się jednak udało? skoro z Ciebie naczelna raporterka, to trzym rękę na pulsie ;) no własnie - gdzie Borewiczostwo?? halo?? mówi się :P Isa - piękny słonik - uwielbiam sloniki - mam ich mała kolekcję :) Ninka - cudnego szlajania się :P Tigre - ja miałam Egipt w te ferie no nic - co się odwlecze... będzie w przyszłe :D dobrej nocy :) dzisiaj Anioł poszedł na nocny spacerek z Wypłoszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tak pięknych okolicznościach przyrody ...... ;) Cześć Tłuste Danonki Kofane:) WIELKIE przeprosiny za nieobecność:) została ona spowodowana, brakiem czasu, niechęcią do kompa, natłokiem pracy, zmęczeniem materiału (w miejsce kropek wstawić dowolny tekst) Dziękujemy bardzo za pamięć Saszka:), Nina:), Gio ...i jak się czujesz ?:D:)Kluska:) Majorek:), Mała:) ... a szczególnie Airce za sms-a mobilizującego🌻 + [ptasie mleczko] i [ ukłon w gaciach od przodu] Isa...witaj pod łóżkiem, jeszcze nie mieliśmy przyjemności się poznać i wypić szatańskiego trunka:D ale pewnie da sie to nadrobić. Rokita ... Tygrys ...widzę że masz powody do świętowania:) gratulacje, a pamiętasz początki szukania , depreche i tym podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :D Czy ja znowu musze Was budzic?? slonce ladne za oknem jest, wstawac i korzystac zanim zniknie za chmurami!! Wczoraj sie juz nie wpisywalam, bo zostalam wyciagnieta na piwko :D Oczywiscie w koncu wyladowalismy w Sphinxie... jakich oni tam maja cudownych kelnerow, chyba jako kryterium dostania tam pracy jest brana pod uwage uroda ;) Borek -> dziekuje :) Oczywiscie, ze pamietam!! przeciez to tak nie dawno bylo .... Gio -> a to nie byla Saszka przypadkiem?? Mala -> oczywiscie, nie te ferie to w nastepne pojedziesz do Egiptu... a moze.... w tym samym terminie co ja?? :D Ninka -> poprosze o jakies szczegoly tej terapi :) I co, wyladowalas tez w Sphinxie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×