Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Boruś - zawsze do usług :D dobrze, że się mogę do czegoś przydać :P ptasie mleczko przyjmuję, ale do środy tylko, bo mam silne postanowienie umartwiania się przez 40 dni postu aż do Wielkanocy :) Proszę o wsparcie :D A gdzie Elles? ją też trzeba zmotywować :D Gio - I love you ❤️ Nina - jak będziesz na zlot jechać przez Poznań :P to ja się bym zabrała dwuosobowym samochodem :P hehe mogę też gdzieś podjechać :) byłoby fajnie :D Całuję wszystkich 👄 i kończę sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani, przyznam, że wypadłam z obiegu zupełnie, nie wiem co się z Wami dzieje, niestety ładowanie stron trwa na tyle długo, że nie nadążam z czytaniem... wiem, że jesteście i to na razie musi mi wystarczać... dni mi się snują a czasem biegną. Na razie co dzień odrabiam z Zuzią lekcje, chodzę na wykłady, których mam już powyżej dziurek w nosie no i jak wszyscy nie mogę się doczekać wiosny. co do zlotu, to ja na razie wypadam. Po pierwsze ciąża, a po drugie wykłady. Zywczajnie nie mam gdzie wetknąć ewentualnego spotkania, że już nie wspomne, że jazda poza Wawę i tak odpada. Maluszek kopie jak szalony, więc pewnie do szpitala trzeba będzie jakiś strój piłkarski przyygotować. Imię raczej wybrane - Mateusz. Najbardziej pasuje i numerologicznie i znaczeniowo, więc pewnie na tym poprzestaniemy. Mała, mam nadzieję, że dochodzisz do siebie! pogadaj sobie z tą bioenergoterapeutką, bo może pomóc i w innych sprawach. Mnie pomógł taki własnie jeden pan z tej profesji:-D Tygrysku, nie bardzo wiem czego należy Ci gratulować, ale sądzę, że przedłużenia umowy. Bardzo się cieszę, że udało się w końcu przełamać złą passę!!! brzuch mi rośnie i niestety nie tylko on:-( tym razem trudniej będzie pozbyć się tłuszczyku:-( ehhh, na dodatek Teo nie daje mi spać, dzisiaj jeszcze o 5 rano nie spałam.... Buziaki dla Was, bardzo Wam dziękuję za pamieć i wybaczcie, że tak rzadko piszę, ale naprawdę mam dużo roboty... Miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiona na bóstwo - co nie znaczy,że zamierzony efekt zostal osiagniety :o -wybieram sie na spotkanie z porzyjaciółmi z harcerskiego,studenckiego kręgu instruktorskiego-członkami klubu turystycznefo \"Stonoga\" :D Macham przelotem pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niskie ciśnienie :( Nie lubię- głowa pęka... Ucmokuję i dobrej zabawy bawiącym się, udanego relaksu relakszącym się, i lenistwa nam wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham łapką w przelocie :) Nie jestem odstawiona, ale mogę iśc do ludzi ;) Napisze nocą.... Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien z dziecmi :) Gralysmy w gry (planszowe), tanczylysmy, cwiczylysmy, robilysmy deser lodowy, kupowalysmy na allegro i uczylam ich na czym polega aukcja :) Gio -> a ja bede upierdliwa: \"Kiedy znajdziesz czas na kawe?\" byle nie w przyslzym tygodniu, bo wtedy ja go nie mam :P Ninka -> a Ty gdzie znow wybywasz? Rokita -> oooo zapowiada sie ciekawy wieczor :) Szamciu -> Mateusz to bardzo ladne imie :) Stroj pilkarski powiadasz... dobrze, dobrze... zobaczymy co da sie zrobic :) Dbaj o siebie i ucaluj wszystkich ode mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto wstawac.... szare, ciezki chmury i snieg sypie... a ja sie gdzies przeziebilam... ale sie nie dam!! bede dzielnie walczyc i wkrotce wyzdrowieje!! oczywiscie na aeroboks ide, takiej przyjemnosci sobie nie odpuszcze!! :D Poranna kawe na stol stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Miało być ostatkowe szlajanie się po klubach Jelenij Góry i ...dupa! o 20.00 tuż przed wyjściem zadzwonili nasi znajomi, że nigdzie nie idą...Taaaaaaaa Wiecie co? nawet się nie zmartwiliśmy, stwierdzilismy, że chyba się już starzejemy, bo wieczorki najchętniej spędzamy u siebie w domku Ale zaraz zadzwoniliśmy do naszych zaprzyaźnionych \"sąsiadów\", którzy mieszkają dosłownie kilka km od nas i wpadli do nas z pizzą i winkiem! Ja szybciorkiem upichciłam risotto i spedziliśmy niezwykle wesoły wieczor , który skończył sie o ... 2.00 ! Dziś mam w planach słodkie lenistwo, spacer z psem w świeżutkim śniegu (kiedy skończy się zima??!!) oraz czytanie nowego Harrego, bo jakoś nie mogłam się ostatnio zabrać do czytania czegokolwiek poza prasa... Tygrysku- kuruj się! Nie daj się wirusom! Jeśli chodzi o kawkę to ja ostatnio zainwestowałam w Lavazzę i robimy sobie teraz taką gęstą, czarną jak smoła kawę w zaparzarce, do tego kilka kropel mleka i ....miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest, siedzimy, pijemy kawę, nudzimy się, fajnie jest.... siedzimy sobie, nudzimy sie.... pozdrawiamy wszystkich... i pytamy jak Gio się czuje... fajnie jest (Komuś jeszcze się nagrać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, bo u Anioła na koncie przemyciłam się :) I cóż, że ze Szwecji - tak powinno być ;) :P 🖐️ P.S. nie wiem, kiedy zajrzę, bo jutro i pojutrze parę spraw do załatwienia ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavazze?? to ja zamawiam na rano kubek lavazzy, z mlekiem i bez cukru, z gory dziekuje :) oczywiscie i jak zwykle, na aeroboksie bylo super!!!!!!!! :D a reszte dnia sie przelenilam i 4 tom HP skonczylam czytac, jutro kolezanka przyniesie mi 5 czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Michu mi coś dzisiaj odblokował w skrzynce odbiorczej i nagle ściągnęło mi 250 wiadomości!!!! z grudnia jeszcze, między innymi życzenia urodzinowe, które dostałam od Niny i Rokity, za które nie podziękowałam, bo ich nie widziałam wcześniej. Teraz Wam dziewczynki dziękuję, poczułam się jakbym znowu miała urodzinki :D A więcej napiszę jutro z pracy :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokita8
...."idzie sobie stonoga,stonoga,stonooooga..." Ale bylo okejowo :D Za to dziś grypowo :( Kachni Air-sto lat,sto lat ;) Saszka- a nie wiesz dziewczyno jak sie Gio czuje??? Mała,Kluska,KasiekTygrys🌻 (pamięć trzeba ćwiczyć;) :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, nie wiem dokładnie jak sie czuje ale powinna mieć przynajmniej czkawkę !!!!!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam filmik. Jeżeli nie będzie protestów, że zapycham skrzynki jutro wyślę więcej:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Stawiam Lavazze na stole i uciekam, bo od dziś zero słodyczy (ciekawe ile wytrzymam?) AIR- a co on ci tam odblokował? Super, że zasypało cię mailami :) Jadę w teren, ale u nas taka zima , że drogi białe i zasypane. Nie wiem jak na głównych, ale u mnie za oknem biało! Pozdrawiam wsiech Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stawiam herbate z cytryna na stol - przyda sie na walke z chorobskiem :) wyjatkowo dobrze mi sie spalo, wiec jestem wyspana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej ho ! Ale miałam dziś przygodę od rana. Do biura przychodzę zawsze pierwsza, drzwi są zatrzaskiwane, tak że na zewnątrz nie ma takiej zwykłej klamki tylko gałka i zamek się kluczem otwiera jedno przekręcenie, a drugie działa jak klamka. Ale dzisiaj tylko raz się klucz przekręcał a otworzyć drzwi już nie mogłam. Zeszło mi na tej zabawie pół godziny. Zadzwoniłam do szefa, że nie mogę się dostać, kazał mi jechać do domu, powiedzial że przyjedzie i zobaczy co się dzieje a potem zadzwoni. Pogoda jest piękna, mróz i słońce, ogólnie ciepło. Pojechałam do centrum po płytę dvd z absolutorium na uczelnię, wszyscy swoje już dawno odebrali, ja byłam ostatnia, kupiłam sobie też sieciówkę. Michał ma dziś wolne, był akurat w mieście to się spotkaliśmy, wtedy zadzwonił szef, że jest już w środku i wszedł bez problemu, więc zaraz wróciłam do pracy i teraz sobie tu siedzę :D hehe nie wiem dlaczego nie mogłam wejść a on tak, może zna jakieś sztuczki, a może rano zamek był zamrożony, a może Bozia mi dała 2 h wolne na załatwienie spraw :P Było fajnie. Nina - nie wiem co on odblokował, bo się nie znam. Ale chyba była zła nazwa serwera wpisana i nie ściągała się poczta z tego konta. Tygrysek - jak zdrówko, aerobox cię wczoraj nie załatwił? mam nadzieję. Ja też chcę zacząć czytać HP, kupię sobie nawet I część, jak się spodoba to może się postaram o następne :) Rokitka - dzięki za sto lat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie byc chora.... jestem teraz niezwykle pociagajacym Tygryskiem ;) przypomnijcie mi nazwe tego leku na przeziebnie. Cirrus?? Air -> hihi fajnie tak miec 2h wolne i to jeszcze w taka super pogode :) mysle, ze aeroboks mnie nie zalatwil, specjalnie okna na sali nie otwieralam, a po prysznicu nie wyszlam od razu a jeszcze plotkowalam :) Saszka -> filmik jest super!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak Tygrys tabletki na katar cirrus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię poniedziałków :| śnieg, bałagan w biurze, czas się ciągnie...bu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie ide na zadne zajecia, a zakupuje sie w lozku pod kocem z Harry\'m (i bez zbereznych mysli, Wy... Diabelni Skojarzeniowcy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabołki :) saszka- Tośka jest boskaaaa! Normalnie zacałowałabym ją na śmierć. Tylko ile czasu wasz fotel wytrzyma jej harce? Tygrysek- mądra dziewczynka! Kuruj się, kuruj- potwierdzam za AIR, że to na katar to Cirrus, ale cholerstwo wysusza śluzówkę na popioł! Coś za coś. AIR- ladnie, ładnie! Że niby zamek zamarzł ;) Na wagary się koleżance chciało urwać i tyle, a nie tu :pitu, pitu o zamarzaniu piszesz :D Ja dziś nalatałam się jak głupia, cały dzień trzymałam się dzielnie, chociaz wszyscy klienci mi non stop o bolących głowach mówili, ale jak tylko zjechałam do domku, zabrałam psine na spacer do lasu...to myślałam, że z tego lasu, to do domu nie wróce! Dopadł mnie taki ból głowy, że aż na oczy nic nie widziałam! Na szczęscie po doczłapaniu się do mieszkania, zaparzyłam sobie mocną kawę, potem zjadłam ciepłej zupki i ...już mi lepiej ;) Zaraz wsiadam na rowerek - musze \"wypedałowac\" z 10 km i ze 400 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za Toske!! jest cudna! a mimo ze szybko Was pokochalam to sie przyznaje ze uwielbiam dni kiedy nie mam czasu na net:P z ostatnich dni... mowilam ze mam syna? 6letniego:) gdy mial 4 lata spytal sie skad sie wzial u mnie w brzuchu, nie wiedzialam jak wyjasnic, zanim doszlam do jakis wnioskow i taktyk zeby mu to wytlumaczyc powiedzial: wiem, zjadlas mnie. Powiedzialam ze nie /zgodnie z prawda oczywiscie:P/ , i nagle moje piekne dziecie oznajmilo : wiem! Tata mnie tam wepchnal:D powiedzialam ze ... w pewnym sensie ma racje:) w niedziele mial imieniny i uslyszalam: dziekuje mamusiu ze bylas tak uprzejma ze mnie urodzilas! na protest ojca ze chyba jemu tez jakies podziekowania sie naleza uslyszal: dziekuje tatusiu ze wepchnales mnie do brzucha mamusi:D dzis jak uslyszal ze idziemy sie kapac, stwierdzil ze jak mama i tata ida sie kapac to bedzie fajnie i idzie z nami;) stanelo na tym ze wszyscy kapia sie oddzielnie:O do tego mam jeszcze starsza corke /tak, tak, stara baba jestem:P/ ona powiedziala ze nas w nocy podsluchuja😭 Moj maz twierdzi ze skads sie musza niektorych zachowan nauczyc:D:P I jak ja mam wiesc zycie statecznej matrony i zony?????:P i winkiem toast wznosze nawiazujac nowe znajomosci:D:D:D milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszukałam wszelkie foldery w poczcie - czemu ja nie dostałam Tośki ? nabroiłam ? ja się domagam filmiku proszę Saszki ;) strasznie mnie dzisiejszy dzień wykończył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×