Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich 🖐️ Ale zimno :) Czy ten mróz nie odpuści w tym roku?? Wczoraj byłam u fryzjera (a co!) i nawet nie płakałam po wyjściu ;) W sumie jestem zadowolona;) Podcięłam końce, rozjaśniłam ciut i nałożyłam maseczkę z alg :) Życzę Wszystkim miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku Ty chora??? Szok :P. Kuruj sie slonko kuruj Kamorku kolezanka?? a jak Cie obudzila:P Girl boshe toz to oni Ci w tej pracy nigdy spokoju nie dadza :P Kati i tak trzymaj. Wiesz powiem ci ze slyszalam ze fryzjer poprawia kobiecie humor. zmykam na imprezke osttakowa do rybolka do juterka a moze nawet do czwartku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich usmiechniecie :) Jets lepiej!! wczoraj sie wygrzewalam pod kocem z Harrym Potterem, pilam goraca herbate i lekarstwa bralam, Z tego wszystkiego wczesnie zasnelam i jestem dzis wyspana :) Bezka -> a jak przygotowania do wyjazdu?? Girl -> wygrzewalam sie wedle rozkazu ;) A dzis bedziesz miec spokojniejszy dzien?? Kati -> pokaz nowa fryzurke, pokaz :) kamorek -> dobre :D poprosze o wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :P;) Sie chorobo brykająca ubieraj teraz cieplej, że tak czule powiem :D ❤️ Kati co tydzień u Ciebie zmiany :D ja nie nadążam :D:D🌻 Pozytywne fluidy dla mamy, dobrze ze jest już w dom. Bezka filmik sprawdzę :) Tez bym chciała pewnie kiedyś wyjechac, ale jakoś... daleeekooo... zwłaszcza od wrocławia :P A poza tym, to nie do Anglii tylko Irlandii :) Ale masz dobrze, że nie chcesz chudnąc :D Ja w sumie mam wage idealną, ale... zawsze jest jakieś ale :P zwłaszcza na brzuchu :P Kamorek dobre :D Z obiadem i różową panterą haha :D U mnie ok tylko coraz mniej czasu... Zaczynają cisnąc :P Ale jeszcze dziś mam luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu... nikogo cały dzień nie było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby była jasność :) Z wyjeżdzaniem to nie chcę bo daleko od Wrocławia bedzie, a nie że chcę wyjechać daleko zwłaszcza od Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik :) O prosze, prosze nagle sie Elles pojawia i juz pretensje, ze nikogo nie ma ;) Czesc 👄 Małpko :D No ubieram sie cieplej - nosze sweter hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik, obudziła mnie w sposób może nie taki jaki marzyłby mi się ;) Kati hoho maseczkę z alg, co ona robi? :) A to podciełaś końce to oznacza że masz jaką fryzurę? Długą czy krótka czy pośrednio długo-krótką? A rozjaśniony kolorek to jaki? Napewno mróz odpuści sobie, pytanie tylko kiedy... Tygrysku, jaki znowu Harry wlazł ci pod kocyk??? Prosimy o dokumentację fotograficzną czy ciepło suię ubierasz, łącznie z piżamką ;) hihi Elles :D 🖐️ a ja bym to do Szkocji i Japonii wyjechac chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ To prawda, że wizyta u fryzjera podnosi na duchu i w ogóle ;) Kamorek maseczka z alg wygładza i odżywia włosy :) Ja zapuszczam włosy - mam takiego klasycznego pazia z króciutką grzywką i kolorek jasny blond :) Zabieram się za zrobote ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) wpadam na kliknięcie i zmykam... bo kurka mam duuuużo roboty... w najlepszym wypadku będę miala luzniej dopiero 31 marca czyli teoretycznie w kwietniu... ale dobrze że chociaz lubię to co robię:):):) ściskam wszystkich mocno... i pozdrawiam gorąco z mroźnego wschodu 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - ja tez wczoraj caly dzien na szkoleniu, a dodatkowo druga czesc byla prowadzona przez goscia, ktory sie na tym kompletnie nie znal i w dodatku byl nudny... Ale przyanjmniej na pierwszej czesci bylo ciekawie! :-) Kati - to super, ze mam juz w domu! :-) Fryzjer zawsze pomaga :-) Tygrys- no to tylko cieple mleko i wygrzewanie! Kazdy musi przejsc przez przeziebienie! Elles - no oczywiscie, ze nie daleko od Wroclawia :-) Kamorek - twoje kawaly zawsze poprawiaja mi humor, z reszta nie tylko mnie, takze innym dziewczynom w biurze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry... :) Przeziebienie zwalczylam juz wczoraj ale dzis w nocy dopadla mnie grypa zoladkowa, wiec siedze w domu na zwolnieniu.... nic przyjemnego taka grypa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek tak tak, do Japonii też bym chciała :D W ogóle dużo miejsce bym chciała pozwiedzać :P ... Jak Tygrys nosi sweter, to znaczy ze futro cosik przewiewa... :P hehehe :D I to jest ozdrowienie, następnego dnia grypa zołądkowa? To jaką Ty Tygrys kuracje robiłaś? :D ❤️ ;) Dziś juz luzu mniej, własnie wlazłam do domu i piję gorącą herbate. I trzeba sie pouczyć :P Dziś nam na zajęciach obwieszczono, że ślub będzie, para się na roku poznała, oboje postrzeleni, nadpobudliwi, często niemili :P młodsi ode mnie.. Ciekawe czy przetrwają, bądż co bądź, to chyba bardzo wcześnie...? Jak myślicie? Ale życze im dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za pogoda brrrr!! Kiedy będzie ciepło?? Ech Tygrys życzę zdrówka 👄 Elleska ja mam pewne obawy co do trwałości takich związków, ale ja tradycyjna jestem ;) Ghanuska 🌻 Girl ❤️ Kamorek [usta} ;) Bezik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- ty sie nie wyglupiaj- ty do zdrowia wracaj! Elles- roznie to bywa, znam pary z lieceum, co sie pobrali tuz po i jest dobrze, a sa takie co sie rozpadaja mimo wczesniejszego kilkuletnioego zwiazku... A jak moi rodzice sie poznali, tzn jakis kolega przyprowadzil tate do mamy, to tata (w stanie wskazujacym na spozycie ;-) ) napisal na maszynie, ze on sie z mama ozeni - no i popatrz dwa tygodnie temu mieli 30 rocznice slubu :-D Kati - u mnie piekne slonko - zapraszam! Wysylam wam zdjecia pieskow - juz tylko dwoch :-), a w tle moje mieszkanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ha a ja myślałem, że maseczkę na buzię sobie dałaś, co by się odmłodzić ;) Tygrysku, a nie masz to ptasiej grypy? Nie obcowałaś z jakimiś ostatnio \"ptaszkami\"? ;) :P 🌻 Elles 🌻 i jeszcze raz do Włoch bym chciał pojechać :) i tu i ówdzie też :D Ghanik, jeeestem i klikam, poza tym zmykam zaraz na zebranie a w przyszły wtorek ide na konferencję ---> o Utopcach :D Ale już psiaki są duże :) Dziękuję za fotki :D Uhm fotki mi nie załączyło, strange... jeszcze raz posyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - dobrze, ze przynajmniej ty jestes, juz myslalam, ze ja tu calkiem sama ;-) .Zaraz otwieram skrzynke, to obacze ten rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie uff co za dzien... dobrze ze sie kończy bo byl bardzo dlugi i męczący... Tygrysku... trzymaj sie dzielnie... i wyzdrowiej szybko :) 😍 Elles.. a ja bym chciala do Nowej Zelandii.. raz nawet obejrzalam oferty biur podrozy.. i stwierdzilam ze przy moich zarobkach to nawet do emerytury nie uzbieram na taki wyjazd :p... ale pomarzyc mozna.. hmm a moze wygram w totka.. tylko musze zacząć grać:P :) a co do sprawy ślubów w tak mlodym wieku to jest wiele poglądów i zdań ale wg mnie to za wcześnie bo czasem to juz nawet nie mlody wiek ma decydujące znaczenie ale czas jaki sie znaja odgrywa znaczenie, im krocej tym wg mnie gorzej bo narazie to są zauroczeni i zafascynowani a nie zakochani i chyba jeszcze nie zdaja sobie sprawy z tego czy to prawdziwa milość czy zafascynowanie .... Kati...😍 Kamorku.. no pewno fajny ten rowerek.. tylko zdjatka nie widać:P 🌻 hmm o czym o czym ta konferencja? o Utopcach???? ps. a do Wloch tez bym sie jeszcze raz wybrała..:P Ghanuś.. dziekuje za zdjecia... psiaki sa jak zwylke pieknie fotogeniczne i okropnie do duszenia doskonałe :) ps.masz fajny kolor ścian w pokoju .. lubie zielony:):):) 🌻 Beziku...😍 klikam i zmykam... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dobra chyba juz calkiem wyzdrowialam :) w kazdym razie do pracy jutro ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka i dzień dobry :) Dziś jest piątek 3 marca, początek weekendu, imieniny Maryny, Kunegundy, Tycjana :) i mamy 125 obiadków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tygrys juz w pracy, znaczy zdrowy :-D Jakbym ja miala sie wyprowadzac z Polski to chyba do Hiszpani... Lubie ich klimat i ludzi! Entuzjazm jest tam zarazliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dzisiaj ja wpisze kawaly :-D Zbliżają się urodziny kolegi celnika - dwaj jego kumple się zastanawiają nad prezentem: - Może 50-calowego płaskiego Soniaka kino domowe? - Eeee, już ma takich kilka, nawet w kuchni i garażu... - To może Merolka S-ke albo Beemke 7? - Bez sensu! Jego żona i dzieciaki jezdżą takimi już od dawna! - No to w takim razie... Wiem! Zostawmy go samego na zmianie w dniu urodzin! - No kurwa, bez przesady! ************************** Główny Urząd Ceł postanowił przeprowadzić ankietę wsród celników na temat łapówkarstwa. Jedno z pytań zadawanych przez komisję brzmiało: \"Ile czasu potrzebujesz aby za łapówki kupic BMW?\" Celnik z polsko-niemieckiej granicy odpowiada: - Dwa, trzy miesiące. Celnik z polsko-czeskiej granicy: - No, z pół roku. Celnik ze \"ściany wschodniej\" po dłuższym zastanowieniu: - Dwa, trzy lata. Komisja zadziwiona: - Tak długo? Celnik ze \"ściany wschodniej\": - Chłopaki, nie przesadzajcie, BMW to w końcu duża firma... ****************************** Na granice polska przyjezdza David Coperfield, celnik pyta czym sie pan zajmuje? - jestem iluzjonista. - a co to takiego? - a pokaze, przykrył swojego Mercedesa plachta, zamachal rekami, zdjal plachte a tu BMW. Celnik na to - leee tam... widzisz tego tira ze spirytusem? - no widze. Celnik przystawiając pieczątkę na dokumentach: - a teraz to juz jest tir z groszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani na nic nie mam czasu nawet na przeczytanie tego co nabazgraliscie :( Lece sprztac zaleglosci mam nadzieje nadrobie dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikac!! znowu pusto cos dzisiaj w pajacykololandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×