Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

dzien dobry! Chciaz szry i ponury... Chyba papiez juz przyjechal do Krakowa a my o tym nie wiemy, bo od wczoraj to takiek korki sa, ze mozna sie powiesic normalnie... Bo np. lataja dziury na Alejach (czyli blokuja cale miasto) taka pokazowa, troche mnie to wkurza, ale przynajmniej beda zalatane, mam nadzieje, ze nie tak na odwal sie, i wytrzymaja przynajmniej jeden rok... Kati - jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popadam ze skrajnosci w skrajnosc... albo wcale nie ma pracy alebo jest jej tyle, ze nie wiem od czego zaczac, robie kilka rzeczy na raz a wszystko jest \"na wczoraj\"... ale klikam i wszystkich Was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popadam ze skrajnosci w skrajnosc... albo wcale nie ma pracy alebo jest jej tyle, ze nie wiem od czego zaczac, robie kilka rzeczy na raz a wszystko jest \"na wczoraj\"... ale klikam i wszystkich Was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... Tygrysku... wiem o czym mowisz..tyle ze ja od jakiegos czasu jestem ukierunkowana na tą \"skrajność\" pt. \"wszystko na wczoraj\" :):P Kati.. jak sie czujesz..??? mam nadzieje ze juz lepiej 😍 Ghanuś.. no niby jutro dopiero Papiez ma przyjechac do Polski... korkow miejskich szczerze Ci wspolczuje ale miejmy nadzieje ze polatane drogi utrzymaja sie dlużej niz kilka tygodni:):):) sciskam reszte klikaczy..😘 klikam i do pracki zmykam... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju teraz maluja lampy przy bloniach- paranoja :) A na blonia nie mozna juz wchodzic- a to takie fajne miejsce na spotkania z psiarzami! Kati - melduj sie! Co ci ten lekarz powiedzial?? Przeciez nie moze byc ak, ze wszystcy sie zle czuja... No to jestem po rozmowie z szefem... Jest nad czym myslec... W sumie to nowe stanowisko, tylko to nie awans, tylko musialabym budowac to od podstaw, bo nie ma takiego dzialu u nas w firmie, ale ja lubie wyzwania... Duzo bym musiala sie nauczyc, ale to wlasnie fajne... Zobacze jeszcze co jutro mi powiedza na tej rozmowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamorku 🌻 tygrys u mnei ty z w koncu sloneczko nom faktycznie skrajnosci :D:d marcy 🖐️ ghana o widze ze u ciebie powazne zmiany sie szykuja :D:D trzymam kciuki moze pomoge girl jak zawsze zapracowana kati mam nadzieje ze u ciebie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje? gdzie jestescie? Klikac mi tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ uff dojechalam do pracy, ale lekko nie bylo... wszystko juz stoi w korkach a bedzie jeszcze gorzej... za to z okna bede widziec przejazd Papieza :) pogoda sie popsula, chmury i troche kropi... Bezka -> slonce jest juz tylko wspomniem ;) Girl -> u mnie tez sie chwilowo zamiana nie zapowiada ale to dobrze, lubie miec co robic :) Ghana -> u nas co kilkanascie metrow policja na ulicy stoi, a drogi na Starowke od pon. sa wylaczone z ruchu... Ciekawa propozycje dostalas, tzn mnie by sie podobalo takie zadanie - wyzwanie i budowanie wszystkiego, ja etz to lubie :) tak niegrzecznie sie spytam, a podwyzke tez Ci zaaoferowali?? poczekaj czy odezwa sie z tej nowej firmy i co zaproponuja i wtedy mozesz zaczac myslec... :) Matka -> witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce świeci dzień wolny od pracy:) Cóż można chcieć więcej? Poranna kawa w sieci i na powietrze wypadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- a u nas mniejsze korki niz wczoraj, dziwne... Ale dopiero jutro sie zacznie! Chyba wybiore sie jutro pod okno, jestem ciekawa jak to bedzie z \"nowym\" papiezem... A podwyzke owszem, ale nie rozwiaze to moich problemow finansowych, ale tez zapowiedz, ze za pol roku moge liczyc na nastepna... Ide dzis na te rozmowe do drugiej firmy i sie okaze... Matka- ja tez przy kawie :) tylko niestety nigdzie sie stad nie rusze do 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide zaraz na gore do bufetu, tam sa wielkie okna na odpowienia strone, trasa przejazdu Papieza biegnie kolo mojej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani ech zazdroszcze Ci Tygrysku.. ja nawet w tv nie widziałam.. tylko mam nasłuch na wizyte Papieża w radio:) no i normalka u mnie... bo mam znowu roboty duzo.. Kati...słonko.. jak zdrowie? 🌻 witajcie i klikajcie... marcy i Matka66 🌻 buziaki dla reszty😘.. brykam do pracki girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrys -To ja jutro, albo pojutrze sobie \"popatrze\" :) Kati - co z toba? odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow zmoklam wracajac do domu ... jestem zmeczona ale w dobrym humorze :) Ghana - > i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec rozmowa fajnie... Pani sympatyczna... Odpowiedz da w poenidzialek, i wtedy bede miala jeden dzien na zastanowienie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik z... domu :) Dzisiaj dali nam wolne... :) Ghana -> zastanawiac mozesz sie juz dzisiaja, a jak sie okaze, w pon. ze Ci podziekuje to nie trudno, ale moze warto zalozyc ze odpowiedz bedzie pozytywna i na spokojnie wszystko przemyslec przez weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- ale nie wiem jakie warunki mi zaproponuja, bo w sumie dopiero wtedy bede mogla porownywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani chcialam tlykow w skrocie napsiac ze znlexlismy odpowiednie miszkanie 8 wielkich pokoi :D:D i super kuchnia no i blizej miasta ale neta tam nei am wiec jakis czas znow nie bede pisala u was widze oki Girl aj tyz tylko nasluchuje :D:d a Kati faktycznei sie nei dozywala Tygrys u mnei znow pada :(. pozdrawiam wszytskich ide wydawac pieniazki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wicher wieje... prawie mnie z roweru zdmuchnelo... Bezka -> o to sa bardzo dobre wiesci, najpierw zmienilas prace na lepsza, potem mieszkanie, co bedzie nastepne?? ;) Ghana -> aha czyli dopiero w pon. sie wszystkiego dowiesz... myslalam, ze juz Ci wiecej informacji udzielili... Moze pomoge -> topik idzie w gora, a my wiemy co u nas slychac - same pozytywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) dzisiaj jest sliczny, sloneczny dzien -taki w sam raz na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis ntutaj was malo mam nadzieje ze w pajacyka klikacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dobrze Bezka mowi, malo nas... ale klikac i tak trzeba!! Dzisiaj jest komunia mojej bratanicy, mam nadzieje, ze nie bedzie padac... na razie jest pochmurnie ale nie b. zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie padalo, wialo, bylo zimno... ale Dominika (bratanica) i tak bardzo wszystko przezywala, wiec pogoda nie byla dla niej taka wazna... zdjecia juz sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) pogoda zamiast letniej robi sie zimowa... brrr wicher szaleje... a ja znow musze sobie pomonologowac... gdzie sa wszyscy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem! Juz klikam! Chyba musze zalozyc internet w domu, bo tu krzycza na mnie, ze mnie nie ma! :) No i w koncu nie poszlam na spotkanie w mlodziezy... S. sie rozchorowal, no i zaluje... Bo spotkanie bylo naprawde super! Wogole Benedykta odebralam bardzo pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×