Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Girl- jak otworzysz szeroko okna to moze nie bedzie tak zle w tym pociagu! A wogole od czwartku zapowiadaja ochlodzenie do 25 stopni :D Kamorek- dobrze, ze to tylko weekendowe przeziebienie i juz mozesz brykac tu i tam :) Tygrys- u mnie lalo i to solidnie! Mialam ochote tanczyc na deszczu- robilam tak jak bylam mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D pam papa pam :classic_cool: *** - Panie doktorze, mam problem. Od pewnego czasu brak mi apetytu. Nie mam ochoty nic jeść... - Wie pan. Przy dzisiejszych cenach, to cenna umiejętność... *** Dwóch Anglików w średnim wieku gra w golfa. w pewnej chwili obok pola golfowego przechodzi kondukt żałobny. Jeden z grających odkłada kij i zdejmuje czapkę. - Cóż to - dziwi się drugi - przerywa pan grę? - Proszę mi wybaczyć, ale, bądź co bądź, byliśmy 25 lat małżeństwem. *** Przychodzi mężczyzna do baru, kładzie 200 złotych na barze i mówi do barmana: - Lej mi dopóki nie padnę, dowiedziałem się dzisiaj, że mój ojciec jest gejem... Za dwa tygodnie ten sam mężczyzna przychodzi znów do baru, kładzie forsę na blacie i mówi: - Lej dopóki nie padnę, dowiedziałem się, że mój brat jest gejem... Po tygodniu znowu przychodzi do tego samego baru i bez słowa kładzie 200 złotych na blacie. Barman zdziwiony pyta: - Czy jest ktoś w twojej rodzinie, kto sypia z kobietami? - Tak. Właśnie się dowiedziałem, że to moja żona... *** Rozmowa telefoniczna dwoch dresów: - Jak leci? - nic ciekawego, na siłowni dzisiaj komuś telefon skroili - jaki telefon? - no normalny, komórkowy! - ale jaki model?? - , wpadnij do mnie to ci pokaże *** Jedzie sobie w autobusie kompletnie pijany facet. Nagle spadło mu cos na głowę, ocknął się i rzuca hasło do gościa obok: - Przepraszam gdzie my jesteśmy? - W Lodzi - odpowie da facet. - To wiem, ale dokąd płyniemy? *** Co wy tam robicie, na tych próbach chóru? - Pijemy wódkę i gramy w karty. - To kiedy śpiewacie? - Jak wracamy do domu... *** Matka przyprowadziła swoją osiemnastoletnią córkę do lekarza, informując go, że córka nieustannie cierpi na mdłości. Lekarz po zbadaniu córki stwierdził, że jest ona mniej więcej w czwartym miesiącu ciąży. -Co też pan mówi, panie doktorze, moja córka nigdy nie miała do czynienia z żadnym mężczyzną?. Prawda, córeczko? -Prawda, nawet się nigdy nie całowałam - zapewniła córeczka. Lekarz bez słowa podszedł do okna i zaczął się intensywnie wypatrywać w dal. -Panie doktorze, czy coś nie tak?- pyta po pięciu minutach zaniepokojona mamuśka. -Nie, nie! Po prostu w takich wypadkach zazwyczaj na wschodzie ukazuje się jasna gwiazda i przybywa trzech króli. I za nic kur*a nie chce tego przegapić. *** Przychodzi facet do ortopedy: -Lekarz pyta - Pan ma takie krzywe nogi od małego? -Nie, od kolan - odpowiada pacjent. *** Dwóch kosmitów wylądowało na ziemi. Ciemna noc pustkowie idą. Dochodzą do zamkniętej stacji benzynowej. Podchodzą do dystrybutora. Jeden z nich mówi: - Dzień dobry my jesteśmy kosmici, przylecieliśmy tu w pokojowych zamiarach chcemy tylko porozmawiać. Dystrybutor milczy. Tak trzy razy. W końcu jeden z nich nie wytrzymał i mówi: - Chyba mu przywalę z lasera. Na to drugi: - Nie rób tego, to jakiś kozak. Więc jeszcze raz próbują a dystrybutor ciągle milczy. Więc ten jeden wyciąga laser, strzela, stacja wylatuje w powietrze. Wstają pół kilometra dalej otrzepując się z kurzu. Jeden drugiego pyta: - Ty skąd wiedziałeś że to kozak? Jak byś się okręcił 2 razy dokoła swoim penisem a następnie wsadził go sobie w ucho też byłbyś kozak. *** W kolejce stoją 6-letni syn i ojciec. Przed nimi stoi gruba baba - tak minimum ze 150 kg . Synek mówi do ojca: - Tato, patrz jaka ta baba jest ogrooomnaaaa... Ojciec się zaczerwienił, głupio mu się zrobiło i mówi: - Synku, nie można tak mówić o ludziach. - Ale ona jest taka gruuubaa... nigdy nie widziałem takiej grubej baby. - Dobrze, ale to niegrzecznie w ten sposób mówić o innych. W tym momencie grubej babie przy pasku odzywa się komórka - pi, pi, pi, pi... A synek z przerażeniem: - Tato! Uważaj! Będzie cofać!!! *** Przychodzi facet do sklepu zoologicznego z zamiarem kupienia rybek do akwarium. Jednak w akwarium sklepowym pływa tylko ejdna rybka...za to dorodna, kolorowa i piękna.... - Poproszę tą rybke.....-pokazuje palcem. - Niestety - mówi sprzedawca- ta rybka nie jest na sprzedaż. - Czemu?? - pyta zdziwiony. - Bo nie możemy tej. k.....wy złapać..... *** Wariacje nt. Niemców... - Niemieccy piłkarze są jak niemieckie jedzenie, żeby byli dobrzy muszą być przywiezieni z Polski! -Ostatnio tynkowałem dom pewnego satyryka z Niemiec. Jego żona mówiła na do widzenia, że ma dzięki mnie najpiękniejszy tynk w całym mieście , oraz pierwsze orgazmy od 5-ciu lat. - Dlaczego prostytutki na Mundial w Niemczech są importowane? Żeby Niemki nie musiały dopłacać. - Dlaczego Niemcy nie radzą sobie z powodziami? Bo nie da się ich rozstrzelać. - Niemcy wymyślili nowa mikrofalówkę, ma 10 miejsc siedzących. - Jedźcie do Niemiec, majątek waszych dziadków już tam jest. - Jak to jest, że w Niemczech produkują tyle dobrych samochodów? Jak się ma takie żony, czymś trzeba się zająć. - Dlaczego Niemcy lubią Mercedesy? Bo mają celownik i czują się jak w Tygrysie. - Co to znaczy, gdy krowa jest ładniejsza od kobiety? Po prostu przekroczyłeś granicę na Odrze. - Jak odróżnić niemiecką kobietę od niemieckiej krowy? Po kolczykach. - Dlaczego narodowy test inteligencji Niemców wypadł tak słabo? Bo pisali ludzie, a nie krasnale ogrodowe. - Dlaczego Niemiec nie złapie AIDS? Bo nie ma przyjaciół. - Po czym poznać postępowego Niemca? Nie odwozi dziadków do domu starców tylko na zabieg eutanazji. - Dlaczego japoński sędzia nie uznał bramki Krzynówka? Bo z przyzwyczajenia na widok Niemców podniósł rękę do góry. - Gdzie leżą Niemcy? Pod Stalingradem. - Wiecie, jak powstały Niemcy? Otóż siedział sobie Pan Bóg nad rzeką Odrą i mocząc nogi w płynącej wodzie, z gliny lepił nasz piękny kraj. A to,co mu nie wyszło, wyrzucał za siebie. - Dlaczego Krzyżacy przegrali pod Grunwaldem? Bo mieli wtedy paradę równości. - Wiecie, że na 10 kobiet niemieckich 12 jest brzydkich? - Wyznanie małego Fritza: Mój dziadek zginął w Aschwitz Spadł z wieżyczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jak to jest, że w Niemczech produkują tyle dobrych samochodów? Jak się ma takie żony, czymś trzeba się zająć. - Dlaczego Niemcy lubią Mercedesy? Bo mają celownik i czują się jak w Tygrysie. - Co to znaczy, gdy krowa jest ładniejsza od kobiety? Po prostu przekroczyłeś granicę na Odrze. - Jak odróżnić niemiecką kobietę od niemieckiej krowy? Po kolczykach. - Dlaczego narodowy test inteligencji Niemców wypadł tak słabo? Bo pisali ludzie, a nie krasnale ogrodowe. ucieło... - Dlaczego Niemiec nie złapie AIDS? Bo nie ma przyjaciół. - Po czym poznać postępowego Niemca? Nie odwozi dziadków do domu starców tylko na zabieg eutanazji. - Dlaczego japoński sędzia nie uznał bramki Krzynówka? Bo z przyzwyczajenia na widok Niemców podniósł rękę do góry. - Gdzie leżą Niemcy? Pod Stalingradem. - Wiecie, jak powstały Niemcy? Otóż siedział sobie Pan Bóg nad rzeką Odrą i mocząc nogi w płynącej wodzie, z gliny lepił nasz piękny kraj. A to,co mu nie wyszło, wyrzucał za siebie. - Dlaczego Krzyżacy przegrali pod Grunwaldem? Bo mieli wtedy paradę równości. - Wiecie, że na 10 kobiet niemieckich 12 jest brzydkich? - Wyznanie małego Fritza: Mój dziadek zginął w Aschwitz Spadł z wieżyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze Ghana Brazylii nie dokopala :( ale swietnie graja :) Ghana -> hihihi oj jakby lalo to tez bym chciala tanczyc w deszczu ;) Girl -> w pociagach nie jest tak zle, lepiej niz w nieklimatyzowanych busach.... a zdjecia beda?? mam wiecej, zaraz podesle :) Kamorek -> dobre, prosze o wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :) Pogoda się pogorszyła - pada i ochłodziło się, ale mnie to cieszy ;) Jutro imprezka służbowa więc będzie wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas padalo w nocy, moze jeszcze bedzie, bo troche chmur jest...?? oby, bo nadal jest goraco i duszno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) klikam i do pracki znikam... ps. u mnie wczoraj tez była piękna burza pt.: \"siwy dym\" ale za to po niej była piękna tęcza a nawet dwie..:) paaa buziaki brykam do robotki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duuuzo pracy..... ghany zal, a trzeba przyznac, ze brazylia byla lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popadalo 15 minut i znow swieci slonce... naprawde ciezko sie w takich warunkach pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) czy ja znow musze sama ze soba monologowac?? ech, zatem zabawi sie w pogodynke i powiem Wam, ze padalo w nocy, teraz dopiero slonce zaczyna sie przedzierac przez chmury, wiec powietrze jest lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) już jestem Tygrysku... nie będziesz prowadzic tutaj sama monologów... ale juz jutro wyjeżdzam na weseleisko.... i wracam dopiero we wtorek.... klikam i biore sie za prackę... bo mam jeszcze sporo:P miłego dzionka kochani 😘 ps.a u mnie nic a nic od wczoraj nie padało chociaz jest dziś troszeńke chłodniej niż było.... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ A u nas chyba nawet już nie padało, ale zrobiło się chłodno :) Moje chlopaki się ucieszyły, bo, w tym upale to apetyt stracili :D A to ogromna strata ;) Życzę Wszystkim miłego dnia i zmykam do pracy, bo dziś przyjechała nasza szefowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w nocychyba kilka burz przeszlo! Mam nadzieje, ze dzis skoncze =ekspresowy projekt, bo jutro biore wolne, zeby sie wyrobic na uczelnie, ale to juz ostatnie zajecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant wrocil pozno do domu i zastal zone sama w lozku, posciel roztentegowana, a zona jakos dziwnie rozochocona. - Cholera. Twoj kochanek tu byl? Gdzie sie schowal? Pod lozkiem? - i zaglada pod lozko - Pod lozkiem nie ma. W kuchni? - i zaglada do kuchni - W kuchni nie ma. W szafie? Z szafy wychyla sie reka z dwoma stowami. Policjant dyskretnym ruchem bierze. - W szafie tez go nie ma. To gdzie sie schowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow jest goraco... ale na ochlode mam pyszne lody smietankowe z truskawkowym sosem :) Ghana -> udalo sie wszystko skonczyc?? Girl -> baw sie dobrze :) Kati -> a mojemu psiakowi ostatnio apetyt dopisuje, oj bardzo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Po meczu piłkarskim kibic przegranej drużyny podchodzi do sędziego i pyta: - A gdzie pana pies? - Psa? Ja nie mam psa... - Wobec tego bardzo panu współczuję. Ślepy i bez psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Wczorajsza imprezka udana i zaliczona ;) Nawet kaca nie mam tylko śpiąca jestem bardzo :D W weekend wybieram się na wystawe kotów rasowych w Sopocie :) Może jakiegos braciszka lub siostrzyczkę przytargam moim chłopakom ;) Życzę Wszystkim miłego piątku i całego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac i klikac!!!! pogoda fajna - slonecznie i wieje - sam raz na zagle ale pomarzyc tylko moge... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść Tygrysku a ja mam chłodną :D ale bardzo wilgotną pogodę. Pada od wczoraj :) Całuski klikam i na imieninki znikam 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) Bylam wczoraj na filmie - \"Bilety\" -> dobre, polecam warto obejrzec cos innego.. a i jezyk mozna podszkolic (wloski ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Weekend zaliczony - na rowerze :D Taka piękna pogoda była, że żal było nie pojeździć ;) Dziś niestety szara rzeczywistość ;) Piękny tydzien się zapowiada :) Życzę Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech niby piatek wolny, a caly czas wisialam na telefonie, a o 20 jeszcze bylam w drukarni... Kati - jak na wystawie? u mnie od piatku padalo, ale wczoraj juz wyszlo slonce i dzis zaczyna sie nagrzewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka przyznaję, że upał mnie rozłożył i nie dojechałam :( Za to dojechała moja koleżanka i powiedziała, że nie mam az tak bardzo czego żałować - główną atrakcją były karmy i kocie gadżety w promocyjnych cenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie zapomnieliście o mnie? :P;) Mam zaległości, ostatnie 2 m-ce przecież Was nie czytałam, ale wpadam powiedziec że już jestem w domu i czuję się dobrze, więc bede juz teraz zaglądać częściej :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×