Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik sobotny deszczowy. Chcialam isc z Bąbelkiem na spacer, a tu leje :O Tajgerku wczoraj wypadlam po spotkaniu tak, by zdazyc na pociag i wrocic do domu przed polnoca (co mi sie na szczescie udalo ;) ), wiec przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zaczeło lać... Kati -> trudno, może następnym razem :-) w pełni rozumiem, że chciałaś jak najszybciej do domu i Bąbelka wracać :-) Kamorek -> a ja wczoraj zjadłam Prince Polo XXL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Dzis musielismy pojechac na zakupy, bo potrzebowalam spodni (w przyszlym tygodniu wyjezdzam sluzbowo na kilka dni). Przy okazji nakupowalam Bąbelkowi troche ciuszkow, bo wyrasta ze wszystkiego w tempie ekspresowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy - pierwszy dzien w pracy, a ja juz tesknie za Bąbelkiem... pierwszy dzien jest pewnie najgorszy ;) Tajgerku tym razem Mikolajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczu ciąg dalszy... a wczoraj wyglądałem jak zmokła kura... pff ale nim doszedłem do domu to już wyschłem w połowie :) Ghanuś dziękuję za zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik badanie słuchu, oczek i kontrola w szpitalu przebiegła pomyślnie Wszystko w porządku :D Anemii już nie ma. Niby trochę ciut mało przybiera (4,8 kg) ale jak na kobietę może będzie szczupła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak juz czwartek ;) Dzis bylam z Bąbelkiem na badaniu sluchu, bo cos tam w szpitalu po urodzeniu nie wyszlo (prawdopodobnie mial jeszcze w uszku wody plodowe ;) ), ale dzis wyszlo rewelacyjnie :) Trzeba uwazac co sie przy nim mowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyjeżdzam na weekend ponurkować :D już dziś mam wolne, bo jedziemy w samo południe niczym kowboje ;-) Dziubas -> dziekuje za podciagniecie tematu :-) Kati -> ciesze sie, że u Twojej córci już wszystko dobrze jest :-) tak, tak musicie sie pilnowac co mowicie ;-) Kamorek -> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Tajgerku Franek \"awansowal\" na corcie?? Nie zauwazylam, zeby cosik mu sie pozmienialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ciekawe co ci przygotuje na dzien mamy :D Ja z Polą robię laurkę ze zdjęciem i odbiciem rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka gotowa, i wydało się, że coś robiliśmy bo rączka i stópka była gdzie nie gdzie od farbek ;P hehe nie domyłem dokładnie ;P Teraz Polcia śpi a ja za chwilę biorę się za robienie klusek na parze na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kati to dlatego, ze na poczatku wydawalo mi sie, ze to Kamorek napisal o tym, a potem sprawdzilam, ze jednak Ty zmienilam imie ale nie tresc wiadomości ;-) przepraszam ❤️ weekend byl cudowny, pomimo kiepskiej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) Ależ mnie nie było, ale zdjęcia na mailu oglądnęłam :) No to klikamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×