Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

ale za oknem JEST piękne slonce i niebieskie niebo a ptaki spiewaja na cale gardlo! a jak pięknie się to slonce na sniegu skrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czołem stara gwardio
trzymacie się, widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku tabletki działają :D ;) Natomiast u mnie w pracy szaro i mokro a w domu mrozi i śnieg. Głosili w radio odwilż :D ta da... czołem :) żelazo nie klęka ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonca co prawda nie bylo ale i tak jestem szczesliwa, bo zaliczylam teoretyczny egzamin na rescue diver\'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik w poniedziałkowy mglisto deszczowy dzionek :) Tygrysku żona była tylko na chwilkę w sobotę gdyż: Córa bardzo wrzeszczała - jak zwykle. Po drugie strasznie u nas wiało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, jakto P, krzyczała? nie lubi spacerów, czy w ogole jest z niej krzykacz? Kati???? Co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie lubi tego ubierania się na spacery (łącznie z czapką) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Ostatnio troche ciezko siasc mi do kompa, bo Franciszek jest bardzo wymagajacym dzentelmenem i nie lubi jak mamusia poswieca swoj czas nie jemu :P Dzieki pieknej pogodzie duzo spacerujemy :) Udalo mi sie wreszcie odebrac dzis jego pesel, bo sie w przychodni dopominali ;) Poza tym - lapie kazda chwile snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda coraz ladniejsza, to wkrotce bedzie mozna chodzic na spacery bez czapki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ramach kawału obciąłem się na jeżyka i kupiłem parę vinyli i gramofon :) Jeszcze tylko przedwzmacniacz i jakieś kolumny. Pogoda jest śliczna :D ptaszki śpiewają, słońce świeci tylko, że człowiek w pracy siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nikomu dowcipu nie zrobilam :P Kati -> bardzo dziekuje za sliczne zdjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati bardzo dziękuję za fotki :) kolejny ładny dzień, Pola jeździ sobie w wózeczku a wieczorem jedziemy z nią na instruktaż jak ćwiczyć :) Już wysoko unosi głowę, gdy leży i trzyma ją parę minut w górze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Dzis znowu spedzilam z Bąbelkiem 3 godziny nad morzem :) A wieczorem ide ze znajomymi na drinka :D Spokojnie - juz nie karmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej chwili zrozumialam, że to F, idzie na drinka i sie bardzo ale to bardzo zdziwilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pole \"chwyciło\" po buzi słoneczko :) Wyglądała wprost bajecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) Dzis F byl u dziadkow i wygrzewal sie w ogrodku na sloneczku :) Jutro jedzie do drugich dziadkow :) Wszyscy go rozpieszczaja- ten to ma zycie :D A mamusia dzis zaszalala w sklepie dla dzieci i wykupila chyba pol sklepu ;) Ach ten Bąbelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, fajnie, że dziadkowie pomagają, masz chociaz troche czasu dla siebie... a\'propo czy podczas szalenstw Mamusia kupila też coś sobie?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×