Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

klik Słonecznie ech ech a ja w pracy :( nim przyjadę do domu to będzie jak zwykle wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Pogoda sie niestety troche popsula :( Od wczoraj pada deszcz, ale udalo nam sie zalapac na krotki spacerek :) Zreszta po 12-ej sie troszke rozjasnilo :) Mam nadzieje, ze to przelotne deszcze i Swieta beda sloneczne :) Z "frontu bobasowego" - Franek mial problemy z zaparciami, ale powoli odzyskujemy kontrole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brr dzisiaj jest zdecydowanie chłodniej... oby następny weekend był piękny, gorący i słoneczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik życzę wam mokrych jajek :-) i spokojnych świąt i gonienia za zajączkiem :o) Wczoraj było szczepienie i Pola bardzo płakała... Jak zasnęła koło 18tej to spała do północy :) Waży 4,2 kg i ma się dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik Swiateczny :) Wczoraj odwiedzilismy dziadkow (tzn. moich rodzicow i tesciow), wiec caly dzien bylismy poza domem- Babelek byl wykonczony ;) Troche sie wyspal na spacerku, na ktory poszlismy po sniadaniu, ale jak go wieczorem wykapalismy to spal do 3 w nocy ;) Dzis tez jest piekna pogoda i mysle, ze niedlugo ruszymy nad morze :) Zycze Wam zdrowych spokojnych radosnych i rodzinnych Swiat Zmartwychwstania Panskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrociłam ze spaceru, niby nie ma słonca ale nie jest specjalnie zimno... a w parku pusto, czyzby wszyscy naprawde siedzieli caly dzien przy stolach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po świętach ufff... Tygrysku nie przy stole a z córką na rękach bo mieliśmy dwudniową rewolucję brzuszkową po podaniu marchewki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj biedne malenstwo... i to po marchewce? a to ponoć takie zdrowo i dobre dla maluchow warzywo jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) chyba jeszcze delikatny ma brzuszek (?) kolejny sloneczny dzien, wieczorem jeszcze udalo mi sie pospacerowac z corka po ogrodzie :D planujemy tez chrzciny w tym miesiacu :) udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik srodowy :) Kolejny dzien z piekna pogoda :) Wczoraj znowu kupilam Bąbelkowi parę ubranek (strasznie szybko ze wszystkiego wyrasta;)), a w zasadzie glownie dodatkow typu skarpetki, rekawiczki i czapeczki, a dla rownowagi dzis odwiedzilam sklep kosmetyczny i z ubrankami dla duzych dziewczynek ;) Nabylam tusz do rzes, 2 eyelinery, 2 bluzeczki i wiosenna torebke :D My tez mamy problemy z brzuszkiem- Franek ciagle ma zaparcia i wracamy do starego mleka (ktore wlasciwie mlekiem nie jest- to taki preparat/odzywka na recepte dla dzieci uczulonych na krowie bialko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak dzieci szybko rosna a jest tyle pieknych ubranek dla nich ;-) Kati -> jak tusz kupiłas? ja ciagle nie znalazlam takiego, ktory by mi w 100% odpowiadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kLIK popoludniowy :) Tajgerku tusz kupilam sephory, bo kupowalam ich eyelinery (sa swietne), to przy okazji chwycilam i tusz- ujdzie, ale bez rewelacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech chyba zatem nie znajde idealnego tuszu... bardzo prosze trzymac kciuki za pogode na weekend, jade zaliczać kurs Rescue Diver. Gdyby to bylo zwykle nurkowanie - żaden problem, co tam deszcz... ale my spędzimy pewnie ze 3,4h holując, przeprowadzając akcje ratunkowa, symulując różne niebezpieczne sytuacje etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny przedspacerkowy :) Tajgerku trzymam kciuki :) My tez mamy ekstremalny plan na sobote ;) Wybieramy się z Bąbelkiem do muzeum Sopotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek byl udany choc wrocilam lekko wykonczona ;) Bąbelek daje czasem w kość :D Po powrocie zrobilam zupe serowa i przygotowalam rybke na obiad, a Maluch dostal megabuteleczke mleka :) Milego piatkowego wieczoru i calego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam wczoraj wieczorem - bardzo zmeczona, zmarznieta ale szczesliwa, bo ZALCZYLAM! a poza tym bylo super i pogoda dopisala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co bądź kogo zaliczyłaś :> hihi Dzisiaj córka jedzie do kardiologa na kontrolę, jak na razie nie było atrakcji brzuszkowych po podaniu zupki jarzynowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×