Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

czyli weekend coraz blizej!! czy u Was tez byla taka wielka burza, po ktorej wcale nie ma ochlodzenia a lepki upal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy tylko się błyskało i popadało. Co prawda kwiatki podlało ale za bardzo nie pomogło gdyż wciąż jest parno. Pola nauczyła się teraz spać na lewym boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - nie piszę, bo niestety jest przerwa wakacyjna i zajęć nie ma, więc zostają nam tylko ogrodowe baseniki :-) ale w tych się taplamy! W dużym basenie u mojej siostry gdzie można by trochę popływać woda trochę chłodna i księżniczce nie odpowiada - dla mnie też zimna, więc jej się nie dziwię ;-) Kamorek - u mnie Mała preferuje prawy bok, albo sama przez sen obraca się na brzuch! Kati - miłego 3-dniowego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatek!! to takie maluchy spia na boczku? myslalam, ze tylko na pleckach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a na boczku, potem nad ranem tylko czuję jak mnie kopie nogami. Dzisiaj już córcia przed szóstą zrobiła mi pobudkę. Jest bardzo zainteresowana tym co się dzieje w około. Na spacerach kręci głową w około, tutaj trawka, tam kolonia idzie i śpiewa, obok przejedzie samochód czy zaszczeka pies. Wszystko interesujące :) Zabawia się teraz w wykopywanie zabawek z wózeczka. Czekają nas kolejne badania bioderek i USG główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Bylam dzis z Babelkiem na 4-godzinnym spacerku :) taka pielna pogoda, ze trzeba bylo skorystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie żeśpią na boku, a w nocy się kręcą! A czasami się budzi, bo leży na brzuszku, a nie chce, a nie umie się jeszcze obracać z powrotem na plecki! My jutro idziemy na weselicho, a moda do dziadków - ciekawe jak to będzie - pierwsza noc bez dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLik sobotni :) Pieknej pogody ciag dalszy ;) Jak W wroci z pracy, to wezmiemy Bąbelka na spacerek :) A zaraz bede na nim \"testowac\" nowa zupke ;) Kaszki ryzowe wcina az milo, ale musze mu spiewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam pewna, ze rano do Was napisalam, bo klikalam na pewno :D w wawie nadal upal trwa, gdyby nie to, ze caly dzien spedzilam nad woda, to nie wiem jakby wytrzymala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było weselicho :-) wybawiłam się za wsze czasy :-) czyli za ostatni rok, kiedy się raczej nie bawiłam :-) A córka u dziadków też była grzeczna, więc nie zniechęcili się! A to dobrze wróży na przyszłość! Klikam i idę znowu segregować ubranka, bo kolejna partia za małych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) jest chlodniej ale slonecznie, wiec mnie taka pogoda pasuje. lubie upaly ale tylko w weekendy i na ulropie ;-) Ghana, a zdazyla mala chociaz kazde z ubranek miec na sobie? ;-) Kati, a F. ile teraz mierzy/wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Tajgerku Bąbel wazy cos ok. 7500 (na ostatnim szczepieniu bylo 7300) i mierzy bodaj 64 cm :D Duze chlopaczysko ;) Jutro robie sobie wolne i spedzam dzien z Babelciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerku co tam w Warszawie? Czytalam, ze armatki poszly w ruch ;) U nas komentujemy to wydarzenie na biezaco z wiadomych wzgledow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w środowy poranek :) Pola dzisiaj ładnie spała w nocy na brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :-) Kati -> oj dzialo sie, dzialo... \"na zywo\" nie widzialam, bo do/ z pracy troche dalej od KDT jezdze i nic nie bylo slychac ani widac. generalnie to przerazajaca ta cala sytuacja byla... a Bąbelek to juz duzy chlopak jest :D Kamorek -> a co w koncu kupiles zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku kupiłem bluzeczkę z Solara i koszulę nocna Triumpha. Podobały się bardzo :) Kati wiem z jakich względów się interesujecie ;) Właśnie się dowiedziałem że Pola jest dzisiaj z rana marudna może to na taką pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Pogoda jest piekna, mamy dzis z Babelkiem wolne, zaraz wpadnie moja przyjaciolka wiec czegoz chciec wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas waga 7270g - gigantyczna jest... no cóż, mam dobry pokarm :-) Tygrysku - oczywiście, że nie zdążya we wszystkim pochodzić... Kamorek - to zdjęcie z uśmiechem prosto do reklamy :-) Kati - my jutro jedziemy do siostry na basen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku pewno na \"Zetce\" znowu będą podawać, że będzie padać w całym kraju :P (tak jak wczoraj) Od samego rana słoneczko. Przynajmniej lekki wiaterek jest. Tak wyłożyć się na kocyku na trawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak gorąco, że... jutro jadę na basen do siostry do ogródka ;-) Polecam wszystkim, którzy mają taką możliwość! Dobra już nie jestem złośliwa, współczuję tym co w pracy muszą siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×