Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

mialam w planach puscic tego totka ale zapomnialam :-P i dobrze, bo cyfry i tak nie moje byly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja puszczam zawsze na chybił trafił, ale tym razem nic z tego - czyli trzeba dalej chodzić do pracy... Kamorek - u nas też zębów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pudło" tym razem :) zatem witaj praco ;) Co łączy Leppera z szynką konserwową ? Nazwa: Polish Ham. --- Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekł im: - Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojąco, a drugim... Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął: "Ja!!! Ja!!! Ja!!!! Ja to chcę, proszę, Panie, prooooszę, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie". Ewa się zgodziła, mówiąc, że takie rzeczy nie mają dla niej znaczenia. Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał po Rajskim Ogrodzie i obsikiwał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży wysikując rysunki na piasku... Nie przestawał się z tym obnosić. Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia mężczyznę, gdy Ewa spytała: - "A jaki jest drugi prezent?" Bóg odpowiedział: - rozum, Ewo, rozum... --- dobre wieści: nie pada i za dwa dni weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik urlopowy :) Plany urlopowe sa ambitne i nawet sa realizowane ;) Wczoraj byl pierwszy dzien sprzatania, a jutro drugi :) Sama nie dalabym rady ;) szczegolnie, ze Babelek nie pozwala na dlugie rozlaki z mamusia i tatusiem ;) Koty standardowo olewaja wszelkie proby posprzatania domu i profilaktycznie staraja sie brudzic podwojnie ;) Heh u nas to sa nawet 4 zeby :) Bobo tez probuje wstawac, ale efekt jest raczj komiczny :D Mamy ubaw po pachy :) Jest taki rozkoszny, ajk sie nadyma i robi czerwony z wysilku i ze zlosci ;) Pogoda sie pogorszyla - zrobilo sie chlodno i co jakis czas pada deszcz... przynajmniej mozemy sie wylegiwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. a jak u was z gaworzeniem? Bo Bobo nadaje na pelen regulator :D Mowi nawet mama, ale nie ludze sie - to oznacza wiele rzeczy ;) Do tego dada, pffff i rozne takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha :) jeśli chodzi o odgłosy gębowe ;) to Pola idzie całą parą. Mama mówi z szybkością strzelania karabinu maszynowego, tata jeszcze nie mówi, ale np powiedziała już słowo "kufa" :D i to było jedno z pierwszych jej słów.... (sic!) :P Też już wstaje a jak się chwyci na przykład komody czy łóżeczka to już robi z dwa kroczki w bok. Nie wiem jak u was ale u mnie świeci słonko i jest w miarę ciepło (przynajmniej bardziej niż wczoraj). Chociaż w nocy było zimno (ale za to Księżyc pięknie świecił w towarzystwie z planetą ale nie pamiętam jaką :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano deszcz, teraz widze jakieś prześwity! U mnie od dwóch tygodni tatatatatattata - i dadadadada a mamy nie ma :-( no cóż jeszcze chwilę poczekam! No i krzyki zadowolenia - jest coraz bardziej "donośna" :-) Kamorek - kto Pole takich rzeczy uczy?!? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjuuu ale leeeeje, zacina mocno oby do rana skończyło... klikam i pod prysznic znikam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D super Tygrysku, tylko świńskiej grypy nie przywieź nam stamtąd ;) świeci słońce i błękitne niebo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik urlopowy :) Jejku zostal mi juz tylko tydzien wolnego :( ten czas tak szybko leci... Jutro rano wyjezdzamy na weekend ze znajomymi i dziecmi nad jeziorko (dzieciaki sa w podobnym wieku ;) ) Pogoda co prawda nieciekawa (zimno i pada co jakis czas), ale mysle, ze bedzie fajnie :) tylko ciezarowka by sie przydala na te wszystkie gadzety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) ech i przyszla jesien... a ja chora, bardzo tego nie lubie, niby nic, zwykle przeziebienie a tak meczy... Kati -> udanego dnia wam zycze i duzo slonca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczny klik w niedzielę. Idę poprasować ubranka córki póki śpi. 🌻 miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Jestem totalnie wykonczona, prawie nie spalam w nocy, bo F byl niespokojny i plakal (w nowym miejscu...). W dodatku pogoda byla fatalna, deszcz i zimno, wiec maluszek byl niespokojny... ale poza tym bylo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Tajgerku urlop mam jeszcze przez tydzien :) ale ten czas tak szybko leci... Dzis male Bobo wylecialo nam z krzeselka do karmienia :( Oczywiscie nic sie nie stalo, ale omal nie dostalam zawalu :( Poplakal chwilke, a potem wciagnal kaszke i bylo ok, ale ja dlugo sie trzeslam... on jest jak mala iskierka, nie sposob czasem go upilnowac... Poza tym pogoda do d... nawet na spacer nie mozna pojsc :O Bylismy wiec na zakupach i tez bylo fajnie ;) Bobo dostal zestaw zimowy - rekawiczki na sznureczku, szaliczek i czapke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kati faktycznie pogoda do d. Taka już listopadowa... Dobrze, że się nic nie stało Franusiowi, nam lekarka powiedziała (jak córka spadła z łóżka), że to dopiero początek i się zacznie... Zatem chrzest bojowy masz za sobą... Dziąsełko nadal nie ma zębów, ale za to chodzi już wzdłuż mebli jak tylko się trzyma rączkami mebla. Wspina się, oraz odkryło nową zabawę, (mamy łóżeczko od córki przystawione do stóp naszego łóżka) podchodzi na czworakach do boku swojego łóżeczka, trzyma się szczebelków, wstaje i potem puszcza się poręczy łóżeczka lądując na pupie. Potem śmieje się i klaszcze. Aha, umie też robić "papa", chociaż nie czasem się jej chce (tak myślę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku zatem zapraszam na południe, tutaj ciepło i aktualnie niebieskie niebo i co za tym idzie oczywiście świeci słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już pierwsze guzy sa na głowie, jak siedzi i nagle bach ;-) Chyba nie da się dzieci przed tym uchronić! A dziś u nas już słonko świeci, ale rano padało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny deszczowy :) W Trojmiescie leje i leje :O Zreszta i tak nigdzie nie wychodzimy bo Pan F sie przeziebil i ma katarek wiec trzymam go w ciepelku :) A jaki apetycik ma :D Troche marudzi, ale ogolnie jest slodki ;) Teraz mam juz wolne - male Bobo spi, ja moge sobie odpoczac, poczytac cos, poogladac tv, wypic lampke winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :-) jest fajnie i cieplo ale szaro, chociaz slonce sie niesmialo przebija zza chmur :-) dzieci to sie na pewno nie da uchronic przed guzami i brudzeniem sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Dziś słonko i ma być gorąco! Moje dziecko dostało skoczka - wczoraj złożyliśmy i jest bardzo szczęśliwe :-) Więc i ja jestem szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×