Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Doobry wieczór :) dzisiaj a raczej wczoraj zdawało się mnie iż jest październik a tu już listopad... ba... jaka niespodzianka 🌻 Tygrysku było 1080. Gratuluję nowej posady. Co to będziesz dokładniej robić? Podziel się tajemnicą ze mną... powiedz mi na łóżko... tzn na uszko :) Girl przynajmniej przedłużę życie smiechem ;) :P Kati, no no pełen profesjonalizm i moooże nawet nie kamuflowany ;) Ze świecą szukać takiego pracownika :) Piegusku 🖐️ miłej nocy, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wczoraj spotkałam się z moja przyjaciółką (nie widziałam jej parę miesięcy, bo pracuje w Anglii) i dzis mnie troszkę główka boli ;) Pogoda paskuda - potwornie zimno. Tygryś gratuluje jeszcze raz :) Może zdradzisz nieco szczegółów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - rgatulacje! co prawda teraz koniec z wolnoscia ....ale super, ze masz prace - w koncu ktos cie docenil! a jaka to posada? Kati - na pewno wszystko ok! Girl - poprostu pieskom robi sie tatuaz z numerem identyfikacyjnym, moje maja na lewym uchu. Teraz juz mozna zamiast tego chipy wszepiac, ale w zwiazku kynologicznym wymagaja tatuazu, no i nie byloby mnie stac zeby zachipowac 10 pieskow - to ok 1000zl A pieski dzis koncza 7 tygodni! STO LAT! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:D:D:D klik .. klik.... ech jak fajnie że juz dzis piatek.. mialam kiepski tydzień .. zaganiany i zabiegany i z zostawaniem po pracy :P Tygrysku... tak tak.. jesli mozesz to prosimy o coś bliżej o tej pracce... i jeszcze raz gratuluje... niezła jesteś wykosiłas wszystkich kandydatów:D:D:D 🌻 Ghanuś... aaa to o takie tatuaże chodzi... nie wiedziałam o tym bo też i nigdy nie mialam do czynienia z rasowymi pieskami :) i z okazji 7 -tygodnia Hip Hip Huraaaa i Sto lat niech nam zdrowo sie chowają psiaczki :D:D:D 🌻 Kamorku... bardzo lubię twoje \"rozweselacze\" :D:D:D 🌻 Kati... świetnie że odreagowalaś to nerwowe czekanie na prezesa spotkaniem z koleżanką... tylko kiepsko że łepek cie boli:D 🌻 buziaki i ciepluśkie uściski dla Wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff dopiero wrocilam od lekarzy... uwielbiam te kolejki... na szczescie mialam dobra ksiazke do poczytania :) jaka praca?? hmm w GUSie, tyle moge powiedziec na razie, a szczegoly to jak juz ja rozpoczna... ale jest slicznie i bialo za oknem, naprawde pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaak, wpadam po dżamprezie a nikogo tu nie ma, wszyscy balują i tak powinno być :D miłego aleluja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam tylko kilka ostatnich Tygrysku masz prackę swietnie kochani na serio nie mam czasu nic poczytac wybieram sie na odwiedzanie rodzinki ale bardzo za wami tesknie i zebyscie o mnie nie zapomnieli wtedy kiedy nie moge pisac i klikac to poogladajcie sobie prezentacje i pomyślicie o mnie cieplutko z lekka pozapychałam wam skrzynki :P causki dla wszystkich papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie uda sie dzis dobic do tysiaca, bo jest zaledwie: 751 obiadkow.... Bezka -> 🖐️ 👄 jak nastroj przed zblizajaca sie sesja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Tygrysku przed sesja??? przecież ona jest dopiero pod koniec stycznia :D:D na razie zyję do swiat potem bede ........... się uczyc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jade juz do rybnika bo mam zajecia ale za tydzien wracam 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ No tak - znowu poniedziałek :) Czeka mnie dziś (i przez cały tydzień) masa spraw do załatwienia w związku z mieszkankiem. Weekend minął mi pod znakiem porządków i robót wykończeniowych :) Znikam do robotki :) Życzę Wszystkim miłego dnia kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ale zimowo! bialo wszedzie, ale podobno ma byc cieplo, wiec stopnieje ... Bezka - nim ogladne wszystkie maile to minie troche czasu! Tygrys- a kiedy pierwszy dzien w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
303 :) jade dzis, w koncu, po monitor niwy - LCD :) Ghana -> chyba od 1.XII. Kati -> 🖐️ jak sie posuwaja prace w nowy mieszkaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) ajajajjjj.. dzis jestem zarobiona po uszy.... klikam i brykam... :) ale widze ze Bezik dopisał sie.. znaczy sie że żyje:D:D:D paa robaczki moje.. buziaki😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę, bo mam szalony dzień :) Udało mi się dziś wymeldować (od rodziców) i w przyszłym tygodniu zamelduję się w swoim mieszkanku:) Muszę się wcześniej urwać, bo mam do załatwienia sprawy papierkowe :) Tygryś właściwie jest już niemal gotowe:) Został mi 1 karton do rozpakowania i worek z ciuchami (problem z tym, że nie wiem co z nimi zrobić, bo właścviwie ich nie noszę, ale wyrzucić mi szkoda, bo może kiedys się przyda ;) ) i nadal czekam na kanape, bo maja poślizg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku supcio z monitorkiem :D Ja za to kupuję części do roweru :) oraz mam na oku jedną szafę do mojego kompletu bo już nie mam miejsca w starej uu ;) To standardowo przepijemy pierwszą wypłatę z GeesU...S ;) Kati superowo mija Tobie czas na robieniu z mieszkankiem własnym :D jak to stare porzekadło mówi ciasna ale własna :) 🌻 :P Kiedy fotki??? tak dla przypomnienia mówię, że się piszę na listę :) Girl aleś zagoniona dziewcze, klikasz, brykasz, normalnie full serwis :) ❤️ Ghanik, kaj tam biało? Tu większość stopniała.. ale znowu dopadało z leksza :) Bezka tylko nie pomyl instytucji w Rybniku ;) :P *** Siedzi trzech gości w łodce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja: - Słońce wschodzi. Drugi mówi: - Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu. Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki. Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce: - Odbiło ci!? Za co? Ten mówi: - Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda. Na to wściekli wędkarze w wodzie: - A ty to co, cwaniaczku jeden!! Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi: - A za niepotrzebne dyskusje Ban! *** W takim razie, klikam i zmykam przygotować żralełko, napoje & etc bo urządzam wieczorkiem pokaz z Transcarpati 🖐️ jak ktoś ma ochotę to zapraszam, ...oj, będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy jak najbardziej udane :D mam nowy monitor, myszke i klawiature :D a energia mnie rozpiera, jak .... jak... jak sama nie wiem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Witam Wszystkich w ten mroźny, śnieżny dzień :) Jestem zmęczona po wczorajszym załatwianiu spraw związanych z mieszkankiem (ale wszystko mi się udało!) i w dodatku niewyspana, ale szczęśliwa :D Życzę Wszystkim miłego dnia i zmykam do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robaczki :) klik.. klik Tygrysku... fajnie ze taka energia Cie rozpiera... i po moich komputerowych problemach.. natchnełaś mnie.. chyba kupie nowy komputer bo staremu to juz nawet moj sentyment i przywiązywanie się do rzeczy nie pomoże:D:P 🌻 Kati... śnieżek pada u Ciebie?:) a to ciekawe... u mnie słonko za oknem i lekki mrozek no i zero śniegu, wspaniale sie czyta że jesteś szczęśliwa.. mimo że nie wyspana... ale to chyba normalne przy takim natłoku zadań jakie mialaś ostatnio:D 🌻 Margotko 🌻 Fiołeczku 🌻 Beziku 🌻 Ghanuś 🌻 Kamorku...:D:D:D 🌻 \"Ogloszono przetarg na budowę Bramy Anielskiej w Niebie. Pierwszy zgłosił się Anglik... - Ile chcesz za zbudowanie Bramy Anielskiej? - pyta św. Piotr - 900 000 $ - Ale czemu aż tyle? - Wiesz św. Piotrze, 300 tys na plany, drugie 300 tys na materiały i 300 tys na moje wynagrodzenie. Następny przychodzi Niemiec... - Ile chcesz za zbudowanie Bramy Anielskiej? - pyta św. Piotr - 1 500 000 $ - Ale czemu aż tyle? - 500 tys - solidny plan, drugie 500 tys - solidne materiały no i 500 tys - moje wynagrodzenie. Przychodzi Polak... - Ile chcesz za zbudowanie Bramy Anielskiej? - pyta św. Piotr - 3 900 000 $ - Ale czemu aż tyle? - św. Piotr złapał się za głowę. - Wiesz św. Piotrze, milion dla Pana Boga, milion dla Ciebie i milion dla mnnie a Abglik odwala robotę za 900 tys. :) \" buziaki dla Wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
334 :D energii nadal mnostwo :D jade dzis do kadr zlozyc reszte dokumentow i zawiesc wyniki badan :) Girl -> oj warto w monitor zainwestowac.... roznica jest kolosalna!! Kati -> snieg masz?? u mnie piekne slonce :) czyli jak wyglada sytuacja, wszystko juz z mieszkaniem jest zalatwione?? Kamorek -> oj tak... dokladnie tak to wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - ja najpierw musialabym w komputer zainwestowac :-) Kati - to juz prawie rozpakowana! Ja mam zasade jak nie nosze czegos przez 2 lata tzn, ze juz tego nie wloze! Kamorek - u mnie bialo. i slisko! Bylam wczoraj na Harrym Potterze! Dla mnie aktorzy są juz zdecydowanie za starzy! Ale efekty specjalne super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×