Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Dziś pobudka po 5 rano.. nikt nie wie czemu, chyba nawet Nina nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś moje grzeczne dziecko posłuchało i spało do 7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Ja tam standardowo nie spie juz od 4 :O Jak jedno zasypia w koncu to drugie sie budzi, masakra. Ghanuska spij poki mozesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -----> duzooooooo siły u nas niby zimno, a jednak ciepło. Slońce już dużooooo mocniejsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikac, klikać - ale lampa na polu - byłam się przejść do sklepu - bosko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, pogoda jest całkiem przyzwoita, a poniewaz mam urlop to w koncu moge sie nacieszyc sloncem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny :) F troche przeziebiony. T dzis po werandowaniu spal 3 godziny - bosko :D Jutro planuje jego pierwszy spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie umawiałam się z nikim na śnieg z deszczem - bleeee! wali śniegiem normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas piekna wiosenna pogoda :) Bylam na pierwszym spacerku z Tadzinkiem :) Franio zostal w domku, bo nie czuje sie jeszcze najlepiej, ale mysle, ze jutro moze juz wyjdzie na krotki spacerek z nami :) Mam nadzieje, ze brzydka pogoda i mrozy to juz przeszlosc ;) Planujemy jakis dluzszy (czyli godzinny ;) ) spacerek z chlopakami w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, gratuluje! jak długo Tadzio spał po spacerku? Ghana, dzisiaj juz chyba lepsza pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) Dzieki Tajgerku, jestem z siebie dumna ;) Przedwczraj Tadzio spal 2 godziny po spacerku, a wczoraj nic. Zreszta wczoraj, to ostro dal mi w kosc w ciagu dnia, a potem wieczorem. W nocy tez niewiele spalam, masakra :O Dzis spokojniejszy, wiec moze troche odpoczne :) Zaraz zreszta zabieram chlopakow na spacer do parku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik,
­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki piekny wiosenny weekend byl :) chyba nawet Ghana nie moze narzekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noweeeeeeeeeeeee
a macie namiar na jakaś fundację pomagająca osobą chorym na jelita dokładnie na CU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie mamy namiaru - tutaj "tylko" klikamy, a nie dużo fundacji ma taką stronę ze sponsorami. Kati - super z tymi spodniami!!!! Gratulacje! Wiosna w pełni, w słońcu to chyba 20 stopni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Chlopaki troche mi sie pochorowaly. Wczoraj bylam z nimi u pediatry, a dzis z T u laryngologa, ale na szczescie wszystko w porzadku (tzn. katar ma dosc konkretny, ale nic wiecej). Pogoda sie popsula, a ja juz kupilam sobie super plaszczyk wiosenny i nowa torebke (do bogatej kolekcji :P ). Trudno, plaszczyk musi poczekac na cieplejsze dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik :) trochę zachmurzony ;) wybaczcie, że się nie odzywałem ale mamy inwenturę na filii i trochę gonienia jest 🌻 aha, mam nowy nr telefonu, podeślę wam go ❤️ Jeszcze jutro przeżyć urodziny i będzie prawie weekend :) lecę dalej, paaaa buziaki. p.s. Polka zdrowa, coraz bardziej integruje się ze mną ;) tylko, ten nieszczęsny cycu.... Kiedy się oduczą obie moje kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - STO LAT!!!!!!! Jak urodziny to świętujemy!!! hmm Pola jest już duża jak na cyca, tak przynajmniej wg mnie. A na oduczenie mogłaby podziałać klejna ciąża - wtedy nie można karmić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Kamorku wszystkiego najlepszego 👄 Pogoda fatalna - zimno jak nie wiem co. Na szczescie siedzimy w domu. Tylko ogrzewanie musialam podkrecic bo mi zimno bylo...\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ślicznie 👄 się rozpadało, idealna pogoda na testowanie kaloszy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku spóźnione ale jak najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Tygrysku... Masz ci klops, od piątku mam znowu śnieg na dworze :/ a dzisiaj 1 dzień kalendarzowej wiosny :D :D Miłego dnia!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki śnieg? ma być wiosna! zimowe kurtki wraz z szalikami, czapkami i rekawiczkami uprane i schowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×