Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

pogoda iście wiosenna... Bezka -> wiem, ze jest godzina wczesniej u Ciebie ale Ty potrafisz i o 2 (naszego czasu) klikac, wiec to i tak jest pozno ;) a o ktorej wstajesz?? Girl -> tak, tak stanowczo zafunduj sobie ferie!! a nie ubierasz sie za cieplo (i stad te przeziebienie), dzisiaj rano bylo 7 stopni a ludzie poubierani jak na wielkie mrozy... puchowe kurtki, golfy, czapka, szalik... Kamorku -> no, no jakis Ty calusny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieski swietnie, ale ja od tego stresu to chyba sie calkiem rozsypie! Zazdroszcze Kati tego remontu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) co za pogoda... nie dość ze gardlo mnie drapie potwornie to całą noc tak wialo że momentami sądziłam iż to juz dach mi z domu porywa brrr.... a tak ogólnie to u mnie mimo wiatru ciepełko :P Kati... działasz pewnie w kuchni pełna parą ... trzymaj sie 😍 Ghanuś ... Tygrysek ma racje szczeniako - terapia działa cuda :) i zabraniam sie rozsypywać !!! :) 😍 Tygrysku, Beziku, Kamorku... i Margotko (gdziekolwiek jesteś) no i wszscy klikacze ... buźka 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to Girl mi to wietrzysko przygnala... dzisiaj u mnie szaleje... ale dzieki temu przegnal bure chmury, widac kawalki niebo i nawet slonce probuje sie przebic :) Girl -> zdrowka Ci zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w nocy sciągałam choinkę z balkonu - dobrze, ze o 5 rano nikt mnie nie widzial, bo robilam to w pizamce :) ale balam sie, że ona spadnie. Z mieszkania dalej nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow wieje i pada 😠 ale nic to czy to w slonce czy w deszcz - klikac trzeba!! ;) Ghana -> hihi fajnie to musialo wygladac, w pizamie walka z choinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tgrysek - ty sie tak nie smiej- poklulam sie jak cholera ;) Wreszcie mam pensje, mam za co zyc, bo juz bylo baaaardzo krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje, wieje, wieje i pada... \"cudowna\" pogoda na weekend... klik, klik!! Ghana -> nie smieje sie a usmiecham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani ale u ans wieje a po za tym problemy w wpracy. Ciekawe czy w poniedzialek bedziemy meic prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczkę :) Remont juz się skończyl i wygląda naprawde pięknie :) Koty jakoś przeżyły, ale teraz troche się mszczą ;) Teraz czekam na... meble kuchenne :D W ramach odreagowania byłam wczoraj na koncercie a dzis ide do kina na Apocalypto :) Wiem wiem, że krwawe, ale ja jestem maniaczką kultur indiańskich (w szczegolności Majów i Dakotów) :) 👄 dla Wszystkich. Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawe humoru, w koncu kupilam nowe rolety na okna :) Bezka -> trzymam kciuki za prace!! a co sie dzieje?? Kati -> zdjecia, zdjecia, zdjecia!! :) a jak sie koty mszcza?? jaki koncert?? Ciekawa jestem Twoich wrazen po filmie, tez by sie chciala wybrac ale slyszalam ze Gibson zrobil to z rozmachem ale zupelnie nie trzyma sie prawdy historycznej... a kulturia indianska mnie tez fascynuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wróciłam i mam wreszcie chwilkę czasu :) Tajgerek koty ganiaja po całym domu jak szalone i się tłuką po kątach ;) Co do koncertu to były 2 zespoły - Pustki i Ćma :) Całkiem calkiem fajne :) Niestety Apocalypto mnie nie zachwycił ;) Pomieszanie z poplataniem ( trochę sie w tym orientuję ;) ) Ale miło było sie pogapić na Indian i posłuchać języka Majów :) Myslałam jeszcze żeby się wybrać na Pachnidło, ale ledwo przebrnęłam przez książkę (aż mnie mdliło w niektórych momentach ;) ) Tajgerek zdjęcia będą "całości" dopiero, tzn. razem z meblami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo :D wyspany czlowiek, to szczesliwy czlowiek :D i w koncu przestalo wiac!! :D pieknego dnia Wam zycze!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Tajgerek wróciłam wróciłam a jakże :) Meble będą gotowe pod koniec tygodnia, ale nie wiadomo czy sprzęt i blaty zdążą dojechać ;) Dzis powinnam wiedzieć co z blatami :) Ech - na wszystko trzeba czekać. No nic znikam do roboty :) Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) ... ja ostatnio jestem zapędzona jak struś pędziwiatr :P klikam i zmykam... bo w pracy urwanie glowy .. ale jesli dobrze pojdzie to moze dzis znajde czas na spotkanie sie z przyjaciółką :P Beziku... daj znac co z pracką? Kati... no nie moge sie juz doczekać sesji zdjęciowej z kuchni :) a te kociaki chłopaki i dziewczyny to powinny Ci jako \"szanownej pani właścicielce\" pomagac przy remontach kuchniowych i nie szaleć tam :):P buziaki dla wszystkich paa 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik :) bylam na przdpremierowym pokazie \"noc w muzeum\" taka tam glupiutka, lekka smieszna komedia... ale nie lubie filmow z dubingiem (wyjatek Shrek ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Tajgerek :) Od rana miałam \"nalot\" księgowości ;) Girl ależ one pomagają - świetnie się bawią i sa słodkie :D dziś na lekkim kacu zabieram się za robotę ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Tajgerek :) Od rana miałam \"nalot\" księgowości ;) Girl ależ one pomagają - świetnie się bawią i sa słodkie :D dziś na lekkim kacu zabieram się za robotę ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up, up in the air :) Kati -> przezylas nalot calo i bez uszczerbku na zdrowiu?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje wicher wieje... i chyba wszystkich gdzies wywial... to kto bedzie teraz klikal?? Kati -> a Twoje kociaki jakos reaguja na ta pogode?? Moj Dżeki nie bardzo ma ochote na dlugie spacery, ale on nigdy nie lubil wiatru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×