Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Noo i dziś nic się nie dowiem... :( bo ide do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki beda niestety dopiero jutro po 14-ej, a ja z samego rana musze wyjechac (delegacja)... W. odbierze wyniki wieczorem, wiec moze wtedy czegos sie dowiem :) Nie chce zapeszac... :) Dziekuje za kciuki i... prosze o jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem jeszcze mocniej trzymam kciuki, moge takze zacisnac palce na stopach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) nadal zaciskam wszelkiem mozliwe palce! Kamorek -> a moze Ty nam cos zdradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!! Dla Ciebie i żony!! Super! Bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wczoraj bylam caly dzien w delegacji - jak wyjechalam o 7 rano to wrocilam dzis o 5. Jestem wykonczona, ale co robic... Niestety nie mam jeszcze 100% pewnosci (W poszedl wczoraj odebrac wyniki, ale te pindy w laboratorium ledwo mu je wydaly - o jakiejkolwiek interpretacji nie wspomne :O ), ale najprawdopodobniej zostane mama :D W poniedzialek przed poludniem mam druga wizyte u lekarza i wtedy powinnam wiedziec juz \"na pewno\". Ale mysle, ze 2 testy nie klamia ;) Martwie sie jednak z powodu mojej tarczycy (ale z tego co sama probowalam wyczytac w wynikach - to akurat mam ok ;) ) Kamorkowi juz gratulowalam, ale chetnie pogratuluje raz jeszcze 👄 Trzymajcie sie cieplutko - duzo zdrowia dla zony :) jesli mozecie to potrzymajcie jeszcze troszke kciuki :) Straszna panikara i niedowiarek ze mnie... co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Cynnamonku, Tygrysku, Ghanuś 👄 Kati będzie dobrze skoro Tygrysek zaciska nawet palce w szłapkach to nie może być inaczej :) hihi wyobraź sobie będziemy w tym samym okresie chodzić z wózeczkami na spacery po tych nieprzespanych nocach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, to ja rowniez trzymam kciuki i jeszcze nie gratuluje;) Ale jak tu klikac z zacisnietymi kciukami?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie Cynamonku, da sie... ;) zatem jeszcze przez weekend zaciskam kciuki :D wlasnie wrocilam z basenu, jak milo poplywac gdy takie slonce za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dziekuje Wszystkim za kciuki i mile slowa :) Z wrazenia budze sie wczesnie i nie moge spac ;) Za to wieczorem jestem tak zmeczona, ze zasypiam szybciutko :D Pogoda jest przecudna! Wczoraj bylismy przez 1,5 godziny na plazy (ja pod parasolem i za parawanem ;) ) - zrelaksowalam sie po tej koszmarnej piatkowej delegacji. Zycze Wszystkim milej niedzieli 🖐️ PS.jutro czeka mnie wizyta u lekarza, a potem chce porozmawiac z szefem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilk, klik i do "domu nad rozlewiskiem" znik :) Kati -> koniecznie daj jutro znac jak bedziesz juz cos wiedziec na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy poranny :) Na 10.40 mam umowiona wizyte u lekarza, a potem jade do mamy (szyje mi spodnie wiazane na sznurek, bo troche napuchlam i nie moge sie zapiac w dzinsach ;) ) A popoludniu czeka mnie jeszcze rozmowa z szefem - w tym tygodniu konczy mi sie umowa o prace i powinnam podpisac nowa, a ze jestem uczciwa, to chce zeby wiedzial ;) Tym bardziej, ze kilka osob z pracy (z ktorymi bylam w piatkowej delegacji) domyslili sie \"co mi jest\" ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! Kati -> mam dziwne przeczucie, ze szef jednak umowe przedluzy... w koncu jestes specem nie lada :) a w ogole to jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×