Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

No to teraz trzymam kciuki za Hiszpanów! Dziś piątek - 7 godzin do weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to nawet nie byłam zdecydowana czy kibicować Hiszpanom czy Rosjanom, no ale wygrał lepszy! Natomiast w finale będę bardzo mocno trzymać kciuki za Hispzanów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie w domu :) Zle sie dzis czuje i w dodatku nie spalam w nocy wiec teraz musze odpoczac... Bylam dzis w sklepie i kupilam fajne dzinsy i 2 sliczne bluzeczki :) Milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam... 3 pary butow (wstydzi sie) ale za 3 zaplacilam tyle co jedna porzadna pare! one tez sa dobrej jakosci i fajne, po prostu w moim ulubionym sklepie jest zawsze tanio! nabylam dwie pary sandalkow, jedne typowo sportowe, z gumowana podeszwa i maski z materialow (zebym mogla do wody w nich wchodzic), czarno-rozowe, drugie podobne do takich jak mialam, ktore mi sie rozpadly a 3 to czarne na obcasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wczesnoporanny niedzielny :) Co za pogoda - wczoraj caly dzien lalo. Ale nie nudzilam sie ;) Lezalam w lozku i czytalam ksiazke :D Milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenpowwer
Jesli chcecie wspomóc troche srodowisko, to warto wziac udzial w wirtualnym sadzeniu drzew(ktore beda przez organizatorow sadzone w realu) na stronie http://www.carbongrove.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze ja ;) Hehe :D Dzis sie wreszcie troche lepiej poczulam, bo od czwartkowego popoludnia bylo ze mna kiepsko - bylo mi slabo, bylam obolala i caly czas spalam. Ale dzis rano wzielam sie w garsc- poszlam do kosciola, potem na spacer, a popoludniu \"zaliczylismy\" kino (Indiana Jones ;) ) Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro poniedzialkowo-prackowy to ja sie podlaczam :) alez mam lenia dzisiaj, nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mi tez sie nic nie chce ;) Szczegolnie, ze wciagnelam sie w ksiazke i zabralam ja ze soba do pracy :P Kamorciu wreszcie troche lepiej :) Juz zaczynalam sie martwic... ech, ciezarne kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wzięłam rano do roboty, ale już mamm dość, a to dopiero połowa dnia :) A wczoraj był wielki finał :))) Zobaczyć smutek Niemców i radość Hiszpanów - BEZCENNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś podpisuje sie uapkami pod tym :D :D ale mieli miny Niemcy jak Hiszpanie sie cieszyli, szczegolnie mina tego Szwajnten tego ;) nie chce mi sie sprawdzac w googlach jak to sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Pogoda sie psuje :( Ech... Mam dobra wiadomosc - znalezlismy pensjonat na nasze mini-wesele!! :) Jutro jedziemy dogadac szczegoly i wplacic zaliczke :) Nad samym jeziorem na Kaszubach... Pieknie bedzie ;) Zycze Wszystkim milego dnia 🖐️ PS.Tajgerciu moze to... ciaza :D Ja tez zasypiam o takich dziwnych porach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w e wroclawiu, ale dzis klikam z pracy! Kamorek - czekamy na sprawozdanie z badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie najezdzilismy :D Ale zalatwione :D Pensjonat zarezerwowany, w usc zalatwione (bede miala podwojne nazwisko) i ogolnie jest ok :) Pogoda piekna wiec to czysta przyjemnosc miec taki \"mini-urlop\" ;) Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×