Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik czwartkowy :) Zreszta juz mi sie myla dni a zoladek mnie tak boli, ze zwariuje 😠 Czy tylko ja mam taka zwariowana prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dobra, musze wybrac , pozmiejszac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale mi nie przeszla ochote na drozdzowke... Kati -> nie tylko Ty :O mnie juz lep peka... Kamorek -> dziekuje, mam wlasna kanapke, lepsza, bo zamiast wedliny jest pomidor :P ale kanapka to nie drozdzowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) swiete slowa pani dobrodziejko, kanapka to nie drozdzowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam drozdzowke, zaraz zrobie kawe i bedzie pyszne sniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wciągnęłam drżdżówkę z czekoladą i piję drugą kawę - starsznie sie ciesę , że już piątek! Bo jakoś w tym tygodniu nie mogłam się odnaleźć w pracy! Dziś mamy imprezkę pożegnalną - koleżanka z pracy odchodzi , niestety jest już następczyni, chyba nie będziemy za sobą przepadać... no a jutro weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Dzis kolejny dzien szalenstwa w pracy. Zwariowac mozna przed tym wyjazdem... W koncu ustalilam, ze wyjezdzam w poniedzialek wieczorem, a wracac bede albo w czwartek wieczorem albo w piatek rano, wiec caly przyszly tydzien bede \"nieobecna\" ;) A jutro wyjezdzamy na grilla nad jeziorko sie zrelaksowac :) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Wrocilismy z grilla :) Bylo super - szczegolnie pieknie bylo nad jeziorkiem na spacerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy sloneczny :) Rano skoczylam na silownie, ale cos mi nie szlo - jakas taka mam dzis slaba forme (mam nadzieje, ze mnie wieczorkiem na tym grillu nie przewialo ;) ) Teraz mam jeszcze sporo rzeczy do zalatwienia, a wieczorem wyjezdzam do Wisly :) Bede tam jutro kolo poludnia, a wyjazd planuje na piatek rano :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - miłego pobytu :) a ja w pracy, zarobiona, ale klikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wieczorny-domowy :) Kati -> nie zpaomnij klikac! i uwazaj na siebie, zeby sie nie rozchorowala na wyjezdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś sobie wczoraj nadwrężyłam mięśsień - jakiś przykrucz mnie chwycił! I dalej trochę pobolewa, a dziś myślałąm, że otworzę sezon joggingowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki klik i znik :) Mam tyle roboty, ze nie wiem w co rece wlozyc :( Ledwo zdazylam wejsc do hotelu, a musialam sie szybko jakos ubrac \"wyjsciowo\" i pedzic na spotkania... Cale popoludnie spedzilam przy kompie, a i wieczor szykuje sie podobnie... A taka mialam nadzieje pojsc dzis na basen, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot po prostu klik, klik :) Kati -> udalo sie na basen jednak wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×