Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik domowy :) Weekend zapowiada sie niestety pracowicie - mam bardzo wazna i pilna rzecz do zrobienia wiec bede siedziala w robocie (choc w domu ;) ) Milego wypoczynku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien monologu z sama soba ;) Wczoraj \"wyszalalam\" sie na zakupach :D Nabylam przepiekne pantofle Rylki (na obcasie, czerwone czy tez raczej koralowe jak powiedziala pani w sklepie ;) ), do tego nowe mniejsze dzinsy i boski sweterek ;) Milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik w niedzielny poranek :) Musze troche popracowac (a teraz mam cisze i spokoj ;) ), a potem pedze na silownie poruszac sie troche, bo ten dlugi weekend mnie rozleniwil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCILAM!!! bylo cudownie!! Ghany wyjazd tez extra, wiem, bo dostalam smska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Tajgerciu jestes :D Czekam na jakies foteczki albo chocby kilka slow ;) Ciesze sie, ze mialyscie udane wyjazdy :) Ja dzis \"padam na twarz\" - 1,5 godziny silowni, sauna i 1,5 godz. spacer po lesie :) Do tego praca przy kompie (ale udalo mi sie skonczyc!) Poza tym zjedlismy pyszny obiadek (udal mi sie naprawde ;) ), a zaraz obejrzymy sobie filmik :) Milego popoludnia niedzielnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry poniedzialek :) zdjecia beda, takze spod wody ale to moze dopiero pod koniec tygodnia... Chorwacja jest piekna ale w maju bardzo wietrzna ;) nie da sie ukryc, ze najwiecej wrazen dostarczyly mi wrazenie spod wody... niesamowite jest nurkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D witamy urlopowiczów hihi Tygrysku podeślij zdjęcia jak już dorwiesz się do nich :D Kati to może wpadniecie do knajpki na małe co nieco obok mnie ;) co to za filmik ogladaliście? cynnamon 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu :) Allllle Ci zazdroszcze :) Kamorciu ogladalismy \"Sierociniec\" (film tworcy \"Labirynt fauna\") - do teraz sie boje! Ale polecam :) Aaa niedlugo bede w Twoich stronach - za tydzien wyjezdzam do Wisly na kilka dni (delegacja) :) Ok na razie skonczylam - wyslalam wszystkie materialy do szefa, wiec moge sie zajac innymi sprawami (sluzbowymi i prywatnymi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D to fest w moich okolicach, toż to w samym miasteczku :D daj mi znać smskiem :D podeślę ci nr komórki na mejlika. No proszę delegacja fju fju :) ups, ja nie oglądałem ani tego ani tamtego filmu :( mam jakowy zastój w oglądaniu. Jedynie co to oglądam seriale CSI oraz Dr House :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CSI to jest to!! dostałam dwa fajne zdjęcia od kolegi, zaraz podeślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku czyżby trzecia osoba od prawej? Ta bez rękawiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciężko będzie, myślałem jeszcze, że po piersiątkach poznam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, w tym stroju jest to zdecydowanie nie mozliwe, a bez rekawiczek swoja droga jest facet ;) ja jestem w lewym gornym rogu, granatowa maska i fajka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo :) slonce pieknie swieci, ale pracy tyle, ze nawet nie mam kiedy sie tym cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik we wtorkowy sloneczny dzien ;) Ja tez mam mase roboty, ale zdazylam sie juz troche przyzwyczaic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem dzisiaj wielkiego bociana. Leciał sobie z gałązkami w dziobie :D Ma gniazdko w Ustroniu na kominie... hihi o wyszło ponownie słoneczko :D miłej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - witajacie :) wczoraj juz klikalam, ale nie mailam czasu napiasc! Polecam Czarnogóre z całego serca - super miejsce na wakacje!! Podesle zdjecia, ale chwile zajmie mi ich porzadkowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm w Czarnogorze jets baza nurkowa... mam do nich namiar... hmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeeeeeeen dobry i sloneczy :D wiekszosc pracy ogarnieta, powinno byc dzis latwiej ale znajac zycie wpadnie cos nowego do zrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja tez juz sie odgrzebalam - ide teraz do sklapu po jakas drozdzowke ! I ogladam zdjecia z Czarnogóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce drozdzowke... wiedzialam, ze powinnam ja sobie kupic na sniadanie ale byla za duza kolejka przed cukiernia :P Ghana -> ZDJECIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku zapraszam na kanapkę z wędlinką i serkiem żółtym :) i princ polo :D Ghanuś zdjęcia chcemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×