Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

moja \"ciaza\" sie czuje w miare ok, tylko raz wymiotowala a tak po za tym to spokojnie :) Zachcianki miała na jabłka i lody śmietankowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie opowiadac o lodach, bo mam chętkę a sklep juz zamkniety... Kamorek ->Boruc byl (jest) wspanialy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni wczesnoporanny :) Ostatnio budze sie o roznych dziwnych porach - i tak w tygodniu budzik \"wywala\" mnie z lozka o 7.30, a w sobote sama wstje o 5.30 :D Dzis wyjezdzamy do Wladyslawowa na 1 dobe :) W ma jakies szkolenie a ja mam odpoczywac :) Wezme ze soba wygodny dres i buty wiec moze troche pospaceruje (chociaz ja sie tak szybko mecze teraz, ze pewnie zajmie mi to strasznie duzo czasu ;) ) Musimy tylko zaopatrzyc kocurry w dobra wszelakie, zeby nam z glodu nie padly ;) Hihi akurat glodowka to by im sie przydala (szczegolnie dziewczynom - Stefa ciagle cos je, a Lula jest juz taka gruba ze hoho). Pogoda wyglada zachecajaco - slonko swieci, ale upalu wielkiego raczej nie ma :) Zycze Wszystkim milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Wrocilismy z Wladyslawowa - jak wyjezdzalismy to akurat zaczal deszcz padac wiec zalapalismy sie na calkiem przyzwoita pogode ;) Tajgerciu - no wlasnie tak mam z tym wstawaniem :D A potem odsypiam pol dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Dzis juz jest slonecznie i nawet jakby troszke cieplej ;) Szkoda tylko, ze ja sie czuje jakbym zostala przeciagnieta przez maszynke do mielenia miesa :O Mdli mnie od rana, glowa mi peka i ogolnie mam dosc. Gdybym wiedziala, ze tak sie bede zle czula, to w ogole bym z domu nie wychodzila... coz najwyzej szybciej wyjde. Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaar aaar jestem pociągający ale na nosie pffff :) Kati trzymaj się :D a łykasz witaminy i kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały weekend spałam... naprawdę po 15 godzin, nie wiem co się dzieje, chyba ta pogoda... ale dziś już słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko mnie nic nie dolega? (oprocz naderwanego miesnia, ale to juz od tygodnia :P) zdrowia, dobrego sampoczucie i nastroju zycze :) Ghana -> moze po prostu potrzebowalas snu i regeneracji sil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś wiesz, moja żona też czasem spała dłuuugo ;) Dzisiaj meczyk :) hehe znowu żona będzie się irytować ;P a w mediach tyyyyle mówią o poradnikach dla kobiet jak przetrwać sezon meczy. Chyba sobie te porady pocztytam :P Kati Kuruję się :D ja kupiłem witaminki wraz z kwasem foliowym dla kobiet w ciąży, Feminatal N się nazywają. Tygrysku zatem wszyscy mają \"pewną niedyspozycję\" :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mni nawala kolano - nie wiem czy czegos nie nadrwalam w tych gorach... bo dalej pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny domowy :) Pospalabym jeszcze, ale kocurry mialy inne plany ;) Postanowily sie gonic po calym domu i zrzucic kilka kaset. No to wstalam, zjadlam sniadanko i przygotuje kurczaczka na obiad :) Potem pojade do pracki :) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada i pada ale co tam, przyda sie troche wody ;) Kati -> zadziwiasz mnie z tymi pobudkami bladym switem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani...:) ja tu wracam po przymusowym urlopie, ... coś mnie tknęło żeby wpaść na kafe.. a tu TAAAAKIE WIEśCI !!!!!!!!! strasznie sie ciesze razem w Wami, aż siedze i sie uśmiecham do monitora:) Kamorku, tatusiu nasz \"kafeteriowy\" :) gratuluje, :) !!!!!! 😍 Kati.. robaczku, a to Ci wiadomość !!! niech Ci brzuszek rośnie na zdrowie :), 😍 hmm nie mam nic przeciwko temu, zeby z tego tematu zrobil sie po części temat \"ciążowo - rodzinny\" :) :P ...ja zaliczylam chrzciny i wesele na śląsku, a przy okazji odwiedzilam Wisłe i Ustroń... niestety nie mialam tyle czasu żeby np. wdrapać się na Równicę, ... ale piknie było :) czas sie brać do robotki paaaa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! mecz polaków - bez komentarza... no może z wyjątkiem, że Artur Boruc zagrał turniej życia - ale życzę mu większych sukcesów! Girl - no proszę - ty to masz wyczucie :) A co tam u ciebie?? Kati - ja chyba odsypiam za ciebie :) bo śpię bardzo dużo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl czeeeść :D :D a będą fotki?? No wiesz ty co :) w Wiśle byłaś i nie wpadłaś mnie odwiedzić. Pfff ;-) Wypoczełaś ? Jak Ci się podobała Wisła? Piknie było powiadasz... hihi :-) Czytałem coś, że w kobietach w ciąży się może obudzić większy apetyt na seks mmmm :-) Ghanuś meczyk słabiutki, ciekawe czy piłkarze wyciągną konsekwencje z niego... Przeca Beenhakker nie będzie za nich ganiał po boisku! Pfff. Teraz pewno będą na nim \"wieszać psy\"... Ale gdyby nie Boruc to byłby gorszy wynik, o wiele gorszy. Ja chcę szermierkę w TV :) a propos zwyciężyły drużynowo nasze florecistki w Pucharze Świata na Kubie :D :D Paaaada, siąpi (ale już nie z noska :P ). Kati a mnie się tak fajnie spało... ale zmogłem się by wstać o 6. No dobra, dałem sobie na drzemkę i 20 minut poleżakowałem dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś to nazywa się współodczuwanie ciąży ;) co prawda występuje u facetów silnie związanych z partnerką (hmmm ja nie odczuwam :P ale co tam...) :) więc kto powiedział, że byś nie mogła też 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Borus to pilkarz swiatowej klasy jest! Girl -> och, jak cudownie, ze nas odwiedzilas :) teraz Ty opowiadaj! Kati -> zatem gratuluje! 13 na slubie to szczesliwy dzien ! Kamorku -> a'propo szermierki to osobiscie znam i moja kolezanka jest dziewcze, ktore bylo w kadrze przez lat kilka, ale z powodu kontuzji, teraz jest juz trenerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 wrzesnia! rezerwujemy terminy :) a przede wszystkim pogode!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×