Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati - gratulacje! Super! Zawsze trochę mi smutno, że to nie ja się cieszę, bo jakoś nam nie wychodzi, ale i tak bardzo się cieszę! - tak się zamotałam! Kati- a ty tez poczatek 2009?? U mnie teraz sezon na wymyślanie imion - siostra dla chłopaka, a 2 kolezanki będę mieć dziewczynki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wrocilam :) Co do wynikow - troche dobrze, troche zle... Tarczyca ok, toksoplazmoza tez ok (ponoc mamy bardzio zdrowe koty ;) ), ale za malo progesteronu i nie wiadomo czy sie utrzyma... dostalam leki i juz biore :) Tajgerciu czuje sie calkiem niezle i mam nadzieje, ze tak bedzie dalej :) Jestem juz po rozmowie z szefem - jak zaczelam od tego ze mi sie konczy umowa to mial dziwna mine ;) Potem mu powiedzialam, ze jestem w ciazy - a on na to czy zamierzam zrezygnowac z pracy ;) Umowa bedzie przedluzona i wszystko ok :) Wlasciwie zareagowal fantastycznie - gratulowal mi bardzo i powiedzial, ze mam sie niczym nie martwic: ani praca ani wynikami, bo wszystko bedzie dobrze :D Ghanuska - dzieki :) No mi tak by wypadalo tez cos kolo lutego, ale dokladnie to nie wiem ;) Nam tez nie wychodzilo dlugo az w koncu wyszlo ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super szef! i ma 100% racji, bedzie dobrze :D zatem Kati teraz juz moge glosno: GRATULUJE!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wczesnoporanny :) Tajgerciu dziekuje Ci kochana serdecznie :D Oczywiscie ja (stara panikara ;) ) caly czas mam czarne mysli i w ogole martwie sie non stop... leki biore dopiero od wczoraj, a juz oczekuje efektow ;) Heh ale staram sie myslec pozytywnie choc to trudne ;) Ale moje cudowne kolezanki staraja sie podnosic mnie na duchu, bo znaja moje czarnowidztwo ;) W kazdym badz razie oficjalnie mam juz wpisany w karte pierwszy trymestr :D 👄 dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> pozytywne myslenie to podstawa!!!! takze bedzie dobrze, bo inaczej byc nie moze i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliżej końca trymestru niż do początku ;) minie Ci też jak z bitcha strzelił :) Dobrze, że na razie spokojnie żona przechodzi bez większych \"uciążliwości\" :D bo była by wtedy nie do zniesienia :P :P Początkiem lipca jedziemy na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Kamorciu zycze zonie duzo zdrowia i sil :) Ja wreszcie czuje sie ciut lepiej :) dzis rano wzielam dopiero trzecia tabletke, ale jak sie obudzilam to bylo juz ok (do tej pory budzilam sie z bolem brzucha). Mysle, ze \"idzie ku lepszemu\" :D Tylko ciagle chce mi sie spac :P Zaraz jade do robotki ;) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - to ze sie spac chce to normalne- przez 2-3 pierwsze miesiace :) to juz wiem po doswiadczeniach siostry i kolezanek :) Napewno wsio bedzie ok. Po wycieczce w gory bola mnie miesnie, ale bylo fajowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku chyba jeszcze nie, ale jesteśmy zgodni co do tego, że nam się nie spieszy czy urodzi się dziewczynka czy chłopak :) Kati, Ghanuś ma rację spać się chce bardzo, teraz już mniej ale jest za to teraz wrażliwa na zapachy. A jak była senna to przynajmniej miałem spokój ;P hihi a też czasem ją bolał brzuszek więc może to normalne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powolutku koncze na dzis prace i jade do tesciowej na obiadek :) Zycze Wszystkim milego popoludnia i wieczoru :) Tajgerciu i Ghanus - wielkie dzieki za cieple slowa i wyrozumialosc :) Wiem, ze teraz jestem troche monotematyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade dzis na aeroboxing, ciekawe jak po przerwie dam rade kondycyjnie... Kati -> e tam monotematyczna, piszesz o tym co jest w danym momencie dla Ciebie najwazniejsze, i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Dzis jestem umowiona z przyjaciolka na herbatke po pracy :) Juz sie ciesze, bo dawno sie nie widzialysmy. Niestety troche sie ochlodzilo i pewnie nie damy rady siedziec w ogrodku tylko trzeba bedzie wejsc do pubu... ale co tam ;) Tajgerciu strasznie Ci zazdroszcze tych cwiczen :D Strasznie mi tego brakuje. Ja bede mogla wrocic na silownie (aerobic odpada calkowicie, bo tam ruchy sa zbyt szybkie i gwaltowne) za kilka tygodni. Ale oczywiscie bede mogla cwiczyc bardzo lekko i bez przemeczania sie (i miesni brzucha) - pochodze po biezni itp. ;) Ech zawsze to cos... Moge chodzic na basen, ale niestety nie przepadam za basenem. Sauna niestety na razie odpada (ze wzgledu na cisnienie i mozliwe oslabienie). Ale nie bede narzekac ;) :D Zycze Wszystkim milego dnia i \"pedze\" pod prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aeroboxing to byl mega wycisk i super szybkie tempo - to co lubie! Kati -> a zajecia na pilkach? u nas w klubie dziewczyny w ciazy chodza na nie, nawet z takimi duzymi juz brzuszkami... pomijam fakt, ze instruktorka to do ostatniej chwili wywijala (a ona wtedy prowadzila aeroboxing!!). Nie lubisz basenu? alez to super sprawa i czysta przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pilates też chodzą - są specjalne zajęcia dla ciężarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech poki co spedzilam popoludnie w firmowej toalecie, kolega odwiozl mnie do domu i spalam prawie 3 godziny... Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLSKA!! POLSKA!! Kati -> nie fajnie... obys szybko poczula sie dobrze... ponoc pierwszy trymestr jest najgorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wczesnoporanny :) Pogoda sloneczna, ale raczej dosc chlodno. Na szczescie dzis jest juz piatek :) Moze uda mi sie dzis dotrzec na plebanie, zeby w koncu zaklepac ten slub ;) Chyba, ze znowu bede sie tak czula jak wczoraj :O Meczu wczoraj nie ogladalam (lezalam wykonczona na lozeczku ;) ), ale \"sluchalam\" i... kurcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedzia stary, dziurawy trampek i tyle!!! Kati -> moze jak sie zrobi troche chlodniej to i Ty sie lepiej poczujesz? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejcie spokoj z tym meczem... ale Boruc pieknie bronil tylko nasza obrona cos slabo z tylu byla... u mnie to zona lubi sport, tak wczoraj sie \"podniecala\" ze strach... jak dziecko bedzie nerwowe to bedziemy wiedziec czemu :P Kati i jak sie czujesz teraz? Tygrysku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi.... ale Buruc rewelacja - zawodnik meczu! No to jak się nasze \"ciąże\" czują?? Piątek - weekendu początek za 4,5 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×