Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

tutaj tez dziwna pogoda, szaro, buro ale w miare cieplo! Kati -> tez mam cos z gardlem :P pewnie, ze na Centralnej wysiadaj, powiedz gdzie dokladnie na Lanciego (to jest Ursynow bardziej niz Mokotow), jaki numer to bedzie mi latwiej Cie pokierowac... ale chyba najwygodniej i najszybciej metrem! daj znac jak bedziesz w wawie to Cie wsadze do odpowiedniego pojazdu, w koncu pracuje kolo Dworca i spokojnie bede mogla na chwile wyskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Tajgerciu :) Bomba :D Ja na pewno bede lapac taksowke, zeby nie tracic czasu, ale moze wobec tego wyjade wczesniejszym pociagiem i wyskoczymy na mala kawke?? Moglabym byc w centralnej jakos o 10 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> metrem bedziesz dwa razy szybciej niz taksowka... oj nie wiem czy kawke moge obiecac... zobacze jak mi sie w pracy sprawy uloze (dostalam na prywatnego maila, robote do zrobienia na jutro rano!) ale najwyzej, jesli Ci to nie przeszkadza, moge Cie do siebie na pyszna kawka zaprosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik!! spotkam sie z Kati :D jak nie na kawe, to chociaz na chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Tajgerciu dzieki za krotkie, ale przesympatyczne spotkanko :) Rowna z Ciebie babka - zero skrepowania ;) Moze wreszcie zaczne jezdzic do Warszawy z przyjemnoscia ;) Dotarlam wczoraj do domku po 20-ej (w sumie 10 godzin w pociagu), wiec dzis rano juz zaliczylam 2 godzinki silowni, zeby sie troche rozruszac po tym siedzeniu :) Zaraz zaczne kombinowac jakis obiadek nim W wroci z pracy :) Pogoda wreszcie ciut lepsza - w koncu wyszlo sloneczko :D Moze pojdziemy dzis na jakis spacerek, albo do kina - cos trzeba wymyslec, bo dzis mamy 7 rocznice naszego burzliwego zwiazku ;) Milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zapomnialam!! kupilam pierwsze polski truskawki - pychotka!!! Cynamonku -> trudno, dzisiaj mozesz to nadrobic :) Kati -> \"zero skrepowania\" oj nie wiem czy to komplement czy krytyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tu też spotkania! Kati - nastepnym razem jak bedziesz w Krakowie to ci nie odpuszcze ;) A ja dzis z nowa energia czaczynam prace! Bo juz niedlugo czerwiec , a ja od maja dostalam podwyzke, czyli bedzie lepiej :) tylko oczywiscie jest problem z terminowoscia pensji, ale w koncu ją dostanę i to wyższą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny poniedzialkowy poranek, ktory niestety zaczal sie bardzo smutno - okazalo sie, ze moj kotek firmowy (Gienka) nie zyje... biedna miala rujke i prawdopodobnie uciekla \"szukac szczescia\" :( :( :( Biedactwo sie utopilo w basenie przeciwpozar. Tajgerciu komplement!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny poniedzialkowy poranek, ktory niestety zaczal sie bardzo smutno - okazalo sie, ze moj kotek firmowy (Gienka) nie zyje... biedna miala rujke i prawdopodobnie uciekla "szukac szczescia" :( :( :( Biedactwo sie utopilo w basenie przeciwpozar. Tajgerciu komplement!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowy, jak najbardziej, juz (niestety) z pracy... Ghana -> nie odpusc! kati to super babeczka, ktora TRZEBA poznac... Kati -> to b. przykra wiadomosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dawno nie byłam, chyba od czasu pewnej znajomej i jej tajemniczego zniknięcia... 1015 obiadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim dookoła ;) Ghanuś właśnie nie odpuść :) mnie migneły już dwie okazje ;) ale do trzech razy sztuka :D Kati :( biedne zwierzątko... Tygrysku 🌻 słonecznie pozdrawiam. Jeszcze pare godzinek i do ogródka mykam popracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i znik ;) Pogoda wreszcie sloneczna wiec jest szansa, ze urlop bede miala udany ;) Caly przyszly tydzien :D Dzis urzadzam male imieniny w pracy (winko, kawka, ciastka) - imieniny mam co prawda jutro, ale jutro czeka mnie jakies dziwne szkolenie wiec nie dam rady :) Zycze Wszystkim milego dnia i pedze pod prysznic bo cos sie zebrac nie moge ;) W pojechal na targi do Poznania i mi sie nie chcialo wstawac tak wczesnie jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAti - biedny kotek.. zawsze mi strasznie zal zwierzatek! Szam- witaj ponownie :D A u mnie nowa fryzurka - przesle wam fotke- co prawda z telefonu, ale cos tam widac - zdjecie zrobione wczoraj zaraz po fryzjerze, dzis to juz tak dobrze nie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez slonce :) Kati -> o wlasnie mialam sie spytac czy imieniny mialas w ndz czy bedziesz miec jutro, a teraz juz wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) a to ci ciekawe w domku mam błękitne niebo, słoneczko a w pracy szaro i chłodno pfff klik prackowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Imieniny mam jutro, ale niestety jutro mam tez jakies szkolenie wiec \"prackowe\" byly dzis - dobrze, ze mnie chlopaki do domu zawiezli ;) Ogolnie rzecz ujmujac bylo wesolo i ciut alkoholowo ;) W milym nastroju znikam odpoczywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmobilizowana przez mejla ghanuśki... wpadałam jednym okiem poczytac co u was kochani... ech tyle sie dzieje... Tygrysek spotkał sie z Kati.. i tyle nowych nikow:) super więcej klikaczy w pajacyka !!!!:) ja zawalona robotą.. ale oby do konca czerwca:P potem zaczynam \"nowe życie\" :):):) Kati... wszystkiego najwspanialszego z okazji Imienin :) z całego serca życzę Ci spełnienia marzeń, szczęścia ... i żeby wszystko w życiu układalo sie jak najlepiej dla Ciebie 😍 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 trzymajcie się ekipo - pajacykowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w piekny sloneczny poranek :) Girl 👄 Dziekuje za zyczenia imieninkowe - pierwsza osoba, ktora zlozyla mi dzis zyczenia byla... Tygrysek :D Milego dnia zycze Wszystkim i znikam :) Aha - jutro prawdopodobnie od samego rana jestem w delegacji wiec jakby co, to kliknijcie za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat, sto laaaaat!!! :D :D :D Kati, wszystkiego najwspanialszego 👄 🌻👄 🌻👄 🌻 :D Girl -> :D :D jak milo, ze zajrzalas tu do nas :) czerwiec tuz, tuz, jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×