Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

No mialam wam przekzaywac pozdrowienia od Girl a tu ona sama się zjawiła :) klikamy!! niedlugo dzien dziecka - trzeba sie szczeglonie postarac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - wlasnie wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia :) Bardzo bardzo 👄 dzis ciag dalszy swietowania, a jutro imieniny kolezanki :) ladna koncowka tygodnia sie zapowiada ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Wymigalam sie od dzisiejszego wyjazdu :D Dzis ide na imieniny kolezanki, a jutro W zaprosil znajomych wiec szykuje sie wesoly weekend :) Ale co tam :D Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) uprzejmie prosze o klikanie za mnie jutro, dzis juz kliknelam, w ndz jak wroce tez klikne ale jutro juz nie mam jak... wspanialego weekend Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego weekendu! Ja jutro mam nadzieje, bede korzystac ze slonca i wreszcie sie opalac - pozniej grill, a wniedziele znowu opaklanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) Wlasnie wrocilam z silowni - bardzo fajny plan ulozyl mi trener :) Szlo mi dzis raczej slabo (nie jestem w formie), ale podoba mi sie :D Milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Heh niby takie lekkie obciazenie mam w nowym programie, a miesnie rak czuje jak diabli ;) No nic - czas posprzatac troche dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy - urlopowy :D Dzis pierwszy dzien mojego urlopu :D Mam juz caly plan ulozony ;) Zaczne od silowni (musze sie troche poruszac), potem ide na zakupy (takie potrzebne i... troche mniej potrzebne :P ), nastepnie zrobie pyszny obiadek i salatke grecka po swojemu (to taka \"zmodyfikowana\" salatka - dorzucam jeszcze grillowana piers z kurczaczka i jajka na twardo :) wychodzi calkiem dobra a na dodatek mozna ja wciagnac na kolacje), a na koniec mam jakis film z wypozyczalni - \"babski\" ;) Powinnam jeszcze posprzatac, ale to moze juz jutro ;) Milego dnia zycze Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - udanego urlopu! A gdzie Tygrysek?? wróciła z tego nurkowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocila, wrocila ale wczoraj juz nie miala sily pisac ;) bylo przeFANTASTYCZNIE!! wypoczelam, zrelaksowalam sie, wybawilam, wynurkowalam i wyopalalam :D po prostu weekend, ktory zastapil mi porzadny urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i znik :) Dzis niestety musze troche popracowac. Pogoda jest piekna - cieplo i slonecznie :) Mam nadzieje, ze plotki o tym, ze od jutra ma byc zimno, to... glupia propaganda ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa boli, świat się lekko rozmywa- jednym slowem mam kaca! no ale jeszcze 7 h i do domu - dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tygrysku dziękuję za fotki :) wpierw pomyślałem, że byłaś gdzieś na nartach ;D dopiero potem zreflektowałem o co chodzi :) fajne zdjęcia :D a woda jaka była? (ciepła?) kapke widać jakby była mało przejrzysta... Ghanuś dochodzisz już do siebie? :P Kati 👄 pracusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodze, ale dalej jeszcze nie jestem w pelni sprawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik znad truskawek :D Ghana -> a gdzie Ty tak zaimprezowalas w poniedzialek? Kamorek -> woda miala na powierzchni 18, a pod termoklina 8 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wczesnoporanny :) Mam naprawde wazna i cudowna wiadomosc, ale poczekam jeszcze, zeby sie upewnic - tak na 100% :D Nie bede zapeszac ;) Odezwe sie pozniej :) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati czyżby czyżby? :D bo jak tak to ja też mam ważną wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to ja powiem, że zostanę ciocią :) będę miała siostrzeńca - teraz wymyślają imie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×