Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ghanuś gratulacje dla mamy i ciebie jako cioci :) a ty kiedy masz przybliżony termin? nie pamiętam czy mówiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek marca - jeszcze sporo czasu :) tygrys - ja chętnie się piszę na jeżyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja: wszystkiego najlepszego Kati!!! ps: bylam na \"Rok 1612\" - calkiem nie zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygrysku :) zimno tu też... dobrze, że w piątek wieczorem przeniosłem kwiatki z balkonu do mieszkania. Jutro ma być podobnie ale dodatkowo ma popadać brrr ponoć jest jeszcze lato kalendarzowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chlodno ale jakby ciutke cieplej??? ech a kolezanka dopiero zaczyna dwutygodniowy urlop w Egipcie... takiej to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Dziekuje Wszystkim za zyczenia :) Bylo naprawde cudownie - piekna ceremonia w kosciele (bardzo wzruszajaca), zyczenia od rodziny i znajomych, a potem \"obiadek\" do 22-ej w restauracji :) Wszystko pieknie przygotowali, przystroili i w ogole super organizacja :) Jak tylko bede miala zdjecia, to Wam przesle :) W Trojmiescie tez zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziąb - brrrr chyba juz zima, a nie jesień! Kati - super, ze wszystko sie udalo :) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik wtorkowy :) wczoraj byliśmy na USG. Jak do tej pory wszytko w porządku. a jak u was? A nie może spać po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Kolejny dzien malzenstwa ;) Ogolnie rzecz biora wszystko w porzadku - odpoczywamy i sie relaksujemy :) Dzis moze wybierzemy sie na jakies zakupy, bo zrobilo sie strasznie zimno i musimy nabyc odziez jesienno - zimowa ;) Kamorku ja czuje sie niezle i nawet zaczelam lepiej sypiac w nocy ;) USG mam dopiero 30 wrzesnia, ale w tym tygodniu wybieram sie na kontrole do lekarza, bo odstawila mi hormony i trzeba sprawdzic co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usg mam 26 wrzesnia, spie ostatnio troche lepiej - moze bardziej zmeczona jestem :) A z absurdow szpitalow polozniczych! Kolezanka rodzila w piatek przez cesarke i wczoraj chcieli wypisac dziecko, ale powiedzieli, ze ona powinna jeszcze zostac... co za idiotyzm!! No więc wypisała się na własne życzenie... Jaka smutna jesień za oknem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie cos chyba przewialo i czuje sie dosc podle :( Od rana czulam sie dziwnie... Wrocilismy ze spacerku i od razu poszlam do lozka z herbata - mialam stan podgoraczkowy. Spalam ze 2 godziny (Marmoladek i Korniszonek dzielnie mi towsarzyszyli ;) ) i teraz troszke mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🌻 ❤️ Kati kuruj się, ponoć taka pogoda sprzyja przeziębieniom... Tygrysku hihi poczekamy również na twoje relacje ;D przyjdzie czas... Spływają już fotki? Wczoraj właśnie zamontowałem nową spłuczkę z funkcją stop :) oczywiście nie obyło się bez niespodzianek sprawionej przez uszczelkę główną ;D hihi no ale wszytko już ok :D mogę się zatrudnić jako hydraulik Zimno, wilgotno a ja w dodatku piję zimną pepsi Kto chce? Grzeją wam w pracy?? Chyba będzie trzeba coś na rozgrzewkę zapodać... ;) może herbatkę z prądem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem powiedzieć, że Pola jest coraz bardziej ruchliwa. Jak była A na usg to gin nie mógł zrobić zdjęcia profilu główki bo tak się ruszała ponoć :) Jest zwrócona twarzą do kręgosłupa A i pupą do przodu. Powiedziałem, że to ma po mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny 🖐️ Dzis, oprocz chlodu, na dodatek leje deszcz :O A mam wizyte u lekarza, a potem chcialam pojechac na poszukiwania cieplej garderoby... No nic, i tak zycze Wszystkim milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno brrr i deszcz - gdzie ta zlota poska jesien?? W pracy wlasnie jakies sloneczko mamy, bo nie grzeja, w domu tez nie grzeja - ekstra! Żal mi tych kolarzy z TdP - musi byc im nieprzyjemnie takjechac w taka pogode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku -> nie ani jednego zdjecia :( (czy dobrze rozumiem, ze cos wysylales?) Kati -> o wlasnie, a od Ciebie doczekamy sie jakis zdjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Wreszcie w domku ;) Bylam dzis na kontroli - i wszystko wyglada super :) Odstawilam calkiem hormony :) Slyszalam bicie serca maluszka! Niezly z niego lobuz - smiga mi tam w brzuchu w tempie ekspresowym ;) Potem wybralam sie na zakupy (W sie dolaczyl pozniej) - nabylam plaszczyk, cieply sweter, 2 bluzeczki itp ;) Niestety nie znalazlam zadnych fajnych butkow, ale moze jutro czy cus ;) Tajgerciu na zdjecia czekam sama z niecierpliwoscia!! Jak tylko dostane to wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wyslalam pierwsza partie zdjec ze slubu ;) Jest ich tylko kilka, ale to pierwsze jakie do mnie dotarly :) Robil je maz mojej przyjaciolki wiec prosze nie narzekac na jakosc zdjec i \"piekno\" fotografowanych obiektow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej No kurcze dlaczego do mnie problem aaaa nie dostałem zdjęć.... podam emilka: kraina_snow@tlen.pl no nic nie ma :/ nawet jako spam... Tygrysku chodziło mi o zdjęcia żółwia i nie tylko :D Aleee nie chciało mi się dzisiaj wstawać... pogoda idealna do zakompania się pod kołdrą z dobrą książką i gorącą herbatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×