Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik poniedzialkowy :) Tak, zaczelismy juz urlop :) Oczywiscie na 5 dni przed slubem, to mamy tyle zalatwiania, ze hoho ;) Ja juz wiem jaki chce wozek - moi rodzice na szczescie nam go kupia, bo oczywiscie wybralam ciut drogi ;) Co do reszty - to mysle, ze zaczniemy sie rozgladac po slubie, bo teraz nie mamy do tego glowy :) A co do zestawow ciazowych, to masz racje Ghanus - mozna zbankrutowac :O Pogoda dziwna - wilgotno i duszno. Wczoraj przelezalam caly dzien w lozku (nie wiem po co poszlam do kosciola, bo ledwo wrocilam), bo czulam sie fatalnie :( Ale dzis juz duuuzo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalo, padalo i padalo... fajny tez nasz topik sie robi, ciazowy :) Oj, Kati to slub juz w ten weekend?? jak sie czujesz?? a jak kociaki?? jakos wyczuwaja Twoje ciaze?? Ghana, a wozka w spadku nie dostaniesz? nie boj sie, zrobimy skladke jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Tajgerciu na razie mamy tyle rzeczy do zalatwienia, ze nie mam czasu sie denerwowac :) A to juz w ta sobote - o 15-ej :) Dzis mielismy odbierac obraczki, a ze sklepu jeszcze nie dzwonili :( Nerwy mam lekko napiete ;) Kocurry miewaja sie swietnie- nie wiecz czy cos wyczuwaja, ale sa takie absorbujace jak byly ;) Lula nawet bardziej :D Ghanuska nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie niestety z rzeczami dla dziecka \"w spadku\" to bedzie ciezko... chyba wszystko musze kupic sama. Wozek kupia nam moi rodzice, czesc kupie nowych rzeczy a czesc na allegro :) Kolezanka cos wspominala o ubrankach po swoim siostrzencu, ale nie wiem co z tego wyjdzie... Zobaczysz, jakos damy rade 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jak zaczniemy się wymieniać zdjęciami ;) Nie wiem czy wiesz Tygrysku ale będę miał córeczkę która będzie miała na imię Pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ubranka z allegro - ludzie sprzedają całe pakiety ubranek, za naprawdę nie dużą kasę! Tak wszystko kupiła moja siostra dla swojego dziecka, ktore urodzi się w październiku - 10.10 termin Kamorek - wózka nie odziedziczę, bo będzie dalej w użyciu - bo tylko pół roku różnicy, ale z tych najmniejszych ciuszków to juz powinien wyrosnąć :) Kati - no tak tyle przygotowań masz na głowie, ale nie zapominaj wypoczywac! Ja od wczoraj - odpukuje w niemalowane- nie mam mdlości :) i dziś wogóle dobrze się czuję :) teraz już bym poszła spać, ale to normalne, samo przejdzie - zaraz idę na spacer - na pocztę :). I tak ktoś musi iść a ja się zgłaszam na ochotnika, żeby nie siedzieć 8h na dupie w pracy :) Tygrys - no trochą nam się zaciążowił topik, ale dalej klikam, żeby nie było :) A jak tam żółwie - będzie więcej zdjęć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanus -> czekam na zdjecia! niestety nie wzielam od tej dziewczyny adresu, a jedynie swoj zostawilam... jakies tam foty jeszcze mam ale chce poczekac az wszyscy mi poprzesylaja co maja ;) Kamorek -> nie wiedzialam! gratuluje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik poranny przejaśniający się :) Tygrysku dziękuję :) lud domaga się zdjęć nie tylko żółwia :D Ghanuś właśnie też namawiam A na zakup ubranek na Allegro. Chyba się przekonała i nawet obserwuje jedną aukcję :) Kati ale to szybko leci, to już w sobotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry i nawet sloneczny! Zdjecia beda wyslane do ludu jak juz wszystkie do mnie splyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - prawie wogóle nie spałam w nocy , nie wiem dlaczego, wogole źle sypiam, ale to już przegięcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana moja A też jakoś niespokojna się robi w nocy i co chwila chodzi sikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny :) Kolejny dzien zalatwiania. Odebralismy obraczki, bylismy u ksiedza i... musialam znowu troche popracowac ;) Klopoty ze snem i nocne siusianie (nawet 5 - 6 razy w nocy), to dla mnie normalka juz ;) Dzis obudzilam sie o 5 rano i nie moglam juz zasnac ;) 👄 dobranocny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Kati a będziecie mieli zdjęcia :> bo ja się zapisuję na oglądanie :D Kurcze jakoś A słabo śpi... może to skuli zbliżającej się pełni Księżyca... Pozdrawiam cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamoiwte jest etz to, ze cala trojeczka pajacykowych ciezarowek ma podobne objawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś spałam lepiej - czyli wogole spałam :) Ale właśnie odkryłam, że przytyłam już ponad 3 kg... i zaczynam się martwić co będzie dalej... kati - masz jakieś zdjęcia obrączek - chyba nie pokazywałaś, a chciałabym zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Zdjęć obrączek nie mam, ale może poszukam na stronach apartu :) Dziś kolejny dzień pełen wrażeń, cZyli zajęć ;) Nie ma co - ładny urlop mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie ładuje tylko strona apartu :/ co do sprawy wagi to ostatnio A mówiła, że albo waga się popsuła albo schudła 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tez mi się otworzyło :) Cacy obrączki Dajecie sobie napis wygrawerować w środku? My nie mamy. Ale powiem, że przytyłem :D hehe czasem A mi mówi że mam brzuszek większy niż ona :P pff nieprawda :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff wreszcie w domku :) Kupilismy alkohol i zawiezlismy do restauracji :) Jutro od rana znowu bieganie... najgorsze jest to, ze zamowilam sobie bolerko w necie i jeszcze nie doszlo :( bede musiala kombinowac z jakims szalem... ech... Kamorciu mamy wygrawerowane imie i date :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :_ na razie pochmurno na całej długości nieba ale może się wypogodzi. A męczyły dzisiaj skurcze w nogach... ale za to P się ruszała jak oglądaliśmy Poirota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny z chlodnego i ponurego Trojmiasta :) Dzis ostatni dzien \"PRZED\" - na szczescie nie zostalo nam duzo rzeczy do zalatwienia :) Milego piatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam ciocią!!! Ślicznej małej Małgosi - właśnie koleżanka urodziła przez cesarskie cięcie!! No normalnie co za przeżycie, a co dopiero będzie z własnym!! kati - jakby mnie już tu nie było - to Wszystkiego Najlepszego! Udanej zabawy, no i wzruszających przeżyć na ślubie! Kamorek- ubranko słodkie! Tygyrs - jak tam w pracy dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) ktos ma moze ochote na jezyny?? Ghana -> w pracy luuuzik (chwilowo) Kati -> wszystkiego najlepszego Wam zycze! Kamorek -> cudowne to ubranko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygrysku ja skuszę się na jeżyny :D wczoraj nakupiłem chyba 10 paczek kisielu A miała ochotę :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×