Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

a do mnie zdjecia dotarly i jestem zachwycona! ech Kati, fajnie ze udaly Ci sie zakupy... ja tez musze sie na takie lowy wybrac! Kamorku > zolwia zdjec nie mam i obawiam sie, ze miec nie bede... dziewczyna, ktora miala pod woda aparat obiecala mi wszystko przeslac ale tego nie zrobila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za łata z niej... pfff chyba, że jeszcze podeśle ;) to ja w takim razie czekam na zdjęcia od Kati dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie doszły zdjecia :) Jakoś nie najlepiej się czuję, to ta pogoda, zaczyna mnie w gardle drapac i troche mi tak slabo, glowa boli - niech ktoś wreszcie zapali słońce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaam zdjęcia :D Kati dziękuję bardzo za zdjęcia, aż łezka się kręci od wzruszenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik popoludniowy :) Dopiero mam chwilke czasu ;) Wlasnie wrocilismy z dlugiego spaceru po Sopocie :) Ciesze sie, ze zdjecia dotarly do Wszystkich i ze sie podobaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik poranny :) dzisiaj wzięło mnie na mleko, ktoś ma ochotę na łaciate 3,2%? mam 1,5 litra :D Od paru dni zacząłem akcję czytania bajek córeczce :) Nie wiem czy coś słyszy ale A się chichra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja puszczam muzykę - może powinnam czytać na głos, ale to chyba nie problem, że będę czytała Cejrowskiego?? przeciez chyba nie rozrozni bajek od tego :) Klik i do roboty - jeszcze 7h i weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> dzisiaj w Rzeczpospolitej jest fajny wywiad a raczej dyskusja Rossa z Cejrowskim :) Kamorek -> moge zaoferoac zgrzewke mleka 2% :D ale dzien... spac mi sie chce... chociaz nie, w sumie to nic mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik popoludniowy :) Znowu dzis zalatwialam rozne sprawy :) Bylam sie wymeldowac (w poniedzialek jade sie zameldowac i zlozyc wniosek o nowy dowod) i na poszukiwaniach (tym razem owocnych) butow :) Milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Malenstwo ostatnio jest bardzo ruchliwe i lubi jesc w nocy lub wczesnie rano, wiec nie mam wyjscia ;) Pamietam, zeby przed samym snem zjesc kanapke, bo inaczej budzi mnie juz o 3 nad ranem (a jak zjem, to moge pospac do 5 :D ) Na razie czuje tylko efekty jego poczynan (rozpycha sie w srodku jak nie wiem co), ale W mowi, ze slychac jak \"plumka\" w srodku :D Pogoda niestety nadal niezbyt ladna (chlodna i deszczowa), ale juz jestem zaopatrzona w cieple rzeczy (kupilam nawet nowy szalik i rekawiczki) wiec nawet zima mi nie straszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj tez pogoda brrrr pada, cale niebo w chmurach i chlodno... Kati, niesamowite jest to wszystko co opisujesz, jak czujesz maluszka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik poniedziałkowy ma cieplej być ponoć od środy :) tyle że już miało być od piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaaaać.... :/ nadal pada, zimno czyli oficjalnie już jesień od wczoraj. P stała się bardziej aktywna :) Czasem się rusza na lekcjach, w domu podczas grania, nad ranem, wieczorem. W sobotę jedziemy zobaczyć do sklepu dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Pogoda fatalna (wieje, leje i zimno), a wybieram sie dzis do urzedu miasta zalatwic pare formalnosci a potem na zakupy na ryneczek ;) Z tesciowa :D Ostatni dzien urlopu... ech... Milego wtorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mlego wtorku, chociaż ta mrzawka nie nastraja optymistycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, czy zdjecia doszly? Kamorek, od Ciebie przyszedl zwrot, podaj moze jakis inny adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku juz podaję: kraina_snow@tlen.pl tamten z Interii juz nie aktualny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że jakieś nowe :) żółwie, ryby i inne Tygrysy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - czy to prawda, że u was już słońce? bo jakby było u wa, to może dla nas na południu byłaby jakaś nadzieja.... bo ja tego deszczu to już nie zniosę więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce slonce, ja tez! Kati, czy moglabys przeslac zdjecia Kamorkowi, bo moj laptop odmawia wspolpracy pod tym wzgledem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy :) Dzis pierwszy dzien po urlopie :) Jakos daje rade ;) Potwierdzam - u nas dzis piekne sloneczko i w miare cieplo :) Tajgerciu zaraz przesle fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×