Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik środowy :) Wczoraj byliśmy na pierwszych szczepieniach :) F zniósł to bardzo dzielnie w przeciwieństwie do mamusi :P Aha- nasza Kluseczka waży już 4170 :D Kamorku wszystkiego naj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dziękuję Kati!! Tygrysku ale piękne zdjęcia... wspaniale się ogląda w te szare przedwiosenne dni :D Jak to mówił mój nauczyciel z technikum: \"piękna sprawa\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sobie poczytałem o tym wraku \"El Mina\" - stawiacz min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku a co to bylo? rano piekne slonce a teraz coraz silniejszy wiatr i coraz wiecej chmur :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop ja jestem :) Dzisiaj córcia ma drugą część szczepienia. Sobie już rozmawiamy, mówię wam, wspaniałe uczucie jak takie małe dziecko mówi :D :D i w dodatku jak wspaniale się uśmiecha 🌻 Słyszałem w radio, że za dwa tygodnie ma być 18 stopni :) hihi to ja na piecu mam więcej ;) Tak na marginesie uskuteczniam w autobusie czytanie serii \"Ewa wzywa 07\" :) Ciekawe jak tam Ghanuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Wczoraj spedzilismy z Frankiem 3 godziny na spacerze po Sopocie :) Byl nawet z nami w restauracji ;) Pogoda byla piekna- moze bez slonca, ale dosc cieplo i bez wiatru :) Maly po spacerze padl... rodzice zreszta tez :P Kamorku a jakie szczepionki wybraliscie? Bo my z 2 wkluciami na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tajgerciu - sa 3 rodzaje szczepionek: 1 wklucie (180 zl, tzw. skojarzone czyli 3 w 1), 2 wklucia (jakies 100 zl- my natrafilismy na jakas promocje wiec nie wiem dokladnie ile, bo zaplaciclismy 50 zl) i 3 wklucia (darmowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati szczepionka się nazywa Infarnrix hexa (o ile nic nie pomyliłem ;) ). Się okazało, ze wczoraj nic z tego nie wyszło i dopiero dzisiaj idzie. Może będą już wyniki z posiewu bo coś się opierniczają z nimi... Nie dość, że człowiek płaci prywatnie za to, to jeszcze zwlekają z wynikami - miały być już tydzień temu). A tutaj pięknie sypie śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie snieg sypie?? obrzydliwe mokre coś jakiś wstretny sniegodeszcz z nieba leci... bleee naprawde dużo się przy was naucze o tym czego noworodek potrzebuje i co jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem piękne słońce, niebieskie niebo, ptaki śpiewają w około zielono, żyć nie umierać :D jeśli widzicie inaczej to znaczy, że pomyliliście rano tabletki :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik srodowy :) Zima w Trojmiescie na calego ;) Co nie przeszkodzilo nam w zabraniu Franka na rajd po lesie ;) A Klops wazy juz ok. 4,5 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×