Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zielona żabka

JAK SIĘ POZBYĆ ŁUPIEŻU???

Polecane posty

Gość llary
Cała seria Elastabion Floslek, serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
llary dziś Ile ci ściero spamerska obfaydana płacą za reklamę tego goowna? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym sposobem okazał się szampon pirolam z apteki. NIe tylko szybko dzięki niemu pozbyłam się łupieżu, ale też włosy stały się miękkie i błyszczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się zdecyduję na ten szampon, bo próbowałam już różnych sposobów, ale nic nie zadziałało. Może ten pioram pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randa22
podstawa to odpowiedni szampon do walki z łupieżem. niczym nie usuniesz łupieżu jak takiego nie zastosujesz. mi się udało, bo kupiłam w aptece szampon Pirolam. farmaceutkami mi go poleciła, ponoć sama też stosowała i na prawdę - miała rację. szampon pokonał łupież szybciej niż się tego spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Pod tym względem wiele się nie zmieniło - trzeba pilnować systematyczności i używać jakościowych kosmetyków. Wtedy realnie da się uzyskać sensowny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wielu nieudanych próbach pozbycia się łupieżu zdecydowałam się na szampon pirolam. Zadziałał świetnie i w krótkim czasie łupież zniknął bezpowrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elastabion Floslek, genialna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjustin
L'biotica ma genialne rzeczy, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Używam produktów do włosów z serii Kaminomoto i białe paprochy nie lecą mi z głowy. Szampon również wzmacnia włosy i chroni je przed wypadaniem. Więc mam 2 w jednym. Dbam o włosy jak mogę w końcu to jest nasza wizytówka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harkon

Kilka prostych zasad, jakich należy się trzymać - sprzet-fryzjerski.pl/blog/prawidlowa-pielegnacja-wlosow-lupiezem.html/

Największe znaczenie ma jakość kosmetyków. Jeśli nie postawicie na byle jakie, to po prostu nie stracicie. Nasze doświadczenia z łupieżem są ciężkie, bo miał go każdy z domowników... Cóż... niestety... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajjj

Mi na łupież pomógł Hair Medic. Efekt jest piorunujący! Nie spodziewałam się że aż tak szybko uda się pozbyć tej wstydliwej rzeczy. Zawsze najgorzej było jak ubierałam czarną ...enkę, albo marynarkę....biały proszek był wtedy wyjątkowo dobrze widoczny na ramionach. Mam nadzieję, że to nigdy już więcej nie wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Też kiedyś miałam łupież i to nie taki troszeczkę, ale straszny. Ja się naprawdę wstydziłam rozpuścić włosy, bo to się wysypało na ramiona i jak poruszyłam głową, to całą bluzkę miałam z białych płatkach. Pomogły mi kosmetyki ze strony kv1.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na łupież stosuje Zoxiderm emulsja 150- kupiłam już kolejne opakowanie. Dostaniecie go w aptece, poleciła mi go koleżanka i szczerze też Wam polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na łupież preferuje naturalne kosmetyki. Marka Urtekram ma genialnej jakości szampony, ja na zmianę używam nawilżającego, ale mają też doskonały aloesowy szampon przeciwłupieżowy. Zdecydowanie nie jest to taka "siekiera" jak szampony drogeryjne (mają w sobie znacznie więcej mocnych składników myjących), trochę trudniej go spienić, ale bardzo przyjemnie łagodzi skórę głowy. Ja mam dość wrażliwy skalp, więc taka opcja, plus olejowanie, plus raz na czas delikatny peeling, to jest najlepsze rozwiązanie. Stosuje taki system już prawie od raku i łupież mi nie zawraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szampon przeciwłupieżowy Kelual DS radzę sobie kupić. Byłam nieco sceptyczna bo mocny łupież miałam od lat i zawsze wracał ale po tym szamponie jest inaczej. Skóra jest czysta, nie swędzi, nie ma podrażnień i ani śladu po łupieżu. Warty każdej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, zaczęła się tu robić lista reklam, ale może ktoś się dokopie do mojego postu - łupież, na który nie działają szampony apteczne to problem, z którym powinno się iść do dermatologa i zrobić badania, bo może łupież jest objawem jakiejś większej choroby labo jakiejś pierdoły, którą łatwo wyeliminować. U mnie tłusty łupież był spowodowany zbyt mocnym wiązaniem włosów, które są grube i nie przepuszczały powietrza do skóry głowy i ta się pociła - zmieniłam sposób czesania i problem zniknął. Tylko, że musiała najpierw poznać przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało pokonać łupież dzięki olejkowi Hasna, znakomity , naturalny egipski olejek. Polecam a i włosy odbudował, juz tak nie lamia się i nie wypadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki, innego sposobu po prostu nie ma. Na łupież tłusty bardzo mi pomógł Ducray Kelual DS - szampon w 100% sprostał moim wymaganiom i pozbył się problemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×