Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

skąd sie wzięły Wasze nicki ??

Polecane posty

a ja to w sumie nie wiem czemu ... poprostu nick ktorego zazwyczaj gdzies uzywam byl jush zajety wiec wpisalam pierwsze co mi przyszlo do glowy. W sumie to byl muszkieter ale musialam dostosowac do siebie :):):) pozdroffionka for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie tak mówi mój Misio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
drazyna o co chodzi z tymi drazami z biedronki?? moze jestem jakas niekapujaca ale serio nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od onetu + a dla zachowania zenskiej formy niku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutsii
Setunia Twoj nicek kojarzy sie z kwiatkiem petunia🌻 Chariess z bommobierki [wisienki z liikierem w czekoladzie]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Vanish\'a, który był święcie przekonany że jestem moderatorką pomarańczową i non stop go tnę:) pełno było podszywaczy pod ACE wiec zaczerniłam i tak już zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
z powodu Teorii uprawiam zamiast zagon z ziemniakami to samogwalt. tak wiem , ze samogwalt jest grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóóóóryyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nick wziął się czystej potrzeby cierpliwości taka autosugestia. Nie mialam cierpliwości do dzieci do oczekiwania na lepsze jutro. Mam taką niecierpliwośc w sobie jak coś zapragne to najlepiej natychmiast więc tym nickiem staralam się wypracowywac w sobie cierpliwośc do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zainteresowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMMaDe
od pewnego producenta hh, ktory sie pisze przez jedno m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //łączenie tematów//
historia waszych nicków 18:40 grejpfrutowa ja akurat sok grejpfrutowy piłam... moze banalne, ale cóz... a Wy ?? macie jakies historie, sytuacje, które spowodowały u Was taki a nie inny nick ?? juz nie nowa 18:53 dziewczynalat20 historia zaistnienia w mojej podswiadomosci mojego nicku jest bardzo długa kręta i skomplikowana wymyslenie go zajeło mi bardzo duzo czasu i pochłoneło mnóstwo energii ale efekt koncowy jak widac rewelacyjny dobra to by było na tyle Nie spotkamy się juz więcej (...) Nie zapomnę nigdy smaku Twoich ust Nie zapomnę barwy Twoich slów Na dnie serca parę wspomnień z tamtych dni ocalić chcę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj z milosci do ksiazki. Niestty \'Azazllo\' juz zalety, choc nigdy go nie spotkalam. Za to widzialm nick \'Azazella\'. Oboje serdecznie pozdrawiam. Was rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój drugi nick, pierwszego tu nie ujawnie, bo pod nim najcześciej piszę, no a musiałam pomarudzić pewnego razu, chandra i te sprawy... więc powstał nick tymczasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
Blanka to moje imie z bieżmowania :) dlaczego Blanka... każby powinien sobie skojażyć:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nick wzial sie z gry ktora bardzo mi sie spodobala, mianowicie podroz do wnetrza ziemii:) glowna bohaterka jest Ariane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×