Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieter

JAKA WADA/CECHA CIAŁA FACETA ODRAZU WAS DZIEWCZYNY ODRZUCA?

Polecane posty

Gość aluunia
ochydne zeby zboczenia seksualne glupota plucie przy mowieniu nie stosowanie (tic tacow itp) smrod przesadna niesmialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie obleśne są: - zaniedbane zęby (czarne, żółte, lub - najgorsze -ich brak..) - włosy na plecach i ogólnie duże owłosienie (wolę umiarkowanie włochatych) - zez (zbieżny lub rozbieżny..) - tłuste włosy, farbowane włosy, nażelowane włosy - bleeeh..! - liczne pryszcze, ogólnie niezadbana cera - poobgryzane, spierzchnięte, wysuszone usta - brudne uszy, poobgryzane, czarne pazury - podwójny, ulany podbród (jak u wieprza...) - budowa a\' la sterydy, dresiarze i ABSy - nie lubię też drobnych facetów i wychudzonych - wielki bebech odpada, nie chcę zeby facet wyglądał jak podstarzały dziad - grube nogi..! nie cierpię tłustych facetów, to dla mnie mało męskie - korpulentne rączki i stópki, fuj. Nie lubię małych, tłuściutkich, krótkich paluszków, są równiez mało męskie. - niski wzrost nie obrzydza mnie, ale preferuję takich 178-188 cm - nie lubię też małych nosów u facetów, może wygląda on dobrze u kobiety, ale u faceta mały nosek wygląda mało męsko - duuuże i malutkie stopy - 40 mała jak dla faceta, 46 za duże.Ideał to 43-44 ;) Ale tu aż taka restrykcyjna nie jestem,hehe. - smród i niemycie się - i one sa najgorsze z wszystkich wyżej wymienionych. Czyste ciało i czyste ubranie to oczywistość dla mnie. Może dużo tego jest, ale nie ma tam żadnych dziwnych i przesadzonych wymagań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwolnić Orcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uukakaasa
-zółte zęby? hm..raz spotkalam sie z facetem bez zebow ,wstawil sobie ...(pozatym bardzo przystojny) mial wypadek na motorze i mial sztuczne i tak przez miesiac nic nie zauwazylam ,raz pewnego razu patrze a one mu zaczely latac...przyznal sie...a ja niestety niemoglam juz sie z nim spotkac ...mialam wtedy 17lat wiec moze i troche dziwna tez bylam:D - chodzenie w tych samych skarpetkach zbyt długo, niemycie zebow ,tylko uzywanie gum orbit:D ..brzydkei,zaniedbane dłonie -uwazanie sie z pepek swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedz Renifer`a (?) mnie przerazila ( ideal nr buta ????? ) .Powiedzcie kobiety ze malo takich ..powiedzcie prosze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac takie posty zniechecam sie do kobiet :|.Co to znaczy ze \" nie obrzydza Cie niski wzrost \" ??? To jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) brudne paznokcie 2) obgryzione paznokcie 3) zniszczone dłonie 4) z dalek wyczowalny brak higieny 5)pryszcze 6) brudne ciuch 7)brudne buty 8) dla szpanu samochód tatusia 9) brak honru,poczucia humoru,odwagi,szczerosci, inteligencji 10)ograniczone słownictwo 11)dziwny meski honor czy tak duma 12)pijactwo 13) szpanerstwo 14) traktowanie kolegów jak bogów i jedynej wyroczni 15)skłonność do zdrady pewnie cos jeszcze dodam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragoraaaaaa
to lecimy dalej:) nie toleruję u panów: 1.braku higieny 2.brudnych włosów 3.nadmuchanego ciała dzięki sterydom bleee,a co za tym idzie wyglądu i zachowania typowego kretyna pseudo kibica bleee 4.zaniedbanych dłoni,zębów,nóg 5.niestety bardzo chudzi panowie mi się nie podobaja:( jak na takich patrzę to mam ochotę ich dokarmić:) lubie panów ,którzy z umiarek korzystają z siłowni lub uprawiają sporty dzięki czemu ich sylwetka jest łądnie i delikatnie umięśniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę jak mężczyzna nie potrafi się wysłowić i jak nie dba o siebie. Ekokwencja i higiena-najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wogóle ładny
kurde to se tylko zęby wyprostuje lekko i kazda moja.. :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wogóle ładny
ale aparacik w drodze i-ha btw...interesuje mnie sprawa golenia pach..jestesmy na takim cywilizacyjnym etapie ze jednym dziewczynom sie to podoba, a drugie uwazaja to za zbytne dbanie o siebie, zlatujace narcyzmem badz nawet gejostwem jak to w koncu jest he??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragoraaaaaa
eee tam narcyzm:) higiena po prostu:) mnie to nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wogóle ładny
a zadam inaczej pytanie.. a jak ma owłosione to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie odrzuca facet od razu
tzw świński blondyn z jasnymi rzęsami, albo ryży z ryżymi rzęsami i ryżymi zębami i ryżym futrem na klacie bleeeee:O a poza tym , to tak jak pisały poprzedniczki , szczególnie odrzuca brak higieny u facetów, jak śmierdzi potem ,brudnymi stopami, draską w gaciach, nie no bez szczegółów bo rzygnę :( pozdrawiam wszystkich brunetów, szatynów i ciemnych blondynów z bielutkimi ząbkami, błyszczącymi oczami, zadbanych i pachnących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaaaaaaaaa
długie włosy wiszące w strąkach, fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki22
1.Brudne paznokcie, 2.brudne uszy, 3. smród potem i nie tylko, 4.żółte zęby i ich brak. 5. W zachowaniu "kim to ja nie jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY71
A jak łysieje to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociagajaca
uwielbiam łysych :) ale tych naturalnie chociaz goleni tez nie sa zli pod warunkiem ze w glowce cos jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najarana
ja nie lubie jak facet ubrany jest caly na bialo jak wiesniak i ma buty na grubej podeszwie albo z blacha.. ble obrzydzenia do tego kilo solara i mysli ze swieci.. nie lubie tez kolesi ktorzy chodza w skorze i w dresach do tego lancuch na szyi i woza sie tanimi BMW i uwazaja ze sa z mafi hahahhaha//// no i oczywiscie zeby... nie cierpie brzydkich zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINIME
1SMRODEK Z POD PACH I INNYCH MEJSC 2 TŁUSTE WLOSY(NIE PRZPADAM ZA DLUGIMI ALE MOGLABY SIE PRZYZWYCZAIC) 3NIEDBALSTWO (MAM NA MYSLI UBRANIE I OGOLNE WRAZENIE) 4NIE DBANIE O ZĘBY 5UWAZANIE SAMEGO SIEBIE ZA PĘPEK ŚWIATA 6NIE LUBIE GDY FACET SYPIE Z REKAWA ŻARTAMI O SEXIE NON STOP(TYP NAPALEŃCA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furiatkaaaa
Odrzuca mnie od faceta ogólny brak higieny; szczególnie niedbałość o stan uzębienia, braki w uzębieniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka21
za maly penis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadłoooo
Długie włosy pod pachami i na jajkach... fu! nie mówie, ze od razu na gładko depilować, ale przycinać choć wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony kozak
Ale wybrzydzacie grube suki ,przydałoby sie wam jakieś rżnięcie spoconego brudnego górnika po całym dniu roboty w kopalni Pozdro 20 00000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki szatyn
do " mnie odrzuca facet od razu" - dzięki za pozdrowienia, właśnie takim jestem szatynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To
oj dziewczyny wybrzydzacie. najwazniejszy w czlowieku jest charakter a nie wyglad. mowicie ze odrzuca was np podarta bluza, dla mnie znaczy to tylko ze facet nie jest materialista. albo ze smierdzi po powrocie z pracy. ja tam lubie gdy wraca taki 'brudny' bo moge wyslac go do wanny i pomoc w kompieli :] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nulcia
Mnie odrzuca gdy facet : 1.brak uzębienia 2.żółte zęby 3.wąsy 4.czerwone blizny i przyszcze 5.rudzi i piegowaci 6.zakola 7.cuchnący papierosami facet 8.gdy wygląda jak zbój 9.brzusio 10. nie moze być włochaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×