Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko kochane, Tobie naprawdę trza ten pomnik postawić, jako dowód wdzięczności, za ten uśmiech, za tę radość, którą nam dajesz od wielu wielu dni!!!! Dziękujemy Ci kochana, dziękujemy :P [TWA SZLOCHA, CAŁA WE ŁZACH WZRUSZENIA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tę radość to KO wyląduje w niebie bez dwóch zdań ! A tam jej pomniki niepotrzebne więc co TWA - robimy skok na sejf ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po mombie ! Więc teraz na OIOM-ie będziemy pisać ! I po co to nam było? Za marne 3 złote ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno - 3 złote to za mało a nie było chętnych żeby oglądać nasze walory .... :D Dobranoc. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: GDzie jest sejf z pilnujaca go \"momba\"?! Po drugie: GDzie jest sejf z pilnujaca go \"momba\"?! Po trzecie: GDzie jest sejf z pilnujaca go \"momba\"?! A przy okazji... hehehe... przewidzialam to :D MAm te 3 zl w kieszeni!!! To byla podpucha :D Ale wybacze. I nawet Wam kwiaty wysle na ten Oiom :P Dobra... to ja ukazuje moje piekne oczy w calej okazalosci O_O A teraz... placic!!! I wlasnie o to chodzi w idei pomnika... Ja bede z nieba na niego spogladac (znaczy na siebie...), a Wy bedziecie sie pocieszac widokiem zlotego, wysadzanego diamentami posagu i wspominac jaka to ta Krwawa Orlica byla cudowna i wspaniala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A widzisz :D NIe zgadlas, bo pierwsze, drugie i trzecie to bylo: \"Gdzie jest sejf\" :P Dopiero w czwartym zapytalam o KKK :P Jak wielbic... to jeszcze jakies piesni by sie przydaly w tym celu... Hymn jakis, czy cus... hmmm. Taki oddajacy moja wielkosc... Trzeba bedzie pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... chyba wlacze na chwile GG, bo musze to zobaczyc :D Poczatek mi sie podoba... ALe nie kumam z ta troska... NO ale w wierszach nie trzeba wszystkiego kumac :D Aaaaaa... KKK :) NAleze... NO chyba, ze tak :) A przyszlam powiedsziec DOBRANOC!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KKK ! Ciąg dalszy poematu o KO: Orlica cudna, boska przemawia przeze mnie troska. Orlica choć nieuczesana nie chcemy by była nam zabrana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> No to to po prostu jest dzielo sztuki!!! Ja juz jestem wzruszona po wersach flow... a teraz to juz oniemialam!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ladnie... ale widzialas kiedys swiergoczaca orlice...? :P Ale poezja rzadzi sie swoimi prawami wiec... :D Ladnie, ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie, pieknie :D Kurcze, musze to szybko gdzies spisac, poki wiem na ktorej stronie :) Takie dzielo nie moze pojsc w zapomnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Zrozumialam :) Ja to czasem pojetna bywam... Uzyczam. Uwaga! Rzucam! Laaaaaaap... I chcialam jeszcze powiedziec, ze z kazda kolejna zwrotka rozwijasz sie poetycko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za głupie zajęcia mam dzisiaj, albo szoruje fugi szczoteczką do zębów, albo tłukę piersi, żeby je zpłaszczyć! Flowka przychodź szybko, nowy słoik kawy otworzyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×