Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Aaaaa... dotyk... ;) Jako, ze mam sokoli wzrok to ten zmysl mam jak kazdy widzacy czlowiek przytepiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To Ty nie wiesz jak ptaszki wygladaja (zwlaszca te duze i powszechne...)? Oj powinnas zaczac sie interesowac ornitologia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja lece (oczywiscie na skrzydlach) do domu!! Nie wiem czy dzis sie polacze... Wentylator, procek... i takie tam ;) Bede jutro!! Wiec DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytępiony dotyk? Ile na tym myślałaś? KO Nic nie czujesz, bo się całować nie lubisz!:P Nic nie słyszysz, bo się na randkę umówić nie chcesz!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlicy to ja na własne oczy nie widziałam w życiu ! Chyba się wybiorę do Wrocka popatrzeć na Ciebie ! Tak żebym na łożu śmierci mogła z czystym sumieniem oddać ducha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp Ptaszyska się zgruzował więc dzisiaj nie ma co liczyć na jej obecność. Pewnie jutro zawita ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz TWA - nie ma to jak dwie baby przy kompie ! Razem zawsze coś wykombinujemy. Mój debiut na DC zaliczony. Ciekawe jakie będą efekty w kompie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się będę jutro bajmować ile wlezie ! Aż wszyscy sąsiedzi będą mieli dosyc ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się przywitać o poranku ! I idę już spać. Do jutra dziewczyniska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! Ja dzis zapracowana jestem :( Ale bede zagladac :D Tanczaca---> Kulawa nie jestem. Dwie nogi mam :D A bycie glucha czasami jest wybawieniem - mowie Ci!!! Kolezanka sie ze mnie smieje, ze Ona czasem jezdzi po mnie jak po lysej kobyle, a po mnie splywa :P flow---> To ja Ci ciaze na sumieniu...?? O_O Mowie Ci - patrzec na mn9ie nie warto!! Wierz mi na slowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA pewnie jeszcze śpi po nocnym seansie filmowym. Za to Ptaszysko zameldowało się jak obiecywała ! Kaweczka juz dawno wypita i czas na obowiązki. Ale mi się nie chce ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie najpiękniejsze kobietki świata! Sen to zdrowie Flowka, a mi niczego innego bardziej nie potrzeba( chyba, że troszkę money) MOJ 6 zmysł podpowiedział, że już tu rozrabiacie no i Flowka kawkę zaparzyła:P Gdzie jakieś procenty, jakieś MB a może dzisiaj posmakujemy MT?: [TWA wstała, ma świeżutki umysł i ma także polewkę pieczarkową :P - myślcie ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sen to zdrowie!! Zgadzam sie!! A najzdrowiej klasc sie spac przed 22 :D MB to juz wiem... MT... hmmm ;) Jeszcze pieczarkowej nie mialas... Ja dzis nie mam sily na myslenie... Zmeczona i nietomna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że TWA wyspana bo od rana szyfrem znowu gada ! Drukowanymi poprosimy bo nie kumate z Ptaszyskiem ! MT ? :D Nie podejrzewam zeby to było coś alkoholowego ... KO Raport odebrany. Lista obecności podpisana. A co Ty taka zmęczona ? Co w nocy robiłas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wracam do swoich obowiązków kuchennych. Bo dzisiaj gołębie będą po kuchni fruwały ! :D Moze uda się parę skonsumowac ? ! :D Bawcie się grzecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ja zawsze bawie sie grzecznie :D Jak to co w nocy robilam...? Wczoraj do domu pozno wrocilam po calym dniu wojazy, potem pracowalam do pozna... a domu ogladalam filma z moim ulubionym aktorem :D Zaraz po Matrixie i Henryku ;) Ty zamierzasz golebie lapac i wcinac...? O_O No wlasnie :D Chociaz raz nie jestem sama ;) Mam poparcie :) Tanczaca---> DRUKOWANYMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA odchodzi... smutna... zawiedziona, chciała zabłysnąć inteligencją swą, a tu nic, te Przyziemne Stworzenia szybko sprowadziły TWA na ziemię!:( ] chlip. chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[leci za Tanczaca, zastepuje droge, mizia po glowce, tuli... nie wie jak wytlumaczyc, ze Jej wiedza nie dorasta do potegi umyslu Tanczacej :( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ TWA czuje cieplutkie i mieciuśkie piórka Ptaszyska i tak jej dobrze, zamyka oczy i chce żeby ta chwila tttrrrwwwaaałłłaaa WIECZNIE! i nigdy się nie skończyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[mizia, mizia... i tuli, tuli... i ma nadzieje, ze Tanczaca podzieli sie z Nia tajemnica pieczarkowej polewki ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Ptaszysko wie, jak podejść klienta, żeby go zabić cicho i boleśnie - a przedtem wyciagnąć potrzebne informacje!:P , ale TWA jest błyskotliwa istota i w mig się zorientowała w intencjach KO:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabic...? O_O [mizia i tuli, tuli i mizia... i martwi sie, ze nie slyszy zaznan na temat pieczarkowej polewki...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×