Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

[zerka podejrzliwie na jeczaca Tanczaca, sprawdza, czy to przypadkiem nie sa odglosy agonalne z bolu, bo zaczela mocno miziac... a szyjka to delikatna czesc ciala ;) ] Nie!! Teraz przegielas pale!!! OBRAZAM SIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wolę proste pały, jeśli już musimy mówić o \"brzydkich\" rzeczach! Co kochana? Nie rozumiesz? O_O :P Tak wyraźnie napisałam, drukowanymi, :P jak chciałaś:D Chodź pomiziamy się jeszcze!:) no chodź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA TEZ WOLE WSZYSTKO PROSTE... nIE JA PRZEGIELAM ;) i DLACZEGO ZARAZ \"BRZYDKO\"?? o_o Sorry za Capsa... nie chcialam krzyczec... Nie chce mi sie zmieniac - len jestem :P [odwraca sie i udaje obrazona... postanowila tak stac, dopoki Tanczaca nie wyjasni grypsow]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ja wiem na co mam ochote [po raz pierwszy zakumala skrot Tanczacej] Na Niego tez mam ochote... Moze dzis wieczorem znowu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówmy się, że caps to nie jest krzyk, tylko drukowane litery lub podkreślenie ważności słów! [ TWA myśli, że ostatecznie mogłaby uchylić rąbka tajemnicy i gryps ma dużo wspólnego z z czymś co TWA uwielbia, co powoduje wzrost poziomu cukru w organizmie i podnosi na duchu i zaczyna się na Mxxxa hahaha:P] Flowka garnek pełen gołębi?:D A masz czym je zalać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te moje drukowane to tylko omskniecie bylo... Nic nie chcialam podkreslic ;) A czym sie golebie zalewa...? Bo ja to tylko umiem zalewac robaka :P [mysli, mysli intensywnie i tak, niepewnie, niesmialo ja olsniewa...} Czyzby CH...?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie uzyje Smierdzacego Piwa to wyjdzie Krwawa Mary i trzeba dodac Pieprzu i pic...? O_O Ale Ty masz rozjechaNY GUST SMAKOWY!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę po dr, ciekawe jakie będą i czy w ogóle będą, ostatecznie mogę kupić kamienie:P Ptaszysko dlaczego muszę za jajka płacić? Wpadnij na chwilę , znieś ze dwa , potrzebuję do kotletów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr nie tak latwo miec... Cos o tym wiem ;) Na bazarze nie przedaja ;) Ja nie kura, ze jajka znosze na zalowalnie... Do jajek potrzebuje osobnika plci meskiej. Wiatropylna nie jestem ;) Nie ma jajek i nie bedzie ;) Nawet po znajomosci :P (ja Ci dam!! wspaniale orle jajka do kotletow!!??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty kiedys widzialas zebym ja uzywala dzyndzelkow, ogonkow i kreseczek...? w sieci dla mnie S to to samo co Ś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - jak człowieka nie ma na chwilę to zaraz szyframi jadą ! O co w tym wszystkim chodzi ? Ktoś raczy mi wyjasnić czy do grafologa mam iść po poradę ? :D Melduję również, że gołębi było niezłe stadko z którego niestety zostało mniej niż miałam w planach. Oprócz mojej nielicznej rodzinki załapał się na nie również kolega syna. Jak mu nie dać jak siedzi tu od kilku godzin i pewnie chłopak zgłodniał ? Ale były pychota ! Tylko jeden jakis taki XXL ... Ptaszysko czy ty czasem nie zabłądziłaś w moje gary ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze walenie dotyczy kotletów ? :D Komp będzie zajęty - nie będzie mnie. Tak to jest jak się jest dobrą kobietą i użycza własnego kompa koleżance w celach allegrowych. Po co mnie Boże taką stworzyłeś ? Nie byłoby lepiej gdybym była zołza to wtedy nikt by mnie nie poprosił o przysługę !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że schabowych! Dzisiaj odświętny obiad i jeszcze fryteczki! Czymś trzeba podkreślić ważność soboty jako dnia:D Bara - bara nie będzie, bo Przystojny chciał przyjść tylko na kolację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ja zyje!! Zyje :D I opierzona jestem nawet ;) Jak mozesz przy mnie mowic o takich krwawych rzeczach!! :P Moze przypuscmy jakis zmasowany atak na Tanczaca, to nam ulegnie i wyjasni znaczki, szlaczki i robaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko pragnę Cię poinformować, że miejsca gdzie można nabyć wiatraczki są czynne przez caly tydzień, a do GD masz niedaleko , dzisiaj otwarte do 21.00:P Co mi zrobisz , jak mnie złapiesz? KO U c i e k a m . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - jestem. Coś mi dzisiaj nie wychodzi z tym kompem. Zakładałam, że popołudnie spedzę z wami a tu masz babo ... gości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczka muszą być pomalowane - lepiej się prezentuję ! Szczególnie przy piwie ! I lepiej widzę ! Oczywiście piwko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz skaza jakaś zeby łazić do B kupować dr. Ja na szczęście mam B daleko i nie po drodze więc mnie tam nie nosi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×