Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jakie kielbaski niedomachane...?? O_O Bedziemy machac przy rozpalaniu... :P A po co reczniki na ognisku, he? ZNow zbedny cud cywilizacyjny :O Zwykle komary, owady takie - strasznie niesympatyczne... A poza tym skad wiesz... moze jeszcze jakies czlonki by dolaczyly jakny zapytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszulki zdecydowanie maja wieksza powierznie do machania nie spodnie i bardziej areodynamiczny ksztalt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZy ja gdzies pisalam, ze w proszku?! NO cos Ty!! Dbam o swoje owlosienie, chociaz tyle dla niego moge zrobic ;) Bez wirowania. Szybko wyschniesamo, w drodze do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Tańcząca --> czy cały świat musi wiedzieć o suprajsie ? A co tam ! Świat to za mało !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham ledwo 🖐️ Rozchorowałam się wczoraj. I to wcale nie po % niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! monial---> Od % wypitych na zimnej ziemi :P przeziebilas sie? :( flow---> Przeciez wiesz, ze Tanczaca to szalona jest i nic w tajemnicy nie utrzyma... Tanczaca---> A teraz konkretnie... pochwal sie gratisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A kroil Cie juz ktos...?? To skad wiesz :P Bo ja to nie wiem. jakby mnie kroili, czy przypiekali... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko % na zimnej ziemi to kto inny będzie tu chyba sobie dawał ;-) I kiełbaski i te różne. A znaki dymne do P też poproszę wysłać. No dobra...już Wam powiem co zmalowałam. Ale mi wstyd :O Wczoraj rozbolała mnie głowa i dodatkowo ucho - jak cholera. A ja zamiast do lekarza to na własną rękę się leczyłam. I się dodatkowo strułam tabletkami. [stary, głupi moniał chowa się ze wstydu pod koc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałek a dzisiaj masz I czy nie, bo nie wiemy czy Cię ściskać? :D Ptaszysko dokupiłam jeszcze 4 duże kielbaski, bo diabli wiedzą ile Ty zjesz :P [TWA zgodnie z ustaleniami wcześniejszymi, wybrała inny gatunek lasek mięsnych]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca no mam te I, mam :O A ściskać to i bez okazji mnie możecie przecież :D To Wy tam pół W nad tą Odrę chcecie zaprosić? Tyle zagrychy... to tego .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 W dzisiejszym dniu radości Który Twym Imieniem słynie Życzę niech Ci w obfitości 100 lat życia w szczęściu płynie... Wszystkie najczulsze wyrazy Wiosna na Ziemi i w Niebie... Morza i gór... krajobrazy... Wszystko to... dla Ciebie !!![ kwiatek]Moniałka!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Moniał --> wszystkiego co najlepsze w życiu !👄 Radości z dzieciaczków ! 👄 Większego pożytku z pedanta ! 👄 Kasy !!! 👄 Uśmiechu !!! 👄 Pogody ducha !!! 👄 Spełnienia marzeń !!! 👄 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja!! I ja!! S L S L N Ż Ż N S L S L N Ż Ż N S L S L N Ż Ż N N Ż N A kto? Moniaaaaaal!! :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Znaczy, ze teraz nie dosc, ze przeziebiona z bolacym uchem to jeszcze zolatek nie teges... :( To dzis sobie nie popijesz :( Tanczaca---> A na grzyba Ci tyle kielbas...??? Ja swoje bede miala... Bierz dla siebie. Kazdy przychodzi z wlasnym wiktem :P Takie ognicho ma byc!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiem twierdzić, że powodem nieodbierania przez TWA cudu techniki wcale nie jest zbieranie opału !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca... jak to?!! To co bedziemy palic? Smiem twierdzic, ze z braku przyzwoitego drewna na opal trza bedzie poswiecic bambusa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Twoim gekonem Ptaszysko
Śmiem twierdzić, że dzisiejszej nocy byłam wśród drzew i przyniosłam potężną drewnianą lagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×