Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko---szkło czyste bo od rana na zmywaku stałam :O I ta czerwień na pazurach mi zlazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czerwona koszulke :) Z napisem Warka Jasna :) Sliczna jest :) Z promocji :P Za darmoche... Znaczy nie do konca (trza bylo troche wypic zanim dostalam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> I chwala Ci za to!!! Wykonujesz bardzo szlachetna prace!!! [chichra sie i cieszy sie w duchu, ze znalazl sie frajer do zmywania]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie kosci ale moze i kolekcjoner:P wyslijcie mi cos na nowa poczte bo dopiero zalozylem i mam ochote sprawdzic;)nie musza byc wasze foty ...no chyba ze bardzo nalegacie to hm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plakatówka na usta??? Nie przejdzie :O Frajer frajerem......ale jak się frajer zbuntuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dob Roballo---> Ja czasami jak przesadze z tym przygryzaniem to mam bardzo krwiste usta... :P I... Ty chyba nie myslisz, ze ja taki narcyz i trzymam swoje fotki na kompie...? :P Tanczaca---> Jak rozdziobia... Ja chodzaca kraina lagodnosci jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Poprawka... ja jestem cnotliwa... Ale co nieprzyzwoitego jest w krwawiacych wargach ? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...zapomniałam o waleniu czapką o ziemię :O Przyziemny zmywak mnie zajął. Niniejszym walę czapką o ziemię :D Aż ta ziemia trzaska :D Przygryzłam se te usta...Boli :O Wolę plakatówkę...chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W krwawiących nic, raczej smutny widok, ale w czerwonych, dodatkowo pociągniętych błyszczykiem...ech... zmysłowe som jak czerwone latarnie :p [KO głodna i nie pamięta, że choroby kawkowe som zaraźliwe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DonRoballoSzypulkus ---> A jak mialby sie skojarzyc kurczak...?? Coi nieprzyzwoitego jest w drobiu? O_O Na plytce? Lo matko!! :P I co...? Dziala poczta? :) monial---> A pewnie, ze boli... Ale czego sie nie robi... :P [patrzy z wielkim zdziwieniem na monial walaca czapka o ziemie] Tanczaca---> Mialy byc naturalne... znaczy bez swiecidelek, smierdzielow i takich tam :P Moje nie sa zmyslowe... sa pogryzione :P Jakie choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziołowa. Bułkę tartą łączymy z niewielką ilością suszonych ziół (prowansalskie, tymianek, cząber). Tą aromatyczną mieszanką obsypujemy kotlety, przyprawione wcześniej pieprzem i solą, obtoczone w mące oraz roztrzepanym jajku. Taka panierka będzie idealna do schabu oraz smażonej ryby. Z sezamem. Rozbite płaty mięsa solimy, obtarczamy w mące, zanurzamy w jajku roztrzepanym z mlekiem i posypujemy grubo ziarnami sezamu. Nadmiar ziaren strzepujemy. W ten sposób możemy wzbogacić smak kotletów z drobiu, mielonych. Pikantna. Mąkę pszenną mieszamy z kaszą kukurydzianą (w proporcji 1: 1) i doprawiamy pikantną papryką w proszku. Mięso smarujemy keczupem, następnie obtaczamy w mące z dodatkami i smażymy. Taka panierka wspaniale się nadaje do przyrządzania udek, skrzydełek z kurczaka, kotletów z karkówki. Migdałowa. Rozbite i posypane solą mięso oprószamy maką, zanurzamy w jajku roztrzepanym ze słodką śmietaną, a następnie dekorujemy płatkami migdałowymi lub obranymi ze skórki i posiekanymi bardzo drobno migdałami. Panierka świetnie współgra ze smakiem kotletów z piersi drobiowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Pogielo?? Ja pytalam, czy chcesz z bulka i jajkiem, czy tez dodatkowo jeszcze z maka... Spodowa z migdalami i zielskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz przeboleje, ze wolisz na oleju, a nie na smalczyku... ale nie bede sie poswiecac wciagajac taki kosmos... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejcie kotlety :D Plakatowka mi się zmyła :O Juz nie będę piękna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kiedy w końcu te kotlety ? I u kogo ? Moniał --> jedziemy na schaboszczaki ? :D Roballo --> ale namieszałeś z tym arystokratycznym nickiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka---ja na schaboszczaki to pies jestem :D Ale na tym czwartym kole dojadę??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×