Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

[zdebiala... bo Tanczaca chyba nie mysli, ze KO znow bedzie ciagnela przez cale osiedle, caly park i caly teren zalewowy wielkie narecze drewna skoro na miejscu jest tego w brod!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA tez nie bedzie nic ciagnac... Pojdziemy jak kulturalne osobniki (z koszyczkiem :O Tylko wez kielbaske!! :D )... i nazbieramy co trzeba na miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku. Pamiętam, pamiętam Tańcząca --> teraz coś zjem, odpocznę sobie a potem do boju ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprzedaż była ..... Ale zaszalałam lasko-torby :D wydałam całe 16 zł w tym: 6 zł na siebie: a) spódnica do ziemi we wzór pałacowy b) spodnie bawełniane w rzułte słonie c) wielka katana w kolorze kawy z mlekiem z wiszącymi troczkami Przystojny - 2 zł - koszula, żeby był jeszcze bardziej przystojny :P Personel skorzystał najbardziej, bo za całe 8 zł dostał 3 bluzki i kurtkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies wdzianko dla robala prosze;) z zasady nie nosze ale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne;) spasuje mi jak ulal bo kalosze ktore nosze takze sa w barwach .........co tak pusto przeca to czas na kawe!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszem wiedzieć skoro ma m się poświęcić i nie rozmawiać z Tobą !!:D Po Madzi Mizianej idziemy na A, obaczysz jaki ładny komentarz dostałam ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się narobiło w Madzi M ! Jednak my kobiety to umiemy walczyć o faceta ! Wszelkie chwyty dozwolone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jak zwykle w dzień powszedni sama będę piła kawkę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo---> Kapcie...?? A... prosze bardzo... [niesie Roballowi sliczne rozowe bambosze z pomponikiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Skad mam wiedziec kiedy :P Znam tylko przedzial czasowy z racji zodiaku :P Tygrysku, a Ty co sie tak interesujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak urodziny to i tort a tort to jest to co tygrysy lubią prawie najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego prawie...?? Jest cos co tygryski ubia bardziej? [nadstawia uszka, bo liczy na mila odpowiedz :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×