Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

NO wlasnie... znow mieszasz :P Ale juz sie przyzwyczailam :D Ale mnie obchodzi!! :D TY wiesz jak oni pieknie graja...?? Mistrzunie :) A o ktorej to ognisko? ;) I po raz wtory: DOBRANOC! flow---> PAtrz!! Teraz swiece przykladem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognisko - poważna sprawa ! A ja w niedzielę będę się pakować ! Ptaszysko --> widzę, że świecisz ! I jak grzeczna dziewczynka biorę z ciebie przykład : DOBRANOC ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tu nie świeć przykladem, nikomu to niepotrzebne... my z Flowką już jesteśmy tak zgorszone i zdemoralizowane, że Twoje światło za słabo się pali!!! Mów co postanowiłaś - ludzie czekają !!! rozumiesz to? Srał mistrzuniów... nas zobaczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze tak :P Ja juz mowilam. Jak o 6 to ja sie zgadzam :P O 18 Brazylia gra dopiero :P I po raz trzeci: DOBRANOC!! :D Bo jutro skoro swit wstaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja ... to mój duszek ! Właśnie TWA - olał Brazylię (nie żebym była rasistka!) !!!!! Ognicho ważniejsze od jakiegoś meczu ! A teraz idę się położyć koło swojej właścicielki i spać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mow tak brzydko o mistrzach 😡 Was moge zawsze, a MS sa co 4 lata :P Czy istnieje mozliwosc, ze o 18 bede w domu?? To sie zgadzam!! CHocby na 6 rano! :D Ja swiece przykladem kultury w tym momencie (nic o przyzwoitosci i moralnosci nie wspominalam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra!!! To po raz... (zgubilam sie w liczeniu :P ) DOBRANOC!! ;) I nie dowiedzialam sie na ktora planujecie... :P JUz nie odswiezam!! Do jutra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie daj mi siłę, żebym mogła to wytrzymać!!! Ptaszysko kulturalnie Ci mowię, że A się kulturalnie zapytała czy w niedzielę może być ognicho, więc ja bardzo kulturalnie zaklikalam do B z zapytaniem czy ma czas w niedzielę i one poprosiły, żebym kulturalnie poiformowała Ciebie Ptaszysko, że A i B i DK chcą kulturalnie spędzić czas i czy Ty możesz dostarczyć im i mi kulturalnych przeżyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jak widzę sprawa ogniska nadal jakby zawieszona w powietrzu ... :D Proponuję żebyście poszły o 12 - wtedy i ognicho będzie i mecz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! :D Dlaczego na 12? MOze byc po ludzku na 18... ostatnio bylam ja, teraz moze mnie nie byc, nie? ;) A w ogole to glooooodna jestem. Truskawki sie skonczyly 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko zara Cię tak mocno palnę !!! że nie wstaniesz i rzeczywiście nie będziesz mogła dojść nad brudną wodę!! MASZ BYĆ!!! inaczej ognicha nie będzie !! Zrozumiałaś ciemnoto? witam o poranki kochani!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz! WITAM O PORANKU KOCHANI !! Pomyliłam się przez Ptaszysko a raczej przez jej schizy, bo trzeba ją godzinami prosić żeby poszła, choć na ognisko uwielbia ponad życie ;) Krwawa znasz takie powiedzenie: póty dzban wode nosi , poki się ucho nie urwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O Ostatnio ja bylam, a A, DK, B nie bylo i nikogo nie pallas... Mam prawo do nieobecnosci tym razem :D Ognisko nie moze byc odwolane, bo potem znow sie bedziemy zbierac nie wiadomo jak dlugo. Ale zawsze zdarzy sie, ze komus cos nie bedzie pasowalo ;) Musialam zjesc chleb z serem :( Truskawkow nie bylo!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Ogłaszam wszem i wobec, że w końcu udało się i data 18.06 godz. 12:00 - ognicho, jak najbardziej mi pasuje !:) Więc proszę mi się tu nie wykręcać :P 5 egzaminów za mną, niech to ognisko będzie bibą na zakończenie tego morderczego okresu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwym uchem cierpliwego dzbana... nie łap mnie za słowa...tylko umów się z A żebyście razem do mnie przyjechały!!! Punktualnie!!!:P Idę do B bo DR na ognicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez nie wiem jaki wlasnie... Dobrze, ze wiem, ze ucho ma i woda w nim :P PO cholere DR na ognisko??!! NA ognisko potrzebne sa K, P i C i zapalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×