Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak spie nocami...?? Dla mnie noc sie zaczyna jak ciemno sie robi... Wczoraj 3 godziny nocy byly zanim poszlam spac :P Witam o poranku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazywałabyś się Krwa wa Orlica, gdybyś nie miała wytłumaczenia na swoje postępowanie :P W dniu dzisiejszym zostaną spożytkowane ręczniki i zawisnom krasnale i będzie ślicznie :D A tera czas do B ...dawno nie byłam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto jest bardziej nie logiczny. Ja sie w zeznaniach nie mieszam az tak jak Ty :P Zamow wiecej, co sie bedziesz rozdrabniac. Hurtem bierz jak daja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje problemy to: - niekumate Ptaszysko - Flowka daleko - zszarpane zdrowie - notoryczny brak kasy - nie wymienialny personel - cztery łapy, które nie mają ochoty srać tam gdzie pańcia każe - za mało własnej podłogi - Przystojny, który raz chce... raz nie chce - zielenina, kiepsko rośniąca - ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego klopotu to Cie moge pozbawic... ;) A Ja nie mam zadnych problemow!! Jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie az tak radykalnie ;) Ale pamietaj, ze to jest do zrobienia... Tylko jedno Twoje :P Ja tam zurku nie jadam, a swietnie sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie widzisz narzekanie? To było pewne ukazanie mojej głębi ;) A teraz szukam w sobie tego czegoś co spowoduje, że WK lub ewentualnie WS uzna, że należy mnie otoczyć obietnicą swobody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest problem to nigdy nie jest dobrze. Problemy nalezy eliminowac albo o nich zapominach. Wiec zaoferowalam pomoc w pozbyciu sie jednego. Taka kochana jestem! pomocna wielce ;) Szukaj, szukaj. Kto szuka nie bladzi ;) A jak tam wczorajsze macanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnym macaniem nie jestem zainteresowana do odwołania :P Muszem pisać O i zacząć O... w tym celu otworzyłam worda i lodówke, powkladałam 3 kefiry i jogurty kawowe...stare żarcie po intruzach wrzucam właśnie do brzucha...od jutra posucha...więc będę drażliwa....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mowie o wszystkich problemach... tylko o tym jednym :P Ja mam dzis na mecz jednego Ż... szkoda, ze nie wiecej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez Ciebie moje życie jest nic nie warte...nie udawaj , że tego nie wiesz ;) Moje wielkie poszukiwania bojówek spełzły na niczym :( A ja mam 4,5 l mineralki na mecz :D zimnej i dwa soki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×