Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Na wykładzie z fizjologii profesor w charakterze ciekawostki rzucił informację, że wysiłek mężczyzny w trakcie stosunku odpowiada wysiłkowi niezbędnemu do zrzucenia tony węgla do piwnicy. W tym momencie profesor z oburzeniem dostrzegł, że jeden ze studentów w najlepsze śpi z głową opartą na pulpicie. - A pana mój wykład nie interesuje?!!! - wykrzyknął oburzony. - Ćśśśśśśśśś - uciszyła go sąsiadka śpiocha - kolega jest zmęczony, zrzucił trzy tony węgla do piwnicy! - Skąd pani wie tak dokładnie? - Zrzucał do mojej. świetny kawał znalazłam na cafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzienń odnawiania zapomnianych znajomości ! Jak to miło, że odezwał się ktoś kogo juz pochowałam na wieki ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Madzia niezła - tragedia będzie na pewno. Coś tam słyszałam ... Czy ktoś wczoraj w końcu napompował ci koła ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ważnym dniu!!! Flowka czy Ty kochanie zdajesz sobie sprawę, jaką ofiarę musiałabym ponieść za pompowanie!!!Lepiej pójść i kupić sobie W ;) Napijesz się ze mną kafki? :D [liczę dni do listopada]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba coś zmienić...a najlepiej na kobietę działa nowa fryzura a kolor mój ukochany...zielono mi wiecznie!!! I co z tego ...ważne, że jesteś ...ŻE BĘDZIESZ!!! PIĘKNA 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz....zaryzykuje :P teraz twoj ruch;) zdjecie na @ prosze!!!!!!!!!!!tylko szybciutenko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że wrzesień się zaczął - wszyscy jacys zabiegani ! Ja juz po pierwszych wygibach ... teraz pozostaje być systematyczną i zdyscyplinowaną ! :D TWA - pokaż swoje nowe cudo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×