Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Udała się ! I na wygląd i w smaku ! Kolejny sukces piekarniczo-cukierniczy ! Nigdy w życiu nie jadłam takiej charlotki z kaszką manną...ale pychotka :D mówię Wam!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna na kawke ? nie przejmujcie sie mna , posiedze w kacie , poczytam , wypije i lece :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ensiferum DLACZEGO MASZ SIEDZIEĆ W KĄCIE? U NAS W kkk SOM ZIELONE KANAPY, NA KTÓRYCH...ględzimy, bajdurzymy, pozujemy, autokreujemy, autowymyślamy, autoretuszujemy, najzwyczajniej w świecie – kłamiemy. No, powiedzmy. ...;) KONFABULACJA jest naszym życiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moge wypić z wami kawke..???? Tylko nie chce wam przeszkadzac...Tak tylko poczytam i wypije w miłym towarzystwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mi z Jackiem ale wiem, że wkrótce to się skończy ... Czy wszyscy nas się boją, że tylko chcą siedzieć w kącie i czytać ? A może tak popiszą trochę ? Napijmy się razem kawki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też mam gżypki Flowka ...B z R przyjechali na rowerkach i przywieźli dla Czterech Łap woreczek mięska...oj...w tym roku ..barszczyk wigilijny smakowity będzie !!! o buroki muszem w słoiki zrobić - ale to jutro ! dzisiaj dzień nicnierobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :-) , bo ja to wiecie ...tak z doskoku ...bo to kurna dzieci placza , bo mleko kipi , bo pozar u sasiadow ...i pije te jedna kawe na 4 co najmniej razy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee no , juz dawno z pieluch wyroslem ....a ten czas leci jak szalony , tylko patrzec jak do drugiej tury ....pieluch sie przygotowywac trzeba bedzie ;-) Sluchajcie , aaaa wieczorami tez kawka ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz to przy Was sie wykonczyc idzie , gdzie Wasze serca ??? ;-) no dobra - bajerujemy , niezobowiazujemy , wyglupiamy ......na poziomie , kurna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×